Av ve Avcı fıkraları

Konu, 'Fıkralar, Komik Olaylar ve Karikatürler' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Tilkinin kulağı kaşınmış

İki avcı sohbet ediyormuş. Birisi sana bir av hikayemi anlatayım deyip başlamış.
    -Ben bir kurşunla tilkinin hem kulağıdan hemde arka bacağından vurdum . der demez diğeri atlamış ve :
    -Ne büyük yalan bir kurşula bu dediğin olurmu ? deyip gülerken diğeri :
    -Niye olmasın ben nişan alıp ateş ederken tilki ayağıyla kulağını kaşıyordu . demiş .
    _____

2. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ayı neye basıp düşüyor

Adamın biri eski bir macerasını kahvede arkadaşlarına anlatıyordu.Macera şöyleydi:
    -"Ben dağa çıkmıştım.Önüme bir anda kocaman bir ayı çıktı.Ben kaçmaya başladım.Ayı beni kovalıyor ve bana daha çok yaklaşıyordu.Ayı tam pençeyi yapıştırcak ,kayıp düşüyordu.Bu 2-3 kez oldu böyle."
    Kahve de oturan adamlardan biri şöyle dedi:
    "Abi ben olsam altıma yapardım.
    Adam cevap verir.
    -"Lan ayıoğlu ayı, ayı neye basıpta düşüyor sanıyorsun!!!"

3. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Hızlı koşu

Bir Amerikali ile Japon safari'ye çıkmışlar. Her ikisi de son teknolojik silahlarıda birbirlerine nazire yapmak için yanlarına almışlar. Derken uzakta bir aslan görünmüş. Amerikalı lazer tüfeğini doğrultmuş ve aslana ateş etmiş. Ama karavana. Hemen Japon uydudan yönlendirmeli tüfeğini doğrultup ateş etmiş. Fakat o da karavana. Aslan bizimkileri farkedince üzerlerine doğru gelmeye başlamış. Amerikalı bir yudum viski içip acı sonu beklemeye başlamış. Japon hemen botlarını çıkarıp spor ayakkabılarını giymeye başlamış. Amerikalı sormuş :
    -Ne o, aslandan hizlı mı koşacaksın ?
    -Yoo, senden hızlı koşsam yeter...

4. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ava giden avlanır.

Avcı ormanda avlanırken yorgun düşer ve bir ağaç altında uykuya dalar. Aradan biraz zaman geçer, uyandığında tüfeği alınmış ve etrafında yamyamlar dans etmektedir. Adam korku içinde söylenmeye başlar.'Evet şimdi ya**ğı yedik' diye, o anda yukarıdan bir ses gelir,'Korkma sana hiç birşey olmayacak. Hemen yanındaki mızrağı al ve tam karşındaki tüylü olan şeflerinin kalbine fırlat' diye. Avcı can havliyle mızrağı alır ve şeflerinin tam kalbine fırlatır. Şef ölmüştür ve ortalık bir anda sessızliğe boğulur. İşte o zaman yukarıdan bir ses daha gelir.'Evet şimdi ....yedin.'
    __

Sayfayı Paylaş