Sansui Key Girme Açıklaması

Konu, 'Sansui' kısmında Mu®aT tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Mu®aT
  Offline

  Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

  Kayıt:
  4 Mart 2007
  Mesajlar:
  3.757
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Şehir:
  United States Of Turkey
  SANSUİ CİHAZLARA(SF5000 - SC6000) KEY GİRME AÇIKLAMASI

  1- Öncelikle cihazınızda emulu yazılım olduğundan emin olunuz.bunun için en kesin yol cihazın menü kilidini etkinleştirdikten sonra MENÜ+KURULUM OK dedikten sonra çıkan şifre kutucuğuna 0937 giriniz.açılan menünün en altında CODE bölümü varsa cihazınız emuludur.

  2-şimdi emulu cihazımızın CODE yazan bölümüne gelin ve ok deyin.karşınıza şifreleme sistemleri çıkacaktır.editlemek yani değiştirmek istediğiniz sistemin üzerine gelin ok deyin.

  3- sistemin içerisine girdikten sonra ise bu defada değiştirmek istediğimiz kanalın İDENT no'sunu bulmamız gereklidir.bunun içinse SES açma kapama tuşlarını kullanacağız.örneğin TPS(multi)paketini değiştirmek istiyorsak 007c00 numaralı identin üzerine gelmeliyiz.KANAL AŞAĞI tuşuna basarak kanal identinin içine girmeliyiz.

  4- şimdi bundan sonra değiştirmek istediğimiz kanal identinin içerisinde değiştimek istediğimiz sıranın üzerine gelmeliyiz.ondan sonra ise aşağıdaki belirtilen tuşlara basarak harf ve numaralarla istediğimiz sırayı değiştirebiliriz.

  A ---- F1
  B ---- F2
  C ---- F3
  D ---- F4
  E ---- LAST
  F ---- TEXT

  zaten numaralarıda kanal numaralarını değiştirdiğin tuşlarla yazabilirsin.

  istediğin değişiklikleri yaptıktan sonra ise EXIT tuşuna basacağız.HAFIZAYA ALMAK İSTERMİSİNİZ.diye soracaktır.EVET seçeneğini seçip OK tuşuna basıp çıkıyoruz.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş