Android Antivirüs Programı APK indir

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Yıllardır bilgisayarlarımızda kullandığımız antivirüs programları artık cebimizdeki akıllı telefonlar içinde mecburi oldu. Bu cihazlar akıllı telefonlarınızı, kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Bunların yanında firewall özelliği ile veri akışını da rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.


  Aşağıda verdiğimiz adresden öncelikle uygulamayı indirin ve kurun. Daha sonrasında uygulamayı ilk çalıştırdığınızda karşınıza bir uyarı gelecek. Bu uyarıyı "Kabul et" diyerek geçin. Bu etaptan sonra bir daha böyle bir uyarıyla karşılaşmayacaksınız. Kurduktan sonra yukarıda bahsettiğimiz gibi, tüm veri akışını, gelen - giden aramaları kontrol edebilirsiniz.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

   
 2. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG] Antivirus Free-Mobile Security

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  - 8 Şubat 2015

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  1
  Yükle
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]
  Açıklama

  ★ Hızlı ve Profesyonel Antivirus Free, size en etkili çift motor koruması sunar - Tamamen Ücretsiz!
  Antivirus Free, diğer antivürüs uygulamalarından daha hızlıdır ve bataryanızı daha az kullanır! Gerçek zamanlı antivirüs koruması, mobil cihazınıza yeni yüklenen uygulamaları izleyerek, virüsler ve kötü amaçlı uygulamalar gibi en güncel mobil tehditlerden sizi korur. Antivirus Free ayrıca, ek koruma için NQ Mobile Security'ye erişiminizi de sağlar.

  Antivirus Free'de öne çıkanlar:
  ☆ Hızlı ve profesyonel motor: Hem cihazda hem bulutta kullanılan profesyonel arama algoritmaları, hızlı tarama ve detaylı virüs algılama sağlar
  ☆ Az yer kaplama ve düşük batarya tüketimi: En kapsamlı mobil korumayı sağlarken, diğer mobil güvenlik uygulamalarının hepsinden daha az telefon hafızası ve batarya gücü kullanır
  ☆ Tamamen ücretsiz: 20.000.000'u aşkın kullanıcı, cihazını Antivirus Free ile koruyor
  ☆ Tamamen yeni Arayüz: Materyal Tasarım modeli, basit ve kullanımı kolay arayüzler
  ☆ Tüm Android sistemleri destekler: Android 5.0 (Lollipop) ile uyumludur

  Antivirus Free özellikleri:
  ►GERÇEK ZAMANLI KORUMA
  En popüler mobil cihazlarla uyumlu olan Antivirus Free, gerçek zamanlı mobil koruma için vazgeçilmez bir uygulamadır. Yerel ve bulut motorlarının desteklediği uygulama, özel verilerinizi korurken, Android cihazınıza sadece güvenli uygulamaların yüklenmesini sağlayacaktır.
  ► UYGULAMA VE DOSYA TARAYICI
  Telefonunuzu virüsler, zayıf noktalar, reklam amaçlı yazılımlar, kötü amaçlı yazılımlar ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı içeriğe karşı korumak için önceden ve yeni yüklenen uygulamaları ve dosya sistemini tarayın.

  Antivirus free, antivirus, malicious, virus araması yaparak Antivirus Free'yi bulun.
  Desteklenen diller:
  İngilizce, Arapça, Rusça, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Tay Dili, Endonezyaca, Fransızca
   
 3. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG] 360 Security - Antivirus Boost

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  - 13 Şubat 2015

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  1
  Yükle
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]
  Açıklama

  Ücretsiz hız yükseltici ve Android telefonunuz için koruma
  360 Security dünyanın en güvenilir hepsi-içinde-bir cep optimizasyon & güvenlik yazılımıdır, dünya çapında 641 milyon kullanıcı 360 Security kullanarak günlük yaşama minimal müdahale ile mobil güvenliğini sağlar.
  Mobil yaşam tarzını korumak için öngörüyle tasarlanmış Bu ÜCRETSİZ optimizasyonu ve güvenlik Android uygulamasını sadece BİR dokunuşla indirin.
  ★BİR DOKUNUŞLA HIZLANDIR: temiz bellek işlemi telefonunuzun sorunsuz çalışmasını sağlarken, pilinizin ömrünü uzatır;
  ★BİR DOKUNUŞLA TEMİZLE: Mobil cihazınıza daha fazla depolama alanı sağlamak için, günlük kullanımla oluşan gereksiz dosyalardan kurtulur;
  ★BİR DOKUNUŞLA ANTİVİRUS: Kişisel verileri tüm sistem açıklarına karşı korurken, tüm kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri siler.
  ------------------------------------------
  360 güvenlik ile ne kazanırsınız:
  ►Tam temizlik
  Cihazınızı en kapsamlı sistem incelemesiyle tamamen temizler bunu büyük verileri akıllı bir şekilde kullanarak hem gereksiz dosyaları tanımlayıp hem de telefon hafızasında daha fazla yer açarak onlardan kurtulur.
  ►Hızlandırıcı
  Patentli 'derinlemesine analiz' algoritmasına dayalı olarak gereksiz arka plan işlemleri silinir ya da kapanır. Böylece uygulamalar ve cihazınız sorunsuz olarak çalışır. Duraklamaya elveda deyin!
  ►önde gelen antivirüs motoru
  %100 üzerinden %99,7 başarı oranı ile tehditleri kaldırdığı kanıtlanmış, 360 Güvenlik'in tescilli QVS yapay zeka motoru geliştirilmiş sezgisel bir AV motoru üzerine kuruludur ve bulut-müşteri teknoloji patentlidir.
  ►AKILLI güç tasarrufu
  360 Güvenliğin temizleme özelliğini ne zaman otomatik olarak harekete geçireceğini bilerek, akıllı bir şekilde cihazınızın gücünü korur, bu da en çok ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan tüm pil gücünü korur.
  ►KORUYUCU gizli savunucu
  İletişim bilgilerinizi ÖZEL OLANLAR ile koruyun ve özel uygulamalarınızı şifreleyin.
  ►GÜVENİLİR Anti-hırsızlık servisi
  Siler, bulur, uyarır ve kayıp mobil aygıtınızı uzaktan erişimle killitler ve hepsi birarada ve anti hırsızlık programı ile size yetki verir ve size ait kişisel verileri korumak için hızlı hareket etmenizi sağlar ve buarada cihazınızı geri alma fırsatı sunar.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  , web arayüzümüz ile uzaktan erişimi sağlayarak hırsızlık önleme özellikleri tetikleyebilirsiniz
  ►KULLANICI-DOSTU Uygulama Yöneticisi
  Cihazınızın depolama alanını düzenler, belirli istenmeyen uygulamaları ve APK dosyalarını kaldırmanıza imkan verir, hatta uygulamaları yerel depolama alanından SD karta taşıyarak depolama alanını temiz ve düzenli tutar!►GÜNCEL gerçek zamanlı koruma
  Uygulamalar ve yerel APK dosyaları cihazınıza en son eklentileri veya onarmaları size hızlı bir şekilde iletmek için tarayıcılar yükler ve sizi korumak için uygulamanın yüklenmesi boyunca bütün nereden geldiği belli olmayan tehditleri takip eder.
   

Sayfayı Paylaş