Emre: Olaylar Bizi Etkiledi

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında selsel24 tarafından paylaşıldı.

1. selsel24

selsel24 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Emre: Olaylar Bizi Etkiledi Fenerbahçe'nin Milli futbolcusu Emre Belözoğlu, Diyarbakırspor maçının başında yaşanan tatsız olayların konsantrasyonlarını bozduğunu, bu nedenle mücadeleye iyi başlayamadıklarını söyledi.

Diyarbakırspor maçı sonrası açıklamalar yapan Emre Belözoğlu, "İyi başlayamadık. Biraz tatsız olaylar yaşanması, maçın ilk dakikalarında konsantrasyonumuz etkiledi. Kontratakla golü buldular. İlerleyen dakikalarda istediğimiz gibi oynadık ve goller geldi. Daha farklı skor da çıkabilirdi. Burada hemen hemen her takım zorlanır. Saha dışı olaylar etkili oldu. Saha dışındaki olaylar maçı etkiledi. Futbol çok evrensel bir dil. Futbolu insanlar keyif almak için seyretmeli. Biz bu amaçla elimizden gelen mücadeleyi ortaya koyduk" diye konuştu.

Dün havaalanında yaşanan olaylar sorulduğunda ise Emre, "Ben bir şey görmedim. Suratıma forma atmışlar diye gazetelerden okudum. Benim böyle bir olaydan hiç haberim yok. Ben tercihimi bu yönde kullandım ve çok mutluyum. Bu, Türkiye'deki ikinci yılım" diye konuştu.

Emre, "İyi bir seri yakaladık. Galibiyetler çok önemli. Bunun sıkıntısını geçen sene yaşamıştık. İlk 6 hafta puanlar kaybetmiştik. Özgüven kaybı olmuştu. Bu sene her maçı kazanıyoruz. Sion maçını da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

Diyarbakırspor maçında sahaya kaptan olaırak Semih Şentürk ise, sıcak havanın da etkisiyle maça iyi başlayamadıklarını, ancak kötü başladıkları maçı 3 puanla bitirdiklerini söyledi.

Maç sonrası açıklamalar yapan Semih Şentürk, "İyi başlayamadık. Belki havaya alışamadık. Sıcak bir hava vardı. İleriye çok rahat çıkamıyorduk. İkinci yarı hocanın verdiği taktikle motivasyonumuzu artırdık. Pozisyonlara girdik. Hocamız bizlerden rakipten kurtulmamızı istedi. Kötü başladığımız bir maçı 3 puanla bitirdik. Uzun zamandır ilk on birde 80 dakika oynamıyordum. İyi mücadele ettiğimi düşünüyorum. Benim adıma iyi bir maç oldu. Penaltıyı atmak istedim. Santos'a söyledim. O da 'Tamam' dedi ve ben attım" şeklinde konuştu.

Sarı lacivertlilerin ilk golünü aşırtma bir vuruşla atan Gökhan Gönül de, o pozisyonda orta yapmadığını, topa görerek gol olması için vurduğunu söyledi.

Maç sonrası açıklamalar yapan Gökhan Gönül, haftalar ilerledikçe performanslarının daha da artacağını söyledi. Yaşanan saha dışı olaylar nedeniyle duyduğu üzüntüyü dile getiren Gökhan Gönül, "Bu maça gelmeden önce eşim 'Geçen yıl Galatasaray'a bir gol attın, ondan sonra bir daha da gol atmadın. Hiç gol atmayacak mısın?' dedi. Ben de bu maçtan önce ona gol sözü verdim. O da 'Atamazsan Osmanlı tokadı seni bekliyor' demişti. Ben de golümü attım. Görerek vurdum. Orta değildi. Kaleciyle karşı karşıya kalmıştım, o noktadan sonra orta yapılmazdı. Aşırtma bir vuruş yaptım ve güzel bir gol oldu" diye konuştu.

Kaynak Fenerbahçe Resmi Sitesi

2. cicek14

cicek14 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    evet emrenin suratina galatasaray formasi firlatilmis goruntulu gordum

3. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    dünkü maçta birçok olay çıktı heryerde oluyor bu olaylar ama yardıma gelen ambulansa taş atanlar ve içindeki doktora vuranlar için teşk şey söylenebilir onların hepsi hayvan oğlu hayvandır...şerefsiz köpek sana yardıma gelen sağlık ekibinden ne istersin sen...:devilprv:

4. ENGİN02

ENGİN02
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    başka söze ne gerek:thumb_up:şiddetle kınıyorum

Sayfayı Paylaş