Abdullah Gül ve babası

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında toycan tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    seviyesiz insanların seviyesine inmemek gerekir aslında

2. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    seviye nedir bizimkiler yaptımı problem yok helaldir mi milleti aydınlatmaktan dolayı mı seviyesiz oluyoruz yada susmadığımız için mi konu adamın babası olayo saptırmak için yargılama yerden yere vurmak seviye helal olsun durmak yok yola devam sona gelince insanlar korkarlar herşeyi kazandıklarını zannedenler ellerinde hiçbirşey kalmayınca çok şaşırırlarmış bu sözüm yanlış anlaşılmasın size değil çünkü sözü söyleyeni de fazla sevmem ama doğru bir söz Bu ülkede namuslular en az namusuzlar kadar cesur olmak zorunda bizim amaçımız da bu

3. dilek20

dilek20 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar ates olmayan yerden duman tütmez bazı arkadaşlarımız şüphelerinde haklı bu süper ikilimizin elinde hiç türk bayrağı gördünüzmü türklüğünden utanan bu süper ikili oy uğruna cıkar uğruna yapmayacakları fesatlık yoktur ben onları yardana haval ediyorum ve ekliyorum
    ÜLKEMIZDE ISTE AKP GERÇEGI
    EY MILLETIM DINLEYIN BIZLERI
    UYUTUYORLAR HERGÜN SIZLERI BIZLERI
    AMERIKA ILE VERDILER ELELE
    IRAKTA IÇTILER MÜSLÜMAN KANI
    BUNLAR GARDAS ÇAKMA MÜSLÜMAN
    HERGÜN BASKA DERT BASKA MARAZ
    SULTAN AHMETTE KILARLAR NAMAZ
    MEKKE DIYE GIDERLER HACIYA
    ZULMEDERLER ANAYA BACIYA
    DELI DANA DOMUZ GRIBI VAKASI
    BUNLAR AMERIKA ILE TOPRAK TAKASI
    CORC BUSU AMCASI BELLEDI
    VATANDASIN ANASINI ELLEDI
    ANAYASA BABAYASA DEGIL TASA
    BUNLARIN KUYRUGU SIKISTI ESAS TASA
    DAGDAN INEN KATIL AYILARI
    MECLISTEKI KARSILADI DAYILARI
    GARDAS BUNLAR ÇAKMA MÜSLÜMAN
    ERGENEKON BALYOZ DIYE TUTTURDULAR
    TÜRKLÜGÜMÜZÜ BIZE UNUTTURDULAR
    EN SON ÇIKTI KENE VAKASI
    BUNLAR BIZLERE TUZAK FAKESI
    GARDAS BUNLAR ÇAKMA MÜSLÜMAN

4. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

Bu edepsizlik değildir; cehaletinizden ötürü anlamadınız sanırım. Türk Siyasi hayatında daha önce de bir Siyasi için 'Sünnetsiz' denmiştir diyenlere verdiği meşhur cevaptır bu. 50-60 senelik bir hadisedir belki daha fazla.

Ayrıca yanılmıyorsam bol bol erotikten öte pek bir şey olmayan server aboneliği için attığınız mesajlardan bahsedip bu kadar din-iman muhabbeti ile nasıl oluyor diye sorduktan sonra bir daha bana cevap yazmadığınızı ben gayet iyi hatırlıyorum. Sebebi farklı gösteriyorsunuz ama aynı mesajımda dini konularda fetva makamı gibi davranan arkadaşlarımıza server verirken C linelarına adult kanal kısıtlaması ile verilmesini ve bu dini bütün kardeşlerimizin günah görüntüleri ile mağdur edilmemesini, sınanmaması gerektiğini belirtmiştim; bir öneri geliştirmiştim. Bir daha da hiç bir konuma cevap yazmadınız. Artık adult kanallara olan sevginizden midir yoksa başka şeyden mi bilemem. Yüzünüze de vurmak istemezdim ama yalan konuşunca dayanamadım; bana siz o mesajdan sonra karşıt cevap HİÇ yazmadınız.

Cehaletiniz bir dereceye kadar kabul edilebilir ama ya yalan konuşmanız ne olacak?

5. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Sözün güzelliğine bakın akp zihniyetini çok iyi ifade ediyor:Çalışmadan yorulmadan üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini sonra hürriyetlerini son olarakta istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar bizim dertimiz bu mücadelemiz de bu akp ve diğerleri içinde aynı olaçak kalıcı olması gereken hürriyet istiklal ve istikbaldir

Sayfayı Paylaş