Windows 10 Yapı 14383 PC ve Mobil için Insider'da Yayınlandı

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]

  Windows 10 Yapı 14383 PC ve Mobil için Insider'da Yayınlandı


  Microsoft, Windows Insider kullanıcıları için yeni bir ön izleme güncellemesi yayınladı.

  [​IMG]
  Microsoft Windows 10 Anniversary Update güncellemesi için artık son hazırlıklarını yapıyor. Bu kapsamda yapılan geliştirmelerin test edileceği Windows 10 Insider Preview Yapı 14383 sürümü pc ve mobil Windows 10 kullanıcıları için Windows Insider Fast Ring kapsamında kullanıcılara sunuldu.
  Windows Insider Fast Ring (Hızlı Halka) üyeleri için yayınlanan Windows 10 Yapı 14383 sürümü beklenildiği gibi herhangi yeni bir özellik getirmiyor. Genel olarak performans iyileştirmeleri ve hata gidermeleri üzerinde yoğunlaşan Yapı 14383 sürümü ile bilinen hatalar giderilirken, batarya performansı da önemli oranda artırılıyor.
  Windows 10 Yapı 14383 ime pc sürümünde dikkat çeken değişiklikler arasında Microsoft Edge in indirilebilir eklentileri paylaşma, Cortana klavye kısayollarında yapılan değişiklikler ve Media kontrol ayarlarının görev çubuğunda gösterilmesi sırasında oluşan hata giderildi.
  Mobil tarafta ise ilim ekranına göz atma sırasında daha iyi batarya yönetimi, Microsoft Edge web sayfalarında Haritalar göz atma geliştirmeleri, OPUS ses kodese kullanan youtube videolarına ses yönetimi geliştirmeleri ve Bluetooth araç bağlantılı aramalarda oluşan hataların giderilmesini dikkat çekiyor.
  Microsoft Windows 10 Anniversary Update güncellemesini 2 Ağustos tarihinde kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Bir çok yeni özelliği ve donanım desteğini beraberinde getirecek olan Windows 10 Anniversary Update güncellemesi tüm Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulacak.

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş