Windows 10 Hakkında Her Şey

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]
  Windows 10 yenilenmeye hep devam edecek!


  Microsoft, 2 Ağustos'ta yayınlanacak büyük Windows 10 güncellemesinin ardından nasıl bir yol izleyeceğini açıkladı!


  [​IMG]

  Windows 10 Yıllık Güncellemesi'nin geçtiğimiz günlerde resmileşmesinin ardından bazı Windows Insider'lar (işletimi sistemini test edenler) bu büyük güncellemenin ardından bütün bir önizleme mimarisine ne olacağını merak etmeye başlamıştı.
  Konuyla ilgili Microsoft yetkilisi Dona Sarkar tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre yazılım devinin Yıllık Güncelleme'nin ardından da yeni mimariler sunmaya devam edeceği öğrenildi. Sarkar, bu sistemin oldukça iyi çalıştığına işaret etti. Başka bir deyişle Windows Insider programı, aynı şekilde devam edecek ve yeni Windows 10 yapıları yine öncelikle Insider'lara sunulacak.
  Yıllık Güncelleme'nin ardından ikinci bir büyük güncellemenin 2017'nin ilk aylarında gelmesi bekleniyor.

  [​IMG]
   
 2. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]

  Windows 10 Yapı 10586.494 Güncellemesi Yayınlandı


  Microsoft, mobil cihazlar ve bilgisayarlar için Windows 10 Yapı 10586.494 güncellemesini yayınladı.

  [​IMG]

  Windows 10 güncellemesi izlesem mobil cihazlarda hem de bilgisayar ve tablet pc pazarında yeni bir başlangıç yapan Microsoft, Windows 10 işletim sistemini geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 29 Temmuz tarihinde yayınlanan Windows 10 işletim sistemi için yeni bir güncelleme daha yayınlandı.
  Windows 10 yüklü tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar için yayınlanan Yapı 10586.494 sürümü genel performans iyileştirmeleri ve kararlılık geliştirmeleri içeriyor. Windows 10 Temmuz Güncellemesi, bilgisayar ve tabletler için KB3172985 ve KB3173428 sürmeyecek numaraları ile toplu güncelleştirme olarak, Windows 10 Mobile içinse OTA (Over the Air) olarak yayınlandı.
  Windows 10 Yapı 10586.494 güncellemesi için Microsoft'un açıkladığı sürüm notlarında Windows Media Player, Internet Explorer 11, Windows Gezgini, Miracast ve Windows çekirdeği için geliştirilmiş güvenilirlik gibi geliştirmeler bulunuyor. Fakat Windows 10 Mobile için yapılan geliştirmeler hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.
  Microsoft, Mart ayında düzenlenen Build Geliştirici Konferansı'nda Windows 10 için Yıldönümü Güncellemesini duyurmuştu. Kullanıcı deneyimini geliştiren ara yüz iyileştirmeleri, Microsoft Edge tarayıcı için eklenti desteği ve yeni web bildirimleri özelliği gibi yeniliklerle gelen Windows 10 Anniversary Update, 2 Ağustos tarihinde Windows 10 Versiyon 1511 yüklü tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulacak. Microsoft'un aynı tarihte Windows 10 Mobile Anniversary Update güncellemesini de yayınlayacağını hatırlatalım.
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş