Dünya Yeniçeriyi Bekliyor

Konu, 'Online Oyunlar' kısmında megaster tarafından paylaşıldı.

 1. megaster
  Offline

  megaster

  Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  17 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  161
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  samsum
  Uydu Alıcısı:
  Dreambox
  2010 yılının en çok beklenen bilgisayar oyunlarından biri seçilen Türk yapımı Céiron Savaşları’nda Yavuzalp isimli bir yeniçeri, yüz binlerce yerli ve yabancı oyunsevere maceralarında eşlik ediyor...

  Türkler Yaptı, Dünya Oynuyor

  Yazarları, çizerleri, programcıları ile otuz kişilik bir ekip tarafından yapılan Céiron Savaşları oyunu hem Türkçe hem İngilizce olarak yayınlanıyor ve binlerce oyuncu tarafından oynanıyor. Oyun, dünyanın en büyük oyun sitelerinden biri tarafından yapılan oylamada yabancı oyuncular tarafından 2010 yılında en çok beklenen üçüncü oyunu seçildi.

  Fantastik bir Dünya, Destansı Bir Hikaye ve Dikkat Çeken Kahramanlar

  Fantastik bir kurgusu olan Céiron Savaşları’nda pek çok halkın yanı sıra Türkler de yer alıyor. Üstelik sadece Osmanlılar değil, Göktürkler gibi göçebe Türk halkları da oyun hikayesinde kendine yer buluyor. Oyunun hikayesi boyunca içlerinde Türk bir yeniçeri olan Yavuzalp’in de bulunduğu kahramanların desteği ile güçlükler aşılıyor.

  Savaş, Strateji ve Derin Bir Öykü...

  Oyuncular bir yandan oyunun masalsı atmosferinde geçen hikayenin parçası oluyor, bir yandan da yönettikleri ordularla zafer kovalıyorlar. Oyuncular gerçek arkadaşlarıyla ittifaklar kurup birlikte mücadele etmenin keyfine varıyorlar.

  Tüm Dünya Türk Kültürünü Öğreniyor

  Céiron Savaşları’nda Türklerin özel bir yeri var. Oyunda sık sık Türk kültürü ve tarihi hakkında bilgiler veriliyor. Türkler gibi Yunanlılar, Filipinliler, Amerikalılar da ordularını yeniçeriler ile donatıyorlar.

  Oyunun En Dikkat Çekici Özelliği Tamamen Ücretsiz Olması

  Yetişkin içeriği nedeniyle “karanlık fantezi” türünde kabul edilen Céiron Savaşları tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyuncular oyunu oynamak için hiçbir zaman para ödemek zorunda kalmıyorlar.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

   
 2. wage07
  Offline

  wage07

  Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  10 Şubat 2013
  Mesajlar:
  19
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  antalya
  Uydu Alıcısı:
  Dreambox
  teşekkürler
   

Sayfayı Paylaş