İOS aTorrent PRO - Torrent App v2.0.3.4

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  Android telefonlarınızdan torrent dosyalarını kolayca indirmenizi sağlayan aTorrent PRO uygulaması bu anlamda en iyi uygulamalar arasında diyebiliriz.

  Özellikle büyük boyuttaki dosyaları indirmemiz gerektiğinde işimizi en çok yarayan uygulama olan Torrent, durdur ve sonra deva et özelliği ile istediğimiz zaman dosyalarımızı indirmemizi sağlıyor. Ayrıca çoklu indirme desteği de sunan uygulama birden fazla torrent dosyasını aynı anda indirmenizi de sağlamakta.


  Ekran Görüntüleri

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Uygulamayı İndirmek İçin;


  Uygulama Nasıl Kurulur
  1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
  2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
  3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.
   
 2. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Ünlü torrent istemcisi BitTorrent; iOS, Android, Windows ve Mac için güvenli mesajlaşma uygulamasını yayınladı. BitTorrent Bleep uygulaması

  [​IMG]Ünlü torrent istemcisiBitTorrent, farklı bir uygulama ile karşımıza çıkıyor. Torrent istemcisi yerine mesajlaşma uygulaması ile iOS android ,Windowsve Mac kullanıcılarının karşısına çıkan BitTorrent, güvenli ve hızlımesajlaşma hizmeti sunmayı amaçlıyor.BitTorrentBleep ismindeki mesajlaşma uygulaması sade arayüzü ve güvenli mesajlaşma özelliği ile dikkat çekiyor. Arkadaşlarınızı; telefon numarası, e-mail veya BBM’deki PIN sistemine benzeyen Bleep Code ile Bleep rehberinize ekleyebilirsiniz.Güvenli Mesajlaşma Hizmeti Sunuyor!

  Uygulama, normal mesajlaşmanın yanında “Whisper” yani güvenlimesajlaşma hizmeti de sunuyor. Whisper modunda mesajlaştığınızda; karşı tarafa göndermiş olduğunuz metin ve görseller okunduktan sonra otomatik olarak siliniyor. Bu sistem anlıkgüvenli mesajlaşmanın temelini oluşturuyor.
  BitTorrent Bleep uygulamasınıiOS için

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  [FONT=PT Sans]ve
  [/FONT]
  Android[COLOR=#242424][FONT=PT Sans] için[/FONT][/COLOR][URL="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bittorrent.chat"]buradan[/URL][B]ücretsiz[COLOR=#242424][FONT=PT Sans] olarak indirebilirsiniz.[/FONT][/COLOR][/B]
   

Sayfayı Paylaş