Windows 7 Games For Windows 10 İndir

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  Windows 7 Games For Windows 10 programı sayesinde Solitaire, Freecell, Mayın Tarlası ve Dama gibi Windows’un eski oyunlarını Windows 10 ve Windows 8 bilgisayarlarınızda oynayabileceksiniz.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  Microsoft, Windows 7’den sonra ki işletim sistemlerinde klasik Windows oyunlarına yer vermemişti. Windows 8 veyaWindows 10‘a geçen kullanıcılar Solitaire, FreeCell, Hearts, Mayın Tarlası, Tavla, Spider Solitaire oyunlarını bu program sayesinde oynayabilecek.

  Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğiniz Windows 7 Games For Windows 10 temel olarak klasik Windows oyunlarınıbir araya topluyor ve yeni işletim sistemlerinde oynayabilmemize olanak sağlıyor. İndireceğiniz kurulum programını çalıştırdıktan sonra hangi oyunu yüklemek istediğini seçebilirsiniz. Yükledikten sonra dilediğini gibi klasik Windows oyunlarını oynayabilirsiniz.

  Windows 7 Games For Windows 10 programını indirmek için ziyaret edeceğiniz sayfada aşağıdaki resimdeki yere tıklamanız yeterli olacaktır:

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  Download Windows 7 for Games Windows 10 Programı
   

Sayfayı Paylaş