İOS Truecaller Nedir? Nasıl uygulamadır

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Truecaller bilinmeyen telefon numaralarını tespit etmeye yardımcı olan dünya çapında bir mobil veri tabanı.[h=2]Truecaller Nedir?[/h]Truecaller sayesinde istediğiniz kişiyle, tam da ihtiyacınız olduğu anda iletişime geçerek mobil telefonunuzu daha etkin bir biçimde kullanabileceksiniz. Truecaller telefon rehberinizi genişletir ve sizi ulaşmak istediğiniz kişilere kolayca ulaştırır; sizi kimin aradığını gösterir; ve sizi istenmeyen aramalardan korur.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  [h=2]Truecaller Özellikleri[/h]Sorgulama ;Truecaller ile numara ve isim sorgulamak çok kolay. İş yerlerini, finansal kuruluşları veya Truecaller topluluğundaki arkadaşlarınızı sorgulama fonksiyonunu kullanarak kolayca bulabilirsiniz. Truecaller kullanıcıları, bir başka kişi iletişim bilgilerini istediğinde bilgilendirilir ve bu isteği onaylama yetkisine sahip olur.Arayanın Kimliği ; En kişisel aksesuarın olan telefonunu, seni arayan kişinin kim olduğunu aramayı henüz cevaplamadan öğrenerek koruyun. Truecaller sabit hat, mobil veya ön ödemeli telefon numaralarında bile arayanın kim olduğu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.Spam arama engelleyici ; Truecaller en çok spamlenenler listesine ulaşmanızı sağlayarak, tüm spam olarak işaretlenmiş numaraları engellemenizi sağlar. Truecaller kullanıcıları bilgilerin bir havuzda toplanmasına ve istenmeyen numaraların işaretlenmesine yardımcı olarak, dünyadaki tüm Truecaller topluluğunun daha iyi hizmet alabilmesinde önemli bir rol oynar!Sosyal senkronizasyon ; Telefon rehberinizi Facebook, LinkedIn ve Twitter yoluyla alabileceğiniz arkadaşlarınızın profil resimleri, durum güncellemeleri ve bilgileriyle kolayca güncelleyebilirsiniz.[h=2]Truecaller Premium Özellikleri:[/h]
  • Profilinizi kimin görüntülediğini öğrenin
  • Reklamsız kullanın
  • Truecaller kullanıcılarıyla aylık 30 iletişim isteği hakkı elde edin.
  [h=2]Truecaller Hesabınızı Nasıl Premium ‘ a Yükseltilir[/h]1. Truecaller App uygulamasını açın.
  2. Ara bölümüne #ILOVETC yazın.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  3. Arama butonu tıklayın.
   
 2. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]

  [h=1]Açıklama[/h]Truecaller telefon defterinizi daha akıllı ve kullanışlı yapmak için onun yerine geçiyor. Truecaller var olan bağlantılarınızın dışında sorgulama yapmanızı, bilinmeyen numaraları tanımlamanızı, istemediğiniz aramaları engellemenizi ve zaman ve konum bilgilerinize göre kişi önerileri görmenizi sağlar. Böylece doğru kişiyi uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan bulabilirsiniz.• Tüm dünyada herhangi bir yurt içi veya yurt dışı numarasını sorgulayın.
  • Telefon defterinizde olmasa bile kimin aradığı bilin.
  • Spam numara ve reklam aramalarını engelleyin
  • Kişilerinizi Truecaller'dan ve sosyal ağlardan (Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+) elde ettiğiniz bilgi ve fotoğraflarla otomatik olarak güncelleyerek telefon defterinizi daha kullanışlı bir hale getirin.
  • Truecaller üzerinden istediğiniz kişiyi Twitter’da takip edin veya tweet atın.
  • Daha hızlı işletme sorgulama sonuçları için Yelp! entegrasyonu
  • + ve daha birçok özelliği ile telefon defterinizi daha akıllı hale getirin
  100 milyondan fazla insan telefon defterini Truecaller ile değiştirdi ve bu sayede doğru kişiyi bulmak için uygulamadan çıkmak zorunda kalmıyorlar!
  Truecaller telefon rehberinizdeki isimleri ASLA bir sunucuya yüklemez ve paylaşmaz. Truecaller Arayan Kimliği özelliğinin kullanılabilmesi için 3G veya WIFI bağlantınızın olması gerekmektedir. Bağlantı için operatörler ek ücret talep edebilir.
  * SMS engelleme özelliği Android 4.4 (KitKat) yüklü cihazlarda şu an için desteklenmiyor.   

Sayfayı Paylaş