İOS Zenfone 2 için Android 6.0.1 Yayınlandı

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Asus, Zenfone 2 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini nihayet başlattı. Aylardır merakla beklenen güncelleme Zenfone 2 için hangi yenilikleri getiriyor?

  [​IMG]Asus, Zenfone 2 modelleri için aylardır beklenen Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini nihayet yayınladı. Daha önce Zenfone 2 LaserveZenfone Max için dağıtıma sunulan güncelleme bu defa Zenfone 2 ZE551ML ve ZE550ML modeller için yayında.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme 1.1GBbüyüklüğünde ve güncellemenin Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla indirilmesi tavsiye ediliyor. Asus ayrıca güncelleme öncesi bazı uyarılarda bulunuyor.
  Buna göre yükleme öncesi Zenfone 2 telefonunuzda en az 2 GB boş alanın olması gerekiyor. Ayrıca pil seviyesinin de minimum %75 olması gerektiği belirtiliyor.
  Zenfone 2 için Android 6.0.1 güncellemesi neler getiriyor?

  Güncelleme sonrası uygulamaların microSD karta taşınmasını sağlayanAPP2SD uygulaması artık devre dışı kalacak. Dolayısıyla Andorid 6.0.1güncellemesini yüklemeden önce hafıza kartındaki mevcut uygulamaları telefona taşımanız gerekiyor.
  [​IMG]
  Gelişmiş uygulama izinleri, Doze modu sayesinde artan pil verimliliği, güvenlik gelişmeleri, performans artışı, sistemin hatalardan arındırılması güncelleme kapsamında yer alan başlıca yenilikler.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  Marshmallow güncellemesi ayrıca Asus’a ait E-posta, Takvim, Mesajlaşmave daha birçok uygulamayı sistemden kaldırıyor. Asus bunlar yerine Gmail, Google Takvim ve Google Messenger uygulamalarını kullanacak.
  Zenfone 2 telefonunuzda “Ayarlar>> Hakkında>> Sistem Güncellemesi”yolunu izleyerek güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş