Appiah kalacak mı, gidecek mi?

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında diyot tarafından paylaşıldı.

1. diyot

diyot Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Appiah kalacak mı, gidecek mi?

Fenerbahçe'nin 100. yılda yakaladığı şampiyonlukta büyük emeği geçen Ganalı yıldız Appiah transfer dedikoduları için şunları söyledi;

Appiah: “Teklifler gurur verici ama ayrılmayı hiç düşünmüyorum. Böyle bir coşkuyu hayatta yaşayamam.”

F.Bahçe'nin Ganalı yıldızı Appiah, 100. yıldaki başarı için “Şampiyonluktan hiç şüphe etmedik” dedi. Appiah şöyle konuştu:

“Sakatlıklar, haksızlıklar yaşadık ama yürekten söylüyorum daha hoca, oyuncu yokken bile şampiyon olacağımızı biliyorduk. Sonra Zico ile taşlar yerine oturdu ve başardık. Şampiyonluk çekişmesi yaşadığımızı düşünmüyorum. Yine de futbol bu, inançlar olduğu kadar, sahada yaşananlardan sonra hesaplar konuşuyor. Bu nedenle hiçbirimiz, haftalar önce şampiyonluğu ilan etmedik.

‘ADALET YERİNİ BULDU’

Beşiktaş maçından sonra üstümdeki stresi attım. Kupada, futbolda olmaması gereken ve sonuca direk etkileyen hakem hataları yaşandı. Ligde adalet yerini buldu. Trabzon maçından sonraki coşkuyu hiçbir yerde yaşayamam. İnanılmazdı. Hakkımda transfer dedikoduları var. Diğer takımlarca istenen bir oyuncu olmak gurur verici. Ama başka bir yere gitmeyi düşünmüyorum.”

Vatan

Sayfayı Paylaş