Windows 10 Mobile Yeni Yapıları Yeni Yılda Gelecek

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]
  Gabriel Aul, Windows 10 Mobile için yeni Windows Insider yapısının yeni yılda geleceğini belirtti.

  [​IMG]
  Microsoft, Windows 10 Mobile için Windows Insider ön izleme sürümünü son olarak geçtiğimiz hafta yayınlamıştı. Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 10.0.10586.36 sürümünün ardı dan bu yıl yeni bir güncellemenin daha yayınlanmayacağını belirten Gabriel Aul, bugün twitter’da gelen bir soru üzerine Windows Insider’ın yeni yapısının yeni yılda geleceğini belirtti.
  [​IMG]
  Geçtiğimiz hafta yayınlanan son güncellemenin ardından yayınlanacak bir sonraki sürümün Redstone güncellemesine ait 11082.1000.rs1_release.151210-2021 sürümü ile gelebileceği belirtiliyor. Windows 10 Mobile için ilk Windows Redstone sürümü olması beklenen bu güncellemenin dikkat çeken bir yenilik getirmeyeceği ve genel olarak yapısal çalışmalar içereceği tahmin ediliyor.
  Windows 10 Mobile’ın Redstone güncellemesi ile gelişmiş Continuum özellikleri ve önemli ara yüz geliştirmeleri içermesi bekleniyor. Öte yandan masaüstü Windows 10 sürümü ile mobil sürüm arasındaki entegrasyonun geliştirilmesi bekleniyor.
  Microsoft İşletim Sistemleri Grubu Başkan Yardımcısı Gabriel Aul, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada ayrıca yeni yapı hazırlanana kadar geçecek sürede sistemin geriye dönük uyumluluğu üzerinde çalışmalar yaparak arayı kapatmak istediklerini belirtmişti. Ocak ayının başlarında yayınlanması beklenen bir sonraki Windows 10 Mobile Insider Preview sürümü şimdiden merakla bekleniyor.
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş