Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Anketin kapanma tarihi 6 Nisan 2009.
  1. Evet Akp çöküşe geçti

56,0%
  2. Hayır Akp çöküşe geçmedi

38,7%
  3. Kararsızım

5,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. esence

esence Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Eskişehir Eskişehir Yalçınkaya Sarpyeri
    Kalelerden çok kuvvetli içindeki askerleri...

15 Ay sonra açılacak hızlı tren parkurunu yarım yamalak seçim propagandası amacıyla aç!
    Altı ay sonra yıkılacak gar tesislerini yenile ( Tören Yapılılacak ya?)
    Memleketin parasını gereksiz yere harcamak çar çur etmek ihanet değilmi...
    ihanet yapana da hain denir...
    Hani Hz. Ömer Kendi işinde Kendi mumunu kullanırmış ya,
    Bunlar tekamül etti , gömleği çıkardı ampülcü oldular
    Onun için millet parasıyla seçim kampanyası kaynakları savurmak mübah...
    O Ampül de patlar bigün münasip yer ve zaman da...

2. Kingmaniso

Kingmaniso Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bu ne tür bir yaklaşım yazdıklarına bak bakalım bir Baykal ve baykal gibi sizlerin yüzünden bu ülke bu hale gelmiştir.Bunları yazdıktan sonrada Ahlak ahkamı kesmek sana düşmez arkadaşım.Ne biçim bir forum burası ya hiçmi denetleyen yok burasını ne biçim kelimeler kullanılıyor eminim beni bu yazdıklarımdan ötürü banlarsınız ama arkadaşın yazdıklarını hoşgörüyle karşılarsınız :) Sadece Komik olduğunuzu söyliyebilirim.Bir tartışma açıyorsanız bunun edepli bir şekilde sürmesini de sağlamak sizin görevinizdir Sayın Ertan Aktepe Teşekkürler....Forum yöneticileri sizlerede ayrıca Teşekkürler.İlgniz , alakanız için...

3. temel50

temel50 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bundan sonra tasaruflu anpul kulanacagız

4. kudretasil

kudretasil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    AKP yi çok güzel tarif etmişsin. akp lilerin düşüncesi

5. muhbalci

muhbalci
    Yetkili
    Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    işi hakaret boyutuna götürmeden herkes fikriini açıklayabilir katılırız veya katılmayız ama görüyorumki bazı kendini bilmezler var bunlarada dur demesini bilmeniz lazım hangi taraftan olursa olsun saygı ve sevgiyi yitirmeden tabiki farklı görüşler olacak eleştiriler olacak eeştirdiğimiz partinin eksik yönlerini tartışırsak seviyemizi hiçbir zaman düşürmessek o zaman medeni insanlar seviyesine çıkabiliriz bir ülkede yerel bazda olsun hala o ülkenin %39 oyunu alan bir parti varsa o partiye oy verenlerede saygı duymamız gerekir sevmesek bile....

6. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    ama bu gercek ahlaksızlardan ahlak dersi almak çok komik adam gece yarısı imzaya kanun teklifi getiriyor imzalıyacaksınız diye teklif ne bakan ve millet vekili coçuklarının kazançları baba veya anne miletvekilini ilgilendirmez diye komikliğe bakın gece yarısı zamanları yok ya adam deniz feneri olayına karışanları tanımıyor ama kim çektiyse nikah şahidi kim bilin bakalım çalanları tanımayan biri ama bunuda ergenekon tezgahlamıştır yok mu o ergenekon ama daha öncede söyledim fetulah gülenin trt de dizisi başlıyormuş diziyi izlerler ozaman dine imana gelirler belki

7. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Belirttiğiniz mesaj editlenmiştir tekrarın üye ceza alacaktır.
    Birde biz her mesajı okuyamıyoruz dolayısıfla burda görev birazda size düşüyor ki bunu forum duyurularında belirtmiştim.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

:thumb_up:

8. Kingmaniso

Kingmaniso Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

Teşekkürler...

9. lazyilmaz

lazyilmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    güncel keyler vede yeni eklenen kanalları bulmak i
    ahlaklı davran dedikçe dahada ahlaksızlaşiyorsun mesnetsiz sağa sola savuruyorsun çamur at izi kalsın değilmi sen ve senin gibi düşünenlerin kalıplaşmış saldırıları bunlar ünlü bir filozof şöyle demiş sabit fikirli bir kişiye laf anlatmaktansa atom parçalamak daha kolaydır neyse arkadaşım ben sana ahlaklı davran dediğimde senin gibi düşünmeyenleri küçük düşürücü yazılar yazma dedim ama yok devam ederim dersen sana daha cevapta yazmam

10. durecel

durecel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    edison boyle olacgını bılse ampul icat etmezdı yorumu zılere kalmış:rotfl:

11. durecel

durecel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    edison boyle olacgını bılse ampul icat etmezdı yorumu zız:sadd:lere kalmış

12. durecel

durecel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    edison boyle olacgını bılse ampul icat etmezdı yorumu sızlere kalmış arkadaşlar

13. reybey

reybey Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tayib erdoğan ne öle ya 10 kaım günnü put duruyoruz öle sözleri hiç aklımdan çıkmıyor arkadaşlar karar sizin

14. maxalanya

maxalanya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Baykal ve onun gibiler İnönü`den sonra sadece 2 kez iktidara geldi. Birincisinde Kıbrıs`i aldık, ikincisinde apoyu içeri attık. Ama sen ve senin gibilerin iktidarında, hırsızlık, yolsuzluk, yetim hakki yiyenler, din istismarcıları sayesinde 50 yıl geriden gidiyoruz.

Ahlak dersi vermedim bana ahlak dersi vermeye çalışana haddini bildirdim. Boşuna Admin`lere yalakalanma seni ve senin gibileri onlar bile kurtaramaz. Anketin özelliği herkesin fikrini özgürce söyleyebilmesidir. Ama fikrim hoşuna gitmeyenler sataşınca konu buraya geldi. Başka kaşınan varsa buyursun...

15. maxalanya

maxalanya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yok, söyle dedimdi de yok böyle demek istedimdi de, kıvır kıvır Asena olmuş metnin.

Ne dediğin orda yazıyor, hiç değilse yazdığının arkasında dur.

16. msavli

msavli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    oy falan kaybetmezler

17. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Arkadaşlar yorumları okuyorum kimsenin kimseye tahammülü kalmamış..işte bu sebepten hep yıllardır dış güçlerin oyununa geldik...sağcı solcu türk kürt alevi sünni topçu popçu diye ortaya bir düşünce attılar kendi kabul ettiğimiz konuda diğerinin düşüncesini bile dinlemeden saydık sövdük dövdük vurduk kırdık öldürdük...onlarda bir kenarda bizleri izlediler..şimdide kutuplaşmaya çekiyolar yine bizleri lüten oyuna gelmeyin..biz birbirimizle tartışmayı birbirimizin düşüncesine saygı duymayı ve karşımızdakine tahamül etmeyi bilmiyoruz malesef...

Lütfen anketi saygı sevgi çerçevesinde tartışarak kapatalım birbirimize saygı duymayı bilelim arkadaşlar...

18. maxalanya

maxalanya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sende Gaza geliyorsun ya Ertan Ben daha ne diim. Yazdigimda kufur yada hakaret yok, birisi kasindi bende kasidim. * sembolu ne zamandan beri kufur yada hakaret oldu?

TV lerde kufurleri DIIIIT diye geciyorlar o zaman onlarida RTUK kapatsin diyecem ama Zahit Akman Almanyadan caldigi yardim paralarini yemekle mesgul oldugundan onlari kapatacak kimse yok sanirim:rotfl:

19. suvekum

suvekum Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Öyle görünüyor ama bu seçimin belirleyici olacağını düşünmüyorum...

20. mehmet.şahintürk

mehmet.şahintürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence cokus degıl akp karsıtları sevınmesı yasamları hayelolanlara sevınc goruntusudur b ulkeye bırdaha boyle bır ıktıdar gelmez ya demokresıyle ceteler cokecek ya bu ulke eskı sıyasetcılerle yok olup gıdecek ozellıkle bu mualıfete nasıl guvenıp nasıl ınanır ınsanlar anlamıyorum ya bırı cetelerın erkonokomun avukatı ya otekısı ıse onun yolunda yuruyen takıpcısı sayın baykal degılmıydı bır zamanlar bu ordu bu hukumete el koymalı dıyen nasıl unutulur cumuhurrıyet mıtınklerıyle halkı sokaga dokmeye calısan chp zıhnıyetı kımse bana cehepeyı anlatmasın dostlar ya mhp bu halkı saf yerıne koyup bas ortusunu kendı mejlıse goturup sonra kacan degılmı bu halkı saf yerıne koyup basbakana apoyu as demesı ıp uzatılması bunu yapan sayın devlet bahcelı bılmezmıkı bu halk safmı kı devlet bahcelının aponun asılmaması ıcın basbakan yardımcısı olarak atdıgı ımzayı bu halk nasıl unuturda ona sempatı duyulur yok arkadaslar bıtdı o eskı saf halkımız yok artık sımdıkı mualıfet halen eskı koy eskı hamam yazıkkı sayın basbakanınıda kendılerıne uydurdular acıyorum bu ulkenın kayboılan yıllarına dunya saygı duyarken basbakana bızım ulkemızde yazıkkı bır kose yazarı bır sovmen kendını ne sanıpta basbakana atıfta bulunup assalayabılr hangı demokresıde var boyle seyler sonra cıkıp oylamaya deger verıp akpyı yargılıyor cokuste dıyorsununz son ıkı seneyı bır fılm serıdı gıbı bu ulkede neler oluyor fılm serıdı gıbı ınceleyın tartın kımın neyın cokuste oldugunu goreceksınız saygılarımla samsundan mehmet

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş