Ortak Galaxy Note 3 sorunlar ve bunları düzeltmek için nasıl yaparız

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  phablet hayranları kesin favori - ama herhangi bir gadget gibi garip tahriş muzdarip olabilir - bir kaç içki sonra söyleyerek deneyin. Karşılaştığınız hata var ya da not daha hızlı biraz çalışıyor olması gerektiğini düşünüyorsanız, bunları düzeltmek yapmak için yapabilirsiniz çok şeyler vardır. İşte Galaxy Note 3 sorunları gidermek için nasıl.  • Android Lollipop yükseltilmiş beri sorunlar oluyor?


  Click here to view the original image of 628x421px.
  [​IMG]Galaxy Not düzeltmek için nasıl 3. / © SamsungGalaxy Note 3 SD kart sorunları

  KitKat 4.4.2 güncellemesi SD karta kaydetmek için Samsung Galaxy Note 3 sahipleri etkin seçeneği kaldırıldı: Biz bir özellik değil, bir hata olduğunu korkuyorsun. Telefonunuzu köklü ettiyseniz orada , ya da FolderMount uygulaması deneyebilirsiniz. Bu da root erişimi gerektirir.
  [​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

   
 2. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [h=2]Galaxy Note 3 pil sorunları[/h]Eğer pil ömrü (ziyade piller yaş olur kaçınılmaz kapasite kaybı) ani bir değişiklik fark ettiyseniz o zaman denemek için bir takım şeyler vardır. Böyle JuiceDefender, Pil Doktor, Kolay Pil Tasarrufu, GreenPower Ücretsiz Battter Saver veya One Touch Pil koruyucu olarak bir pil optimizer deneyebilirsiniz, ya da cihazınızı sıfırlamayı fabrika deneyebilirsiniz. Böyle fotoğraf ve oyun gibi önemli şeyler olarak sonuncusu silinecektir kaydeder denemeden önce bir yedeğini almayı unutmayın.
  [​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

   
 3. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Galaxy Note 3 Wi-Fi sorunları

  Burada birkaç potansiyel sorunlar ve birkaç potansiyel tedavileri vardır. Eğer bağlantı sorunları yaşıyorsanız tekrar bağlanma ardından Ayarlar mevcut Wi-Fi ağına unutmadan ve deneyin ve çok (Ayarlar> Wi-Fi> Menü> Gelişmiş) otomatik taramayı devre dışı bırakmayı deneyin. Ve bazen kapalı Toggling Wi-Fi bağlantı sorunlarını giderir, ve her şeyden eğer yeniden sık sık hile yapar başarısız olur. Sorun çok cihazınıza ziyade sizin yönlendirici, birlikte olduğundan emin olun: Bizim deneyim yönlendiriciler kitinin en güvenilir bit değildir ve genellikle iyi bir neden için düzgün çalışan durdurmak. Bir kez daha yeniden gün kaydedebilirsiniz.
  [​IMG]4.4.2 güncellemesi birkaç sorun ve tahrişleri tanıttı. / © Galaxy Note 3 uygulamalar çalışmıyor

  KitKat yayımlanan bu yana geliştirici güncelledi? En geliştiriciler yapmak ama bazı yoktur, ve onların uygulama (lar) güncellendi değil varsa o zaman sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sahip oldukları ve bireysel uygulama ile sorunları yaşıyorsanız, geçici dosyaları sıfırlamak için Ayarlar önbelleğini temizlemeyi deneyin. Bu işe yaramazsa, yeniden ve sık sık yeniden yükleme, kaldırma, bir cazibe çalışır.
  Galaxy Note 3 e-posta problemleri

  KitKat'ta yükseltilmiş Birçok Galaxy Note 3 sahipleri inanılmaz can sıkıcı hata ile karşılaştı: kendi e-postalar senkronizasyonu durdu. İyi haber size ne oldu ise, tedavi çok zaman alıcı değil olmasıdır:


  • Ayarlar> Hesaplar gidin ve Google hesabınızı bulun. Emin otomatik senkronizasyon aslında açık ve Gmail, rehber ve uygulamalara karşı kene olduğunu olun. Birden fazla aktif Google hesabı var ise her biri için bunu yapmak gerekir.
  • Tekrar Ayarlar> Hesaplar gidin ama Google+ için bu kez bakmak ve Otomatik Kaydet üzerine sağlamak.
  • Ana ekrandan, eşitleme seçenekleri aslında aktive edilmiş emin olmak için bildirimler çubuğunu aşağı sürükleyin.

  [​IMG]Nerede kullanılabilir, Booster turbo-charge olabilir büyük dosya indirme. / ©
   
 4. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [h=2]Galaxy Note 3 yavaş indirme[/h]Bulunduğunuz yere ve ağ sağlayıcısına bağlı olarak, Galaxy Note 3 aynı anda 4G LTE ve Wi-Fi üzerinden büyük dosyaları süper hızlı indirilmesini sunmalıdır. Değilse, Ayarlar> Bağlantılar gitmek ve onu açmak için İndir Booster dokunun.
  [h=2]Galaxy Note 3 titreşim sorunları[/h]Çok yoğun Senin için? Ayarlar> Cihaz> Sound> Titreşim Yoğunluk rumblings aşağı açabilirsiniz.
  [​IMG]Sizin Not bile S-Pen kaybetmemek yardımcı olabilir. / © [h=2]Galaxy Note 3 S Pen sorunu kaybetti[/h]Zaten tüm kayıp mülkiyet biter yerde garip çorap ve kalem katıldı eğer biz bir eksik S Pen'i bulamıyor, ama biz yine olmayacak sağlamak ya da ilk etapta olmasını önleyebilirsiniz: Ayarlar gitmek > Kontroller> S Kalem ve S Pen Keeper arayın. Etkin Eğer tersi S Pen çok uzakta telefonunuzu taşımak veya eğer, sizi uyarmak gerekir. Bunu yaparken, sizi rahatsız ediyor ise Hava Komutanlığı otomatik başlangıç ​​devre dışı bırakmak için Kalem RD Seçenekleri kullanın.
   

Sayfayı Paylaş