Fener'den Cimbom'a pankartlı yanıt!

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında diyot tarafından paylaşıldı.

 1. diyot
  Offline

  diyot Süper Üye Üye

  Kayıt:
  9 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  577
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Fener'den Cimbom'a pankartlı yanıt!
  Fenerbahçe, Ankaragücü maçında sahaya 'Suyunu boşa harcama' döviziyle çıkarak, derbi maçta yaşanılan olaylardan dolayı G.Saray'a imalı yanıt verdi.  Saracoğlu’na ellerinde Tema Vakfı’na ait "Suyunu boşa harcama" dövizi ile ayak basan sarı lacivertli futbolcular, bir bakıma geçen hafta Ali Sami Yen Stadı’nda sahaya atılan sulara da gönderme yaptı.

  Galatasaray’ı olaylı derbide 2-1 yenen Fenerbahçe’nin bu maçın ardından kendi sahasında oynadığı ilk karşılaşma olan Ankaragücü mücadelesi, geçtiğimiz hafta Ali Sami Yen Stadı’nda yaşananlara gönderme yapan çok sayıda pankarta sahne oldu.

  Sarı lacivertli taraftarlar Şükrü Saracoğlu Stadı’nın tribünlerine ezeli rakiplerine gönderme yapan birbirinden esprili pankartlar açarken, Fenerbahçeli futbolcuların, ısınmak için sahaya çıkarken taşıdığı döviz de hayli dikkat çekiciydi.  Cimbom bizi güldür
  Ellerinde Tema Vakfı’nın "Suyunu boşa harcama" pankartını taşıyarak, Şükrü Saracoğlu’nun zeminine ayak basan sarı lacivertliler geçen hafta Ali Sami Yen Stadı’nda sahaya atılan su dolu bardak ve pet şişeleri akla getirdi. Bu pankart Fenerbahçeli taraftarlar arasında da espirilere yol açtı. Bunun dışında tribünlere de yine "su" konusunu işleyen pankartlar hakimdi. Maraton üst tribününde "Su akar güldür güldür, Cim bom gel bizi güldür", "Su küçüğün söz büyüğün", "Taşıma suyla maç dönmez" gibi ifadeler görüldü.

  Bayrak Everest’te
  Bu arada Fenerbahçe’nin Galatasaray ile yaptığı derbi maçtan sonra, sarı kırmızılı bazı futbolcuların Ali Sami Yen Stadı’nın orta yuvarlağına bayrak dikilmesin diye sahada bir süre beklemesine de gönderme yapılarak, "Siz bekleye durun, biz bayrağı Everest’e diktik" şeklinde bir pankart da tribüne asıldı. Göze çarpan diğer bir pankartta ise, ’Yen’ yaz 1907’ye gönder. F.Bahçe gelip seni Sami Yen’de yensin. Kadıköy’e kadar yorulma" yazıyordu.
   

Sayfayı Paylaş