yönetici arkadaşlar baksın lütfen

Konu, 'Forum ile İlgili Görüşler,Hatalar Ve Önerileriniz' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Bursasporun şampiyonluğunu sindiremeyen bazı kendini bilmezler kadıköy karıştı ve şampiyon Bursa ismli konularda bursa ve bursalılar için hiçde hoş olmayan kelimeler kullanmışlar yavşak, top gibi. ikaz edilmesi dileklerimle.

2. Örnek

Örnek Guest

Gereken yapıldı bilgilendirme için teşekkürler!

3. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    ilgi ve alakana teşekkür ederim ornek kardeş

4. Örnek

Örnek Guest

Önemli değil çıkıyor böyleleri ne desek boş!

5. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bursaspor şampiyon oldu tamam sevindim de siz de abartmayın. Örneğin Beşiktaş'a verdiğiniz destek meşhur. Adamlar taraftarını getiremiyor sizin sahaya. Herhalde aşırı destek veriyor Bursa taraftarı bize, bizim gitmemize gerek yok diyerek gelmediklerini sanıyorsunuz Bursa'ya. :hahaha::hahaha:

6. atakurtul

atakurtul Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bursaspora avrupada başarılar

7. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ben şampiyonluğu abarttınız demedim. Abartılı olan "her zaman destekliyoruz istanbul takımlarını bursa spordan ne kötülük gürmüşler" ifadenizdir. En basit örneği Beşiktaş'a gösterdiğiniz misafirperverliktir ki bu kötü misafirperverliğe rağmen sıradan bir maç olarak çıkıp oynadılar; Bursaspor'un senelerdir yaptığı kötü misafirperverliğin hesabını kesmeye kalkmadılar. İdiası kalmayan amaçsız bir takım nasıl oynarsa öyle oynadılar. Hatta Beşiktaş ve Galatasaray üaraftarları Bursa gol attıkça sevindi. Galatasaraylılar Fenerbahçe şampiyon olamadı siz oldunuz diye kendi maçları bitiminde tribünde göbek attılar. Daha nasıl kabullenilecek Bursa'nın şampiyonluğu onu da anlayamadım.

8. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bir fenerbahçeli olarak Bursasporun başarısını gönülden tebrik ederim...Çok büyük bir iş başardılar..Yılların istanbul tekelini yıkmaları bence çok güzel ve lige renk katacağını düşünüyorum...Bursayı gören diğer takımlarda neden bizde olmayalım diyerek lige asılacaklardır ve ligin kalitesi artacaktır..Bursasporun şampiyonluğu analarının ak sütü gibi hellaldir....:apploud:

Fenerbahçeye maçları satın alıyor diyen şerefsizler
    Kalecileri satın aldı diyen adiler
    Masa başında iş bitti diyen kötü kalpliler

noldu ha noldu hani fener almıştı maçları hani şampiyonluk fenerindi...hani Aziz yıldırım bu işi bitirmişti....Kendi takımlarınızın başarısızlıklarını fenere çamur atarak kapatmaya çalışanlara Bursanın şampiyonluğu tokat gibi gelmiştir sanırım..Ayrıca Fenerbahçenin şampiyon olamamasından avunan acizlerede sizlere acıyorum diyorum.....Çünkü o kadar acizsinizki büyük takım şampiyon olamayınca kuyruk acısı olan küçük takımlar bundan mutluluk duyuyor...Anlıyorum sizleri Fener her sene size bu kuyruk acısını hissetiriyor...Bu haykırışlarınız bu acınız ondan geliyor...Ama alışın buna Fener bunu hep size yapacak :)

Mesele şampiyon olmak değil yeğen ..mesele Fenerbahçeyi şampiyon yapmamak :)

Sayfayı Paylaş