yardim

Konu, 'Golden Interstar' kısmında lanottemy tarafından paylaşıldı.

1. lanottemy

lanottemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba ,
    evde kullandigimiz Golden Interstar DSR8001 premium serisi receiverimiz var. Ilk kuruldugunda (yaklasik 4 yil)oncetum kanallari izleyebiliyorduk.Daha sonralari yavas yavas bazi kanallari izleyemez olduk. 3A uyduya gectikten sonra da atv, ntv, showtv stv, ve diger turkiye yayinlari zaten gitti. yeni frekanslarini girdik.Su anda eurod kanal 1 trt eurostar izleyebiliyoruz. Canakta bir problem olsa herhalde diger kanallari da izleyemezdik diye dusunuyoruz. Acaba yeni yazilim mi yuklemek gerekiyor. Yardim edebilir misiniz?

2. ebolatli

ebolatli Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hayır korax bölümünden 27 ekim kanal listesini atın tamamdır hepsi sıralı ve günceldir

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

3. lanottemy

lanottemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yanitiniz icin tesekkurler
    fakat yeni kanallarin frekanslarini tek tek yazip arattirdigimda da bazi kanallarda sinyal yok ya da seviyesi dusuk 42 falan gibi. Ustteki yazilim kesin ise yarar mi ? (Bu konulara da oldukca acemiyim)cunku uygun kablo falan alacagiz buralarda bunu yapan teknik servis yok o yuzden kendimiz ayarlamak zorundayiz. Bir de uygun kablonun kod nosu falan var midir? Ne diye almak gerekiyor? Ilginiz icin cok tesekkurler

4. ebolatli

ebolatli Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

dijital uydu alıcısı anten kablosu demeniz yeterlidir ve kalın olan oolsa yeterlidir üstte verdiğim yazılım deiildir sıralı kanal listesidir onu yükleyin kesi işe yarar eyer gene aynısı olursa elenbinizi sağ yada sola çevirin gene olmazsa çanağınızı iyice ayarlayın okeydir

Sayfayı Paylaş