Pentax unveils 40MP 645D medium format DSLR

Konu, 'Sizin Resimleriniz' kısmında bluviaggiatore tarafından paylaşıldı.

 1. bluviaggiatore
  Offline

  bluviaggiatore Kıdemli Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2010
  Mesajlar:
  493
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Şehir:
  bagdat
  [​IMG]

  Super-high-resolution images made possible by approximately 40 effective megapixels Süper yüksek çözünürlüklü görüntü mümkün yaklaşık 40 efektif megapiksel tarafından yapılan
  The PENTAX 645D incorporates a high-performance CCD image sensor produced by Kodak. PENTAX 645D Kodak tarafından üretilen sensörü yüksek performanslı CCD görüntü içermektedir. It measures 44mm by 33mm, and is approximately 1.7 times larger than its 35mm-format counterparts. It 44mm 33mm tarafından, tedbirler ve yaklaşık 1,7 kat olan 35mm format göre daha büyük. Thanks to approximately 40 effective megapixels, it assures a wide dynamic range to faithfully reproduce the prevailing ambience and the sense of depth in super-high-resolution images that are rich in gradation and truthful in texture description. Yaklaşık 40 efektif megapiksel sayesinde, sadakatle bu derece zengin ve gerçekçi doku açıklamasında geçerli atmosfer ve süper yüksek çözünürlüklü görüntüler derinliği duygusunu yeniden üretmek için geniş bir dinamik aralık sağlar. In order to bring out the full potential of the lens and the image sensor and assure the highest level of image-resolving power, the CCD unit is designed with no low-pass filters.egapixels Amacıyla hiçbir düşük filters.egapixels pass tasarlanmıştır objektifin tam potansiyeli ve görüntü sensörü ve görüntünün en yüksek seviyesini çözülmesi güç, CCD birimi temin çıkarmak için
  ■High-performance, high-speed PRIME II imaging engine Yüksek performanslı, yüksek PRIME II görüntüleme motor hızı
  The PENTAX 645D features the acclaimed, PENTAX-original PRIME (PENTAX Real Image Engine) II as its imaging engine. PENTAX 645D özellikleri, PENTAX alkışlanan orijinal PRIME (Pentax Real Image Engine) II ile görüntüleme motoru olarak. Thanks to its high-speed dataprocessing capacity and new algorithm exclusively programmed for medium-format digital SLR cameras, this high-performance imaging engine produces super-highquality images rich in gradation and faithful in color reproduction, while allowing speedy data transmission of large-volume image data — even RAW-format images as large as some 50MB per file. Sayesinde yüksek ve yeni algoritma sadece orta format dijital SLR fotoğraf makineleri için programlanmış, süre ve hızlı veri iletimi sağlayan bu yüksek performanslı görüntüleme motoru süper highquality görüntüleri derece ve renk geliştirme sadık zengin, üreten dataprocessing kapasite hız büyük hacimli Görüntü verileri - hatta RAW formatlı görüntüleri büyük bazı 50MB dosya başına olarak.
  ■14-bit A/D converter for faithful conversion of image data to digital signals 14-bit A / D çevirici dijital sinyallere görüntü verisi sadık dönüşüm için
  The PENTAX 645D features a high-performance A/D converter, which faithfully converts the large volume of analog image data output by the large CCD image sensor to digital signals carrying an extensive amount of image data, including resolution and gradation. PENTAX 645D özellikleri yüksek performanslı A / hangi sadakatle dijital sinyalleri, çözünürlük ve derece dahil görüntü verilerini, geniş bir miktar taşıyan büyük CCD görüntü sensörü ile analog görüntü verilerini çıkış büyük hacimli dönüştürür D çevirici.
  Solid, maneuverable body Katı, manevra vücut
  The PENTAX 645D's main frame is made of lightweight but strong magnesiumsteel alloy, while the chassis is made of diecast aluminum to minimize the expansion and extension caused by heat and also to optimize kinematic accuracy and thermal stability. PENTAX 645D ana çerçeve yapılmış iken şasi dökme alüminyum kinematik doğruluğu ve termal kararlılık optimize etmek için genişletme ve uzatma ısı nedeniyle ve ayrıca en aza indirmek için yapılır ama güçlü magnesiumsteel alaşımlı, hafif. The LCD panels — one on the camera's top panel, another on the back panel — are covered with tempered glass plates for extra protection. LCD paneller - birbirlerine arka panelde - ekstra koruma için temperli cam plakalar ile kaplıdır kameranın üst paneli, gör. The PENTAX 645D's body is also designed to be a compact and highly maneuverable mediumformat camera, despite the incorporation of such dependable features as a dust-proof, weather-resistant construction with 70 special seals, outstanding cold-resistant performance to assure solid operation at a temperature as low as –10°C, and a newly designed shutter unit with a top shutter speed of 1/4000 second that can withstand as many as 50,000 shutter releases. PENTAX 645D vücudu da ve yüksek manevra kabiliyeti mediumformat kompakt fotoğraf makinesi için, bir toz gibi güvenilir özellikler dahil edilmesine rağmen tasarlanmıştır geçirmez, hava geçirmez yapı 70 özel mühür, soğuk üstün dayanıklılık performansı ile katı çalışma sağlamak için 1 bir üst çekim hızı / bu kadar 50.000 çekim bültenleri dayanabilir 4.000 saniye ile -10 ° C gibi düşük sıcaklık ve yeni tasarlanmış deklanşör ünitesi.

  Dual SD/SDHC memory card slots Çift SD / SDHC bellek kartı yuvaları
  The PENTAX 645D has a pair of memory card slots for the recording of images on both SD and SDHC memory cards. PENTAX 645D de SD ve SDHC bellek kartları görüntülerin kayıt için bellek kartı yuvaları bir çift vardır. This dual-slot design gives the photographer extra data-storage options: for instance, recorded images can be assigned to different cards according to recording format (such as RAW or JPEG), or one of the cards can be used as the backup of the other. Bu çift slot tasarım fotoğrafçı ekstra veri depolama seçenekleri: Örneğin, kaydedilen görüntüleri farklı kartlar kayıt formatı RAW veya JPEG (gibi), ya da kartların için yedek olarak kullanılabilir göre atanabilir verir diğer. The settings for each memory card slot can be easily made by dedicated button. Her bir bellek kartı yuvası için özel düğme ayarları kolayca yapılabilir.

  Dependable DR II mechanism to minimize dust spots Güvenilir DR II mekanizması toz noktaları en aza indirmek için
  The PENTAX 645D comes equipped with the highly dependable DR (Dust Removal) II mechanism, which effectively minimizes annoying dust spots on recorded images, even when the lenses are changed in dust-prone outdoor settings. PENTAX 645D son derece güvenilir DR (Toz kaldırma) ile II mekanizması, hangi etkili olsa bile camları toz değiştirilir eğilimli açık ayarlar kaydedilen görüntüleri rahatsız edici toz lekeleri en aza indirir donatılmış olarak geliyor. By shifting UV/IR-cut filters placed in front of the CCD image sensor at supersonic speed using a piezoelectric element, this mechanism effectively and efficiently shakes dust off the image sensor. / IR UV değişen By-cut filtre CCD görüntü algılayıcı önünde sesten hızlı bir piezoelektrik elemanı kullanılarak yerleştirilir, bu mekanizmayı etkin ve verimli bir görüntü sensörü kapalı toz sallar. Thanks to the user-friendly dust-alert system, the photographer can check at a quick glance for dust adhering to the image sensor prior to the actual shooting. Sayesinde kullanıcı dostu toz uyarı sistemi, fotoğrafçı toz görüntüye yapıştırılmasında hızlı bir bakışta önce gerçek çekim sensörü kontrol edebilirsiniz.

  Newly designed, high-precision 11-point wide-frame AF sensor Yeni, yüksek hassasiyetli 11-noktalı geniş kare AF sensör dizayn
  The PENTAX 645D's new SAFOX IX + wide-frame autofocus system features 11 sensor points (with nine cross-type sensors positioned in the middle) to assure the extra-high-precision focusing demanded of medium-format digital SLR cameras. PENTAX 645D yeni SAFOX IX + geniş otofokus sistemi kare dokuz Arazi tipi sensörler ortasında konumlandırılmış () ile ekstra yüksek hassasiyetli orta talep odaklı format dijital SLR fotoğraf makinesi sağlamak için 11 sensör puan özellikleri. To develop this sophisticated AF system, the entire optical system was redesigned, at the same time with the addition of the new functionality to analyze and make use of the light sources data in the field of view. Bu gelişmiş AF sistemi geliştirmek için, tüm optik sistem, yeni işlevlerin eklenmesi ile aynı anda analiz etmek ve görüş alanında ışık kaynakları veri faydalanmak yeniden tasarlandı.


  Advanced 77-segment multi-pattern metering Gelişmiş 77-segment multi-pattern ölçümleme
  The PENTAX 645D employs a state-of-the-art, 77-segment multi-pattern metering system to assure super-high-accuracy light metering. Pentax 645D-of-the-art, 77-segment çoklu model süper-yüksek doğrulukta ışık ölçümleme sağlamak için ölçüm sistemi bir devlet kullanır. The exposure accuracy is further enhanced by collecting such additional data as image orientation (horizontal or vertical) and the distance to and magnification of the subject using the sensors installed inside the camera body, with the obtained data incorporated into exposure calculations. Pozlama hassasiyeti daha fazla görüntü yönlendirme gibi ek veri toplayarak (yatay veya dikey) ve ve tabi sensörleri kameranın vücut içinde yüklü kullanarak büyütme mesafe, elde edilen verileri pozlama hesaplamalar dahil geliştirilmiştir.

  Large, easy-to-see optical viewfinder Kolay Geniş optik vizör görmek için
  Incorporated in the PENTAX 645D's finder unit, a trapezoid-shaped glass prism not only assures an approximately 98% field of view, but also greatly contributes to the downsizing of the camera body. Dahil PENTAX 645D's Bulucu birim, sadece görüş yaklaşık 98% alan pekiştiren bir yamuk şeklindeki cam prizma, ama aynı zamanda büyük ölçüde küçülme kamera vücudun katkıda bulunur. Coupled with a bright, easy-to-focus Natural- Bright-Matte focusing screen, the PENTAX 645D's viewfinder offers a large, clear view of the subject. Kolay bir parlak-Bright Doğal odaklanmak-mat odaklama ekranı kapanmış 645D vizör ile Coupled konunun geniş, açık görüş sunar.

  Custom Image function to create desired visual effects with ease Özel Resim fonksiyonu kolaylıkla görsel efektler istenen oluşturmak için
  The PENTAX 645D's Custom Image function lets the user easily control an image's finishing touches to more precisely reflect the user's creative intentions, or to more faithfully reproduce the ambience of the scene. PENTAX 645D's Özel Resim işlevi daha kesin kullanıcının yaratıcı niyetleri, ya da daha sadakatle sahnenin ambiyansı çoğaltmak yansıtacak şekilde kolayca bir resmin son rötuşları kullanıcı kontrolü sağlar. The user can select one of eight modes, including the new Reversal Film mode designed to create images with the colors that are typical of reversal film. Bir kullanıcı yeni Reversal Film modu ters film tipik renkli görüntüler oluşturmak için tasarlanmış dahil olmak üzere sekiz modları birini seçebilirsiniz. In addition, all parameters — such as saturation, hue, contrast, sharpness, key, and highlight/shadow contrast — can be easily adjusted to desired levels, so that the photographer can shoot images with great ease. Ayrıca, tüm parametreleri doygunluğu, renk, kontrast - gibi, netlik, anahtar ve / gölge kontrast - vurgulamak kolayca istenen düzeyde, bu yüzden fotoğrafçı kolaylıkla fotoğraf çekebiliyor ayarlanabilir.

  Versatile, multi-mode exposure system for faithful reproduction of creative intentions Çok yönlü, yaratıcı niyetlerine sadık üremesi için çok modu pozlama sistemi

  ■Hyper Program function Hyper Programı fonksiyonu
  The PENTAX 645D's Hyper Program function allows the user to instantly switch from Programmed AE mode to Shutter- or Aperture-Priority AE mode with a simple turn of the electric dials positioned around the grip. PENTAX 645D's Hiper Programı fonksiyon kullanıcı anında Programlı AE modu Perde den veya Diyafram geçmek için öncelikli AE modu elektrik çevirir kavrama etrafında yerleştirilmiş basit bir dönüş ile sağlar. A single push of the green button shifts the exposure mode back to the original Programmed AE mode. Yeşil düğmeye tek bir itme geri orijinal Programlı AE modu pozlama modu kaydırır.
  ■Hyper Manual function Hyper Kılavuzu işlevi
  When shooting in the Metered Manual mode, the PENTAX 645's Hyper Manual mode lets the user to instantly set the proper exposure for the subject with a single push of the green button. Zaman Metered Manuel modunda çekim kapanmış 645's Hiper Manuel mod hemen yeşil tek bir düğmeye basarak konu için uygun pozlama ayarlamak için kullanıcı sağlar.
  ■Sensitivity-Priority mode Hassasiyet öncelikli mod
  The unique Sensitivity-Priority (Sv) mode automatically selects the optimum combination of aperture and shutter speed for the user-selected sensitivity. Benzersiz Hassasiyet öncelikli (SV) modunda otomatik olarak diyafram ve kullanıcının çekim hızı-hassasiyet seçilen en uygun kombinasyonu seçer. The sensitivity can be shifted swiftly by electronic dial on the back panel. Duyarlılık hızla arka panelde elektronik arama tarafından kaydırmış olabilir. The variable amount of the ISO could be configured to either 1/2 or 1/3 steps per click. ISO değişebilen miktarda ya 1 şekilde yapılandırılmış olabilir / tıklama başına 2 veya 1 / 3 adımlar.
  ■Shutter/Aperture-Priority mode Enstantane / Diyafram Öncelikli modu
  Taking full advantage of the unique capability of digital cameras for the automatic shifting of sensitivity at any time, the Shutter/Aperture-Priority (TAv) mode automatically selects the most appropriate sensitivity for the user-selected aperture/shutter-speed combination. Otomatik hassasiyet her zaman kaydırması Enstantane / Diyafram öncelikli (TAV) modu için dijital fotoğraf makinelerinin benzersiz yeteneği tam yararlanan otomatik olarak seçilen diyafram / enstantene hızı kombinasyonu kullanıcı için en uygun ışık hassasiyeti seçer. It allows the user to effortlessly experiment with a greater range of photographic expressions. Fotoğrafik ifadeleri daha geniş bir dizi ile kullanıcıya zahmetsizce deneme sağlar.
  Large, easy-to-view 3.0-inch LCD monitor with approximately 921,000 dots Kolay Büyük görüntülemek için 3,0 inç yaklaşık 921.000 nokta LCD monitör
  Positioned on the camera's back panel, a large 3.0-inch color LCD monitor with approximately 921,000 dots provides a clear, bright view of onscreen images and menus. Kameranın arka panel, büyük bir 3,0 inç renkli yaklaşık 921.000 nokta LCD monitör konumuna ekran görüntüleri ve menülerin net, parlak görünüm sağlar. Since its wide-view design allows quick, effortless confirmation of the monitor image from approximately 170 degrees both horizontally and vertically, the photographer has little difficulty shooting images from low and high angles. Beri geniş-görüş tasarımı yaklaşık 170 derece yatay ve dikey olarak gelen monitör görüntünün hızlı ve zahmetsiz onay verir, fotoğrafçı açıları biraz zorluk düşük ve yüksek görüntü çekim vardır. The LCD monitor is also treated with exclusive AR (Anti-Reflection) coating to minimize reflections on the screen, even in the outdoor locations under bright sunshine. LCD ekran aynı zamanda özel AR (Yansıma) kaplama ile ekrandaki yansımaları en aza indirmek için, parlak güneş ışığı altında açık yerlerde bile tedavi edilir.

  Long battery life Uzun pil ömrü
  The PENTAX 645D is powered by a large-capacity, rechargeable lithium-ion battery, which can capture approximately 800 images * when fully charged. PENTAX 645D geniş kapasitesi ile, şarj edilebilir lityum-iyon pil, yaklaşık 800 fotoğraf * zaman tam olarak şarj yakalayabilir güçlendirilmiştir.


  Other features Diğer özellikleri

  ■HDR (high dynamic range) function to create one composite image with an extra-wide gradation range from three images with different exposures HDR (High Dynamic Range) farklı pozlama ile üç resimden bir ekstra-derece geniş yelpazesi ile bir kompozit görüntüler yaratmak işlevini
  ■Dynamic-Range Expansion function to compensate for both whitewashed (excessively overexposed) and blacked-out (excessively underexposed) areas Dinamik sınıf Genişletme işlev hem (çok fazla) pozlanmış ve karartılmış-out (çok fazla) alanlarda karanlık badanalı telafi etmek için
  ■Digital Level function for easy checking of the image's levels Resmin seviyeleri kolayca kontrol Dijital Seviye fonksiyonu
  ■Automatic compensation of distortion and lateral chromatic aberration (available in combination with the D FA 645- and FA 645- series lenses) Distorsiyon ve lateral renk sapması otomatik tazminat (D FA 645 ile birlikte mevcut - ve FA 645 - serisi lensler)
  ■Versatile white-balance control system, including the CTE mode designed to emphasize the dominant color components of the captured images, which works especially well with such scene like sunset. CTE modu özellikle iyi günbatımı gibi bu tür sahne çalışmaları çekilen görüntülerin, baskın renk bileşenleri vurgulamak için tasarlanmış dahil yönlü beyaz ayarı kontrol sistemi.
  ■Mirror shock/operation-noise reduction function to assure smooth, quiet operation of the mirror during shooting Ayna şok / işletme-gürültü azaltma işlevi çekim sırasında aynanın pürüzsüz, sessiz çalışma sağlamak için
  ■Attachment of copyright credits on recorded images Eki telif kredi kaydedilen görüntülerde
  ■Compatible with the SDM (Supersonic Direct-drive Motor) autofocus mechanism, designed to assure smooth, quiet operation using the supersonic motor installed inside SDM lenses SDM ile uyumlu (Supersonic Direct-) otofokus mekanizması, yumuşak, sessiz çalışma süpersonik motor SDM objektifler içinde yüklü kullanarak sağlamak üzere tasarlanan motor
  ■HDMI terminal (for type C mini connectors) for high-resolution image data output Yüksek çözünürlüklü görüntü veri çıkışı için HDMI terminali tipi (C için mini konnektör)
  ■User-friendly, color-classified control buttons/switches, based on the color universal design concept Kullanıcı dostu, renk-sınıflandırılmış kontrol düğmeleri / anahtarları, renk evrensel tasarım konsepti dayalı
   

Sayfayı Paylaş