İOS Günün Windows Phone uygulaması

Konu, 'Windows mobile' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  6discover Uygulaması Windows Phone Mağazasında

  [​IMG]
  Windows Phone platformundaki en iyi geliştiricilerden biri olan Rudy Huyn,beklenen6discover uygulamasını Windows Phone platformunda kullanıcıların beğenisine sundu.
  Geçtiğimiz günlerde Rudy Huyn tarafından “6app” adlı SnapChat uygulamasının yayınlanacağını sizlerle paylaşmıştık.Rudy Huyn kullanıcıların merakla beklediği uygulamayı 6discover olarak nihayetinde mağazada yayınladı.
  Snapchat firmasının 6snap uygulamasını yasaklamasıyla ve bu uygulama ile Snapchat sistemine giren kullanıcıların hesaplarını askıya almasından sonra Rudy Huyn bu duruma çok sinirlenmiş ve Snapchat uygulamasından çok daha iyi özellikleri olan bir uygulamayı yayınlayacağını duyurmuştu.
  Nihayetinde 6discover Windows Phone mağazasında görücüye çıktı.6discover uygulaması sunduğu harika özellikler ile ön plana çıkıyor.Uygulama Snapchat sistemini kullanmıyor fakat kullanıcılara sunduğu deneyim bir o kadar yüksek.O halde uygulamanın sunduğu özelliklere bir göz atalım.
  6discover uygulamasının sunduğu özellikler :
  – 6discover uygulaması “Keşif” yapmanızı sağlayan bir istemci’dir ,bir Snapchat servisidir !
  – 6discover uygulaması Snapchat servisini kullanmaz !
  – 6discover uygulamasını bir uygulamadan fazlası olarak düşünün ! Her nereye giderseniz son haberleri,en sıkı müzikleri hatta bayanlar en son tarifleri bile öğrenebilirsiniz.
  – Uygulamadaki yayın akışlarının her 24 saat içinde otomatik olarak güncellemesi yapılacaktır ! Her şeyden haberiniz olacak !
  – 6discover uygulaması ile MTV,CNN,Cosmopolitan,National Geographic,Yahoo gibi popüler kanallara ulaşabileceksiniz !
  Yukarıda sunduğu özelliklerin dışında 6discover uygulaması resmi Snapchat uygulamasından bir adım daha öndedir çünkü 6discover uygulamasında kimlik doğrulama ile uğraşmayacaksınız ve bölgeler arasında istediğiniz gibi geçiş yapabileceksiniz.
  Uygulama şuan tek dil desteğini sunmaktadır fakat üzülmeyin Rudy Huyn ilerleyen güncellemeler ile toplam dil sayısını 30’dan fazla yapmayı planlıyor yani ilerleyen güncellemeler ile Türkçe dil seçeneği gelmiş olacak.
  Aşağıdaki QR koduna tıklayarak bu harika uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

   

Sayfayı Paylaş