Windows 10 İçin İnternet Tarayıcısı İndir

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]
  Büyük güncelemelerden sonra yazılımlar gelmeye başladı ve Windows 10 sistemindeki version kendini tamamlamaktadır
  Değerli Windows 10 kullanıcıları, her ne kadar Windows 10’un yeni internet tarayıcısı olacak olan
  Microsoft Edge‘i kullanacak olsanız da alternatif olarak sisteminizde kullanmanız için en çok kullanılan 5 adet internet tarayıcısıprogramını sizler için derledik.
  [​IMG]
  En yenilikçi internet sitelerini gezerken hız ve güvenlik problemleri yaşamak istemeyen Windows 10 kullanıcıları içinde ideal olabilecek şekilde tarayıcıları derledik.
  Windows 10 İçin İnternet Tarayıcıları İndirme Listesi


   
 2. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]
  Windows 10 Mobile, Web Bağlantılarını Uygulama ya da Tarayıcı ile Açabilecek


  Microsoft, Windows 10 Mobile kullanıcı deneyimini geliştirmek için yeni özellikleri sisteme entegre etmeye devam ediyor.
  [​IMG]
  Microsoft, mobil işletim sistemi Windows 10 Mobile platformu için geliştirme çalışmalarına Windows Insider kullanıcıları ile birlikte şirket içi testlerde ekibinde devam ediyor. 2016 yılının mobil alanda çok ağırlıklı bir zaman dönemi olmayacağı belirtilse de Redmond merkezli firma kullanıcı deneyimini geliştirmek için bazı yeniliklere de imza atmıyor değil.
  Son olarak Nisan ayında önemli değişiklikler içeren bir Windows Insider ön izleme sürümünü kullanıcılara sunan Microsoft, geçtiğimiz hafta ise herhangi bir yeni yapı yayınlamadı. Şimdi gelen bilgilerde ise Microsoft'un Windows 10 Mobile kullanıcı deneyimini geliştiren bazı değişikliklere imza atmaya hazırlandığı belirtiliyor.
  [​IMG]

  [​IMG]
  Bu değişikliklerden ilki Microsoft Edge tarayıcı üzerinde yapılacak gibi görünüyor. Gelen bilgilere göre Microsoft Edge tarayıcı veya alternatif tarayıcılar ve uygulamalardaki web bağlantıları, Microsoft Edge tarayıcı yerine kullanıcı tercihine bağlı olarak istenilen tarayıcı ya da uygulama ile açılabilecek. Bu değişiklik özellikle sosyal medya uygulamaları ve bağlantılarında önemli kolaylıklar sağlayacak.
  Microsoft, Ayarlar menüsünde de küçük çaplı bazı değişikliklere gidecek. Öncelikle Ayarlar menüsündeki ikonlar baştan aşağıya yenilenirken ayrıca Ayarlar menüsündeki Seçenekler listesinde de bazı yer değişiklikleri yapılarak düzenlemeye gidilecek. Yapılacak değişikliklerden biri de Microsoft'un PDF Reader uygulamasında olacak. Bu uygulama Windows Store uygulama mağazasından kaldırılarak Microsoft Edge tarayıcının dahili PDF okuyucu özelliği kullanılması sağlanacak.

  [​IMG]


  Microsoft'un bu hafta içinde Windows 10 Mobile Redstone Insider Preview Yapı 14342 sürümünü Windows Insider Fast Ring kullanıcıları için yayınlaması bekleniyor. Öte yandan Windows Insider Release Preview halkası için de Yapı 10586.318 sürümünün testleri başarıyla geçtiği ve Salı ya da Perşembe günü yayınlanacağı belirtiliyor.


  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş