İOS Tam 8 GB RAM’e Sahip Olan Akıllı Telefon: SyncPhone

Konu, 'Windows mobile' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]Indiegogo projesi olan SyncPhone, 750 bin dolar bağış hedefine ulaştığı taktirde kullanıcılarına 8 GB RAM’e sahip olan akıllı telefonların dağıtımını gerçekleştirecek.SyncPhone, Indiegogo’da bağış bekleyen ve projenin lideriDrew Maben’in ‘Basit bir ifadeyle SyncPhone bizim bebeğimiz’ olarak tanımladığı dünyanın en yönlü akıllı telefonlarından bir tanesi. (olacak, eğer hedeflenen bağışa ulaşırlarsa)

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  10
  (mobile sürümü değil, baya baya Windows 10) işletim sistemiyle çalışan SyncPhone, Windows 10’la çalışan tüm cihazlarla bağlantılı olarak çalışabiliyor. Tabii bunun için gerekli olan uygulamaları indirmeniz gerekiyor.

  SyncPhone’u eğer daha büyük ekranlı olacak şekilde kullanmak isterseniz, micro-HDMI bağlantı desteği sayesinde uyumlu monitör ya da TV’yi birincil ya da çift ekran olarak kullanabileceksiniz.

  [​IMG]

  SyncPhone, SyncPhone S ve SyncPhone Pro versiyonlarıbulunan cihazların her biri diğerinden daha üst seviye özelliklere sahip olacak. Aşağıdaki şema üzerinden SyncPhone serisine ait cihazların özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  Sırasıyla 199, 299 ve 499 dolar etiket fiyatlarıyla müşterilerine teslim edilecek SyncPhone, SyncPhone S ve SyncPhone Pro, güneş altın, gümüş ve gece siyahı renk alternatiflerine sahip olacak.
   

Sayfayı Paylaş