İOS Google Ve Twitter iOS Güncellemesi Yayınladı

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]


  Popüler sosyal medya uygulaması Twitter ve dünya genelinde bir gün içerisinde en çok ziyaret edilen site konumundaki Google, iOS platformunayönelik olarak yapacağı değişiklikler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

  Geçtiğimiz yıl Twitter 6.54 sürümünü iOS 9 kullanıcılarına sunan Twitter, kısa bir süre sonra 3D dokunmatik ekran özelliğini mevcut sürümü ile bütünleştirmişti.

  Apple'ın 3D Dokunmatik teknolojisi, kullanıcıların bireysel tweetlerinde kendilerine özel arayüzü deneyimlemelerine olanak tanıyordu.

  Bu sayede, fotoğraflar, videolar, GIFler, site içerisine gömülü içerikler ön izlemesi ile birlikte kullanıcılara sunuluyordu.

  Twitter Yeni Güncellemesi Yayınlandı

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  yer alan habere göre Twitter, gün itibariyle 68.6 MBboyutunda yeni güncellemesini App Store üzerinden iOS kullanıcılarına sundu.

  Yayınlanan güncelleme bazında, Twitter'ın 3D Dokunmatik Bütünleştirme teknolojisi, "Hızlı Eylem" ana ekranında tweet, arama yapma, direkt mesajözellikleri için sona erdi.

  [​IMG]
  Google iOS İçin Güncellendi

  Google, iOS platformuna yönelik olarak yayınladığı yeni güncellemesindeAMD olarak bilinen, Google Entegre Hızlandırılmış Mobil Sayfalarçözümünü kullanıcılara sunacak.

  iOS için Google 15.1 sürümü, kullanıcıların uygulama üzerinden popüler haber makalelerine anında erişim çözümünü sunmayı hedefliyor.

  iOS'a yönelik olarak kodlanmış sayfaları, kullanıcılara öncelikli olarak sunma hedefinde olan Google, "En Çok Okunan Haberler" adı altında bir başlığı kullanıcılara sunacak.

  Söz konusu "En Çok Okunan Haberler" AMD simgesi ile belirtilecek.

  Buna ek olarak Google son güncellemesi ile, uygulamanın mobil platformunda spor odaklı olayları kullanıcıların hizmetine getirecek.

  [​IMG]

  Google Asistan, site içerisinde aktif olan kullanıcıların adına yeni bir web sayfası açabilme, öncelikli spor videolarını kullanıcılara gösterebilme imkanı sunacak.

  73.7 MB boyutundaki Google güncellemesi, gün itibariyle App Storeüzerinden iOS kullanıcılarına sunulacak.
   

Sayfayı Paylaş