Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Anketin kapanma tarihi 6 Nisan 2009.
  1. Evet Akp çöküşe geçti

56,0%
  2. Hayır Akp çöküşe geçmedi

38,7%
  3. Kararsızım

5,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. _OlguN_

_OlguN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ak Parti çküşün partisidir..
    Seçim öncesi 125 trilyon harcayıp,bir hafta sonra IMF ile koltuğa oturacak kadar vicdansızdır..
    Tunceli'ye vermeye çalıştığı narkozun ucu Iğdır'a kadar uzanmış,hüsran olmuştur..
    Antalya'ya 28 açılış yapıp, 35 yıllık minibüs yolunu kaldırarak çöküşe malzeme olmuştur..

AKP hep çökük..Halk diriliyor..Ağır olsada..

2. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    100 mumluk Ampülün ışığını beğenmiyorsunuz galiba, sizlere 5-6 mumluk cehepenin
    mumışığı loş romantik günleri çok bile galiba bol bol Atayı yad edip mum ışığında rakı
    şarap tokuşturusnunz artık, ama halkın çoğu kaosilasyonlardan bıktı artık......
    onun için inadına AKP
    :sunglasses2:

3. woltran lark

woltran lark Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar akp nin izlemiş olduğu.sadaka siyasetiyle her zaman iş alırlar. aziz nesinin dediği gibi türk halkının %60 aptaldır.demiştir adam dinsiz falan ama haklı galba sizce seçimden sonra bakalım zamlara zam yaz geldim mozatazam.benin çiftçim anasını alıp gitsin.ama bu insalarada hak müstahak bizim burada köylerde en çok akepeye çıktı oylar.

4. askeritepe

askeritepe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    seyyah.... eleştir fikrini söyle ama alay etme sana yakışmaz. Hz. Muhammedin (s.a.v) sözlerinden dem vuruyorsun ama örnek almıyorsun. biraz sakin. güzel kardeşim benim.

5. STARANANİ

STARANANİ Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bkz:''ampule oy verene floresan girsin''

6. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bence ampul kısa devre yaptı inşallah tamamen patlayacak bunlardan kurtulacağız kredikartını ödeyemeyen herkesi tokatcı ilan etti bizde bunu onlara sandıkta cevap verdik ama tam veremedik ne olursa olsun direncleri kısa devre yaptı

7. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İyi güzel diyorsunda kardeş bu sitedeki millet (bir kısmı) zıvanadan çıkmış neler yazmışlar
    aslında diyecek-yazacak daha uygyun kelimeleri de bilyorum ama seviyelerine
    inmemek için direniyorum.:angry26::angry26::angry26:

8. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bence hiç kızmayın BAŞBAKANA doğru söylüyor, atalar ne demiş
    "AYAĞINI YORGANINA GÖRE UZAT" bizde öyle insanlar varki (istisnalar hariç)
    "AYRANLARI YOK İÇMEYE TAHTI REVANLA GİDERLER SU İÇMEYE"
    ayrıcada o AMPÜL patlarsa ortağağ misalı cehepenin mumlarına kalıpta
    bu günleri yad edersiniz bence

9. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    üstteki küstahlığa ben şimdi desemki cehepeye oy verenler de o oklar batsın, olmayacak yönticiler görün artık ya !!!! :angry26:

10. muhbalci

muhbalci
    Yetkili
    Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    bu ne terbiyesizlik yahu bu site bu kişileri nasıl barındırıyor bünyesinde atın şunları siteden bir partiyi seversin veya sevmezsin en doğal hakkın bir oyun vardır gidersin sevmediğin partiye oy vermezsin bu sana onlara, oy veren insanlara hakaret etmeni gerektirmez.
    Lütfen okuyupta imzaladığınız sözleşmeye bağlı kalınız.

11. keyci60

keyci60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hayır hiç bir zaman çöküşe geçmedi ben olsam başbakanın yerinde tüm yaşıl kartları ipdal ederim 5 milyon seçmen oy kullanamadı ysk diye birisi çıktı seçimleri yargıtal tsk olmadı danıştay şimdide ergenekon en son ysk bunlar mahvetti

12. Yüksel Şentürk

Yüksel Şentürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Aklı selim düşününce AKP çöküşe geçmediği bellidir. Ama bizler unutkan millet olduğumuz için 70 yıllık siyasetçiler halen orada. Çünkü 2002 yılına gelinceye kadar çok işleri hemen unutuyoruz. Çuvalınan banka boşatılınca seyrettik. Faturasını kim çekti? Ben söyleyeyim. Köylü, işçi, memur.... yani vatandaş. 200 kg lık bir inek 150 liraya satılıyordu, normal bir memurun maaşı 180 dolardı. Şimdi 180 dolar alan memur var mı? Tahmin etmiyorum. 200Kg lık inekte bugün 1200 lira daha ne olsun.

13. Deniz

Deniz Dost Forum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    zaman geçtikçe daha da oy kaybedecek

14. memoli6072

memoli6072 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence bundan sonra dahada yükselecek

15. naydin36

naydin36 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ya arkadaşlar adamlar %40 almış siz çöküşten bahsediyorsunuz. Allah aşkına kendinize gelin.

16. hsancak

hsancak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bence hiç kızmayın BAŞBAKANA doğru söylüyor, atalar ne demiş
    "AYAĞINI YORGANINA GÖRE UZAT" bizde öyle insanlar varki (istisnalar hariç)
    "AYRANLARI YOK İÇMEYE TAHTI REVANLA GİDERLER SU İÇMEYE"
    ayrıcada o AMPÜL patlarsa ortağağ misalı cehepenin mumlarına kalıpta
    bu günleri yad edersiniz bence

"Ölümü daha sık hatırlayan, öldükten sonraki hayata
    daha iyi hazırlanan... İşte en akıllı kimseler onlardır."

Sevgili seyyah kardeşim ya sen Türkiyede yaşamıyorsun ya da senin gibi düşünmiyenler.Yazılarına şöyle bir baktım seninle aynı düşünmiyen herkese bir kulp buluyorsun ancak şu çok savunduğun AKP,nin hangi icraatını hangi hizmetinden çok memnun olduğunu hiç bir yerde söylemiyorsun.Varsa yoksa 2002 den öncesini kötülemek yapılanları inkar yapılmayanları veya yapılamıyanları eleştirmek utanmasanız Türkiye Cumhuriyetini AKP kurdu diyeceksiniz.Madem bu kadar çok başarılısınız sattığınız 2800 devletin fabrikasını 3500 tesisi 50 nin üstünde limanı vs sayısı belli olmayan kurum ve kuruluşu kimden deviraldınızda Babalar gibi sattınız.Sattıklarınızın şu anda kaç tanesi hizmetlerine devam ediyor yada bunlardan elde ettiğiniz gelirle hangi İlde bir tek Fabrika açtınız Lafla Peynir gemisi yürümez kardeşim biraz gerçeklerden söz et.Evet Türkiye çok yokluklar çekti ancak tüm o olumsuzluklar sadece iktidarlar yüzünden olmadı.Ayrıca bu güne kadar hiç bir dönemde Türkiye varlık içinde yokluk çekmedi.Hiç bir dönemde bu günkü kadar şaibeli haklarında sahtecilik yolsuzluk gibi suçlarla suçlanan kişiler tarafından bu kadar uzun süre yönetilmedi neden birde madalyonun bu yüzünden okuma ihtiyaci hissetmiyorsun da sürekli kutsal kitabımızdan alıntılar yaparak bir şeyleri örtmeye çalışıyorsun çok şükür hepimiz Elhamdülilah Müslimanız ve hepimizin kendimize yetecek kadar dini bilgisi var bu yeterlimi değilmi bunun bir tek terazisi var oda Kul ile Hak arasındadır onun dışında kimseye bu terazi nasip olmaz.Onun için söyliyeceklerini inandığın için yazarsan hiç bir kılıf aramadan çok daha dürüstçe olacaktır.Sevgi ve saygılarımla.

17. selo67

selo67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    evet bu doğru bir yorum
    bu millet böyle bir tek partili meclisler yaşadığı yıllar boyunca nadir görebilir ama nedense bu iktidar tüm enerjisini halkının refahı .işsizliğin azaltılması gelişmiş ülkeler arasına sokmak yerine başta başörtüsü olmak üzere hikayeden işlerle uğraşıyor o yüzden dahada aşağılara gelecektir

18. kemalyaman

kemalyaman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Tebrik ediyorum.Bu görüşe aynen katılıyorum.

19. tanju_aydin

tanju_aydin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    paradiso ustam dagıtılan kömür kumanya ve para ceklerini unutuyon galiba ben kömürü 230 milyondan almadım önümüzdeki ay alırım diye baska borcum vardı iki ay içinde kömürün tonu 480 milyona cıkdı bunun neresi adalet ben emekliyim 630 milyon aylıgım var bana yüzde 3 vermiş kömüre yapılan zam ortada bütcen fazla olur dagıtırsın ama benim hakkımı degil ben ve milyonlarca emekli sgari ücretlinin ne günahı vardı haa birde su olmayan köye camasır makinesi elektrik olmayan köye buzdolabı ve bilgisayarlar ayrı rtık anlayalım yüzde otuz dokuzu nasıl aldıgı belli oldu demi ustam herkese iyi akşamlar

20. kemalyaman

kemalyaman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    çakılmış kazıkları yabancılara peşkeş çekenler neylesin.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş