XP'ciler de Windows 7 diyor

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında sahin51 tarafından paylaşıldı.

 1. sahin51
  Offline

  sahin51 Üye Üye

  Kayıt:
  24 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  54
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Şehir:
  niğde
  Vista XP'den vazgeçirtemedi ama Win 7 bunu başarıyor: XP'yi terk etmeye hazırlanan dev isim burada
  XP'ciler de Windows 7 diyor!
  Intel test etmeden karar almıyor
  Intel, Windows 7'yi şirket için test edenlerin oylaması sonucunda ezici bir çoğunlukla Windows 7'ye geçiş kararı alındı.

  Windows Vista için en ağır darbelerden biri Intel'in şirket bilgisayarlarını Windows XP'den Windows Vista'ya yükseltmeyeceği haberleri olmuştu. Ancak Windows 7'de durum böyle olmayacak. Araştırmaya katılan 300 kişinin 291 tanesi Windows 7'ye geçişin yararlı olacağına kanaat getirdi. Intel şimdi hazırlıklarını yapıyor ve 2010 ile birlikte Windows 7'ye geçişe başlayacak.

  Intel'in raporunda "2009 süresince Windows 7'yi test laboratuarlarındaki sistemlere kurarak test etmeyi sürdüreceğiz. Gerekli değişiklikleri yaparak kendi kurulumuzu hazırlayacağız. 2010'un ilk çeyreğinde ise yeni Intel vPro teknolojisine sahip PC'lere kuruluna başlayacağız. Bu yerleşik tazeleme döngümüzün bir parçası olacak." açıklaması yer alıyor.

  Intel'in Windows 7'ye geçeceğini duyurmasıyla birlikte Microsoft'takiler de rahat bir soluk aldı. Vista'da olanlardan sonra bu yeni haber Microsoft'un imajına olumlu yansıyacak ve tüketicilere de güven verecek.
   
 2. 1974mar
  Offline

  1974mar Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2009
  Mesajlar:
  184
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Şehir:
  mugla
  windows 7 vistadan daha stabil çalışıyor..
   

Sayfayı Paylaş