Windows 10 Mobile için Yeni Bir Windows Insider Güncellemesi Yayınlandı

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Microsoft, bu gece bir sürpriz yaparak Windows Insider için yeni bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan bu güncelleme ile Windows 10 Mobile sürüm numarası 10.0.10586.29 oldu.
  [​IMG]
  Microsoft, Windows 10 Mobile Insider Preview için kullanıcılar tarafından merakla beklenen yeni bir güncelleme daha yayınladı. Genel olarak hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeren yeni güncelleme ile Windows Insider programına yeni cihazlar da dahil edildi. İşte o cihazlar;

  • LG Lancet
  • Microsoft Lumia 550
  • Microsoft Lumia 950
  • Microsoft Lumia 950XL
  Microsoft, Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 10.0.10586.29 sürümünde genel olarak performans iyileştirmeleri ve Windows Phone 8.1 uygulamalarının geriye dönük uyumluluğu üzerinde önemli geliştirmeler yapılmış. İşte Windows 10 Mobile’ın yeni sürümünde yapılan değişiklikler;

  • Windows Phone 8.1 Silverlight ile geliştirilen uygulamaların geriye dönük Windows 10 Mobile uyumluluğu iyileştirildi
  • Microsoft Edge kullanımı iyileştirildi, adres çubuğu sorunu giderildi
  • Bluetooth kararlılık iyileştirmeleri sağlandı
  • Çift SIM cihazların aktif bağlantı geçiş sorunları giderildi
  • Veri profilleri iyileştirildi; kontrol dışı veri alma – gönderme sorunu giderildi
  Microsoft Windows Insider Program Yöneticisi Gabriel Aul aslında dün için yeni yapı hakkında paylaşacak bir bilgi yok demişti. Fakat yayınlanan bu güncelleme ile bazı kullanıcılar Gabriel Aul’a bu tweetini hatırlattı. Yayınlanan Yapı 10586.29 güncellemesi aslında yeni bir yapı olarak değil, mevcut yapıya güncelleme olarak yayınlandı. Ayrıca yaklaşık 10 aydır devam eden Windows 10 Mobile Insider Preview programında Microsoft ilk defa mevcut Yapı üzerine bir güncelleme yayınladı. Bu da kullanımda olan Yapı 10586 sürümünün final güncellemesinde kullanılacak Yapı olacağını gösteriyor.
  Microsoft, artık Windows 10 Mobile güncellemesi için son rötuşları yapıyor diyebiliriz. Windows 10 Mobile güncellemesini, önümüzdeki günlerde açıklanan ilk grup cihazlar için sunulmaya başlayabilir.
   

Sayfayı Paylaş