Viasat History Kanalını Digitürk Platformuna İstiyoruz

Konu, 'DigiTürk' kısmında tolga_fb39 tarafından paylaşıldı.

1. tolga_fb39

tolga_fb39 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba arkadaşlar,forumda bu ilk mesajım ve konum.Çeşitli uydu forumlarında da aynı başlıkla konu açtım ve desteğinizi bekliyorum.Rahatsızlık verdiysem şimdiden özür dilerim.Digitürk kullananlar bilir;platformumuzda tarih kanalı eksikliği mevcut.History Channel bu konuda ihtiyacımızı karşılamamakta.Bu yüzden change.org sitesinde sanal imza kampanyası başlattım ve desteğinizi bekliyorum.Digitürk platformuna Viasat History kanalını talep ediyoruz.Bu kanal hakkında ayrıntılı bilgiye:

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

adreslerinden ulaşabilirsiniz.Bu kampanya sayesinde belki bir sonuca ulaşabiliriz.Destek verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Destek için:

Haydi imzaya !!

2. tolga_fb39

tolga_fb39 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ayrıca adminlerin anlayışına sığınıyorum ve teşekkür ediyorum şimdiden..

3. tolga_fb39

tolga_fb39 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Şu an 140 kişi olduk ayrıca Viasat kanallarının resmi Facebook sayfasından bana verilen cevap:

Süreci hızlandırmak için kim var kim yok haber uçurun,imzaya davet edin arkadaşlar !!!

Ekli Dosyalar:

4. tolga_fb39

tolga_fb39 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar Digiturk'ten bu sabah gelen bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Digiturk içerik alımdan bir bayan aradı ve platformda yayına başlamak isteyen kanalların kendileri ile temasa geçmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca şu anda platformda ciddi anlamda frekans sıkıntısı yani yer problemi olduğunu yeni kanal gelmesi için mevcut kanallardan gidenin olması gerektiğini söyledi. Yani anlıyacağınız top Viasat Türkiye'de. O zaman bize de Viasat Türkiye'nin Facebook adresinde baskıyı arttırmak kalıyor.

Adresler:

ve

HADİ ARKADAŞLAR HERKES SON YAPILAN PAYLAŞIMLARIN ALTINA VE SAYFA DUVARINA BU TALEBİ YAZSIN !!!

Sayfayı Paylaş