Insan Eti Yiyen Adam

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında LeyL tarafından paylaşıldı.

 1. LeyL
  Offline

  LeyL
  Yetkili
  Emekli Admin

  Kayıt:
  13 Şubat 2007
  Mesajlar:
  3.089
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Şehir:
  İstanbul-Mersin
  Ankara’da öldürdüğü temizlik işçisi Cafer Er’in (55) etlerini yiyen katil Özgür D. polise verdiği ifadede Hollywood’un ünlü yamyam karakteri “Hannibal Lecter”ı bile gölgede bıraktı. İşçiyi nasıl yediğini büyük bir soğukkanlılıkla anlatan Özgür D., dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yerli Hannibal’ın 10 yıl önce Gölbaşı’nda bir cinayet işlediği ancak aftan yararlanarak 6 yıl önce salıverildiği belirlendi. Özgür D.’nin serbest kaldıktan sonra Sedat Erzurum adlı kişiyi öldürdüğü, Abbas İnan adlı kişiyi de yaraladığı ortaya çıktı.

  KURBAN SEÇMİYORDUM

  Cinayetlerden pişmanlık duymadığını belirten Özgür D., Ankara Barosu tarafından görevlendirilen avukatının da nezaretinde alınan ifadesinde işlediği cinayetleri itiraf etti. İnsan etinin lezzetini uzun uzun anlatan Ankaralı Hanniball şöyle dedi:

  “Genelde kurban seçmiyordum. Ancak işleyeceğim cinayetler için Mamak’taki İmrahor çöplüğünü tercih ediyordum. 10 yıl önce Gölbaşı’nda bir kişiyi öldürdüm, 4 yıl yatıp afla çıktım. Öldürme arzusu bu yaz yine başladı. 05.06.2007’de Dr. Mediha Eldem Sokak’ta Sedat Erzurum adlı kişiyi öldürdüm. İşyerinden iki dizüstü bilgisayarı çaldım. Sedat Erzurum’u öldürdükten sonra olay yerine tekrar geldim. Neden geldiğimi bilmiyorum ama cesedin yanına gitmek için içimde bastıramadığım bir istek vardı. İşyerinin kapısını açamadığım için oradan ayrıldım.”

  ÖTEKİNİ DE YiYECEKTiM

  09.08.2007 günü Mamak İmrahor çöplüğüne gittim. Orada bir kişinin (Abbas İnan) tek başına çalıştığını gördüm. Silahı çıkarıp, ateş ettim. 8 el ateş etmeme karşın öldüremedim. Adam kafa ve karından yaralanıp kaçarak kurtruldu. Öldürebilseydim önce onu yiyecektim. Ama olmadı.”

  Önce etini tattım

  13.09.2007 günü yine Mamak İmrahor çöplüğüne gittim. Burada Cafer Er adlı kişinin bir araç içerisinde bira içtiğini gördüm.Bir süre sohbet ettikten sonra silahımı çıkarıp başına ateş ettim. Öldürdükten sonra vücudundan bir parça et keserek sırt çantama koydum. Cesedi olay yerinde bıraktım. Otobana çıkarak bir motorsikletliye otostop yaptım. Eve geldiğimde önce eti odamdaki buzdolabına koydum, sonra da çiğ halde yedim. Tadı hoşuma gidince ertesi gün tekrar Er’i öldürdüğüm yere gittim. Cesedin özellikle kalça, bacak ve kol kısmından parçalar aldım. Eve getirdiğim parçaların bir kısmını ufak ufak doğrayıp dolaba koydum.

  Birkaç gün bunları yedim.

  ViCDANIM RAHAT

  POLİSLERİN ifade alırken “Bütün detayları anlat vicdanen rahat edersin” sözleri üzerine 27 yaşındaki katil Özgür D. polislere “Vicdanım son derece rahat. Allah’tan geldik, Allah’a gideceğiz. Ben insan eti yiyerek Allah’a karşı olan kulluk görevimi yerine getirdim. Yakalanmasaydım hayatımın boyu hem öldürmeye hem de yemeğe devam edecektim”dedi. D.’nin evindeki buzdolabında 6.5 kilo kuşbaşı doğranmış insan eti bulundu.
   

Sayfayı Paylaş