Mesut Özil final istiyor

Konu, 'Almanya Ligi' kısmında Gerrard-8- tarafından paylaşıldı.

1. Gerrard-8-

Gerrard-8- Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Werder Bremen'in yıldızı Mesut Özil, UEFA Avrupa Ligi'nde final oynamak istediğini söyledi.

Geçen sezon İstanbul'da Uefa Kupası finalini oynayan ancak Shakhtar Donetsk'e kaybeden Werder Bremen'in oyunkurucusu Mesut Özil, bir kez daha finalde oynamak istediklerini söyledi.

Uefa.com'a konuşan Türk asıllı futbolcu, "Umarım geçen sezon olduğu gibi finale yükseliriz, ama turnuvada çok iyi takımlar var. Şu anda yalnızca Twente maçını düşünmeliyiz," dedi.

"Twente iyi takım"

Avrupa Ligi ikinci tur, ikinci maçında karşılaşacakları Twente'nin Hollanda Ligi'nin tepesinde yer almasının bir tesadüf olmadığını savunan oyuncu, "Çok iyi oyuncuları olan bir takım. Özellikle hücum güçleri etkileyici. İşimiz kolay olmayacak," dedi.

Avrupa Ligi gruplarında Fenerbahçe'nin de rakibi olan Twente, Hollanda'da oynanan ilk maçta Theo Janssen'in tek golüyle Bremen'i mağlup etmişti.

Goal.com Türkiye

2. kucer06

kucer06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Şunu anlamıyorum adam Türkiyede oynamak istemiyor Türk milli takımında oynamak istemiyor,ben alman milli takımında oynayacam yıllarca bunun hayalini kurdum diyor bizim basın hala bu adamın haberini yapıyor.Adamın bizimle alakası yok sadece ismi Türk kalmış sıradan bir topçu ruhsuz bir adam işte.

Sayfayı Paylaş