2015 yılı en iyi antivirüs ve güvenlik uygulamaları

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Siber saldırıların ne kadar çok arttığını ve ortada dolaşan kötü amaçlı yazılımları düşününce cihazınızda özellikle de işiniz ya da özel hayatınızla ilgili verileri barındırıyorsanız, antivirüs ya da güvenlik uygulaması mutlaka bulundurmalısınız. İşte 2015 yılının işinize yarayacak en iyi antivrüs ve güvenlik uygulamaları.
  [​IMG]© [h=2]Kaspersky Internet Security[/h]PC versiyonu zaten en iyi güvenlik programları arasında yer alan Kaspersky, uygulamasıyla da oldukça verimli bir güvenlik ağı kuruyor. Ücretsiz versiyonu tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılarken, cihazın içindeki verileri de hırsızlıklara karşı koruyor. Eğer 15 dolar verip uygulamanızı premium yaparsanız ücretsiz bulut hizmeti ya da anti phising gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.
  [​IMG]© Kaspersky Lab[​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [h=2]Malwarebytes Anti-Malware[/h]Malwarebytes'ın ünü PC'deki en hafif ve rahat kullanılan güvenlik programlarından biri olmasından geliyor. Android için olan ücretsiz versiyonu da aynı böyle, hafif ve temel ihtiyaçlara odaklanıyor. Yüklenen uygulamaları tarar, kötü yazılım var mı bakar, böyle temel ve olması gereken basit ihtiyaçlar özetinde... Uygulamanın geliştiriciler ise hırsızlıklara karşı yeni özellikler üzerine çalıştıklarını geçtiğimiz günlerde duyurdular.
  [​IMG]© Malwarebytes[​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  [h=2]AVL[/h]AVL, AV-TEST en iyi koruma kategorisinde 2013 yılında en iyi uygulama ödülünün sahibi olmuştu ve bunun yegane sebebi Android platformlarda sağladığı üstün koruma kalkanıydı. Hırsızlıklara karşı çok da bir tedbir sunmaması ve rakiplerinin bu konuda geri kalması yanında uygulama gerçekten temel ihtiyaçlar için muhteşem. Eğer siz de çok çetrefilli işlerle uğraşmıyor ve cihazınızı sakin sakin kullanıyorsanız AVL tavsiye edilir.
  [​IMG]©
  [​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [h=2][/h]
   
 2. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [h=2]CM Security[/h]Bir diğer ödüllü uygulama Clean Master özellikle sağladığı güvenlik açısından en iyi uygulamalar arasında. Cheetah Mobile isimli araştırma şirketi için üretilen uygulama Android platformları güvende tutarken aynı zamanda daha hızlı ve uyumlu çalıştırmayı hedefliyor.
  [​IMG] © ANDROIDPIT[​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [h=2]Mobile Security & Antivirus[/h]Seçenekler açısında gerçekten zengin olan Bitdefender's Mobile Security and Antivirus uygulaması size geleneksel virüs taraması özelliğinin ötesinde birçok özellik sunuyor. Uygulama aynı zamanda Android Wear akıllı saatlerle de oldukça uyumlu çalışıyor. Uygulama 14 günlük deneme süresinden sonra ücretli oluyor, ucuz da değil. Kısacası üst düzey güvenlik arayanlar için açık ara en iyi seçenek.
  [​IMG] © Bitdefender[​IMG]© [​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [h=2]AVG Antivirus Security[/h]AVG Antivirus ücretsiz bir uygulama olup cihazınızı gerçek zamanlı virüsler ve kötü yazılımlardan korur. Aynı zamanda uygulama üzerinden cihazınızı yavaşlatan, arka planda çalışmaya devam eden uygulamaları da kapatabilirsiniz bu da pil ömrünüze gözle görülür bir katkı yapar. Ayrıca cihazınızı kaybederseniz Google Haritalar aracılığıyla bilgilerinizi silebilir ya da cihazı kilitleyebilirsiniz.

  [​IMG]© [​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [h=2]Norton Security Antivirus[/h]Norton Security Antivirus kötü niyetli yazılımları ve virüsleri cihazınıza ulaşamadan engelleyerek silen bir uygulama. Ayrıca tamamen ücretsiz. Çok iyi bir tarama sistemine sahip olan uygulama cihazınızdaki tüm uygulamaları gözden geçirerek tehlikeli yazılımları saptar. Son olarak, uygulama size cihazınızı kaybetme ya da çaldırma durumunda SMS yoluyla cihazı kitleme imkanı da sunuyor.
  [​IMG]© [​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [h=2]avast! Antivirus & Security[/h]Yüklemek üzere olduğunuz ya da yüklediğiniz uygulamaları avast! ile tarayabilirsiniz. Ayrıca yine bir hırsızlık ya da kaybetme durumunda cihazı SMS ile kilitleyebilirsiniz ya da GPS ile takip edebilir hatta son ses telefonun zilini çaldırabilirsiniz. Güvenlik duvarı ve web kalkanı gibi özellikler de sunan avast! en iyi güvenlik uygulamaları arasında gösterilmekte.
  [​IMG]© [​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [h=2]Lookout Security and Antivirus[/h]ILookout’un ücretsiz versiyonu telefonunuzu tehlikeli yazılımlar, trojanlar ve virüslerden koruyor. Yeni uygulamaları indirmeden önce Lookout sayesinde o uygulamanın içeriğinde tehlikeli bir şey barındırıp barındırmadığını görebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda SD kartınızı da tarayarak sizi herhangi bir tehlikeli duruma karşı uyarıyor. Hırsızlık durumlarında da diğer uygulamaların sunduğu hizmetleri sunan Lookout aynı zamanda bilgilerinizi yedeklemenize ve telefonunuzu yenilemenize de yardımcı olan bir antivirüs ve güvenlik uygulaması.
  [​IMG]© [​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [h=2]Avira Antivirus Security[/h]Avira diğer antivirüs ve güvenlik uygulamalarının yaptığı gibi cihazınızı tüm tehlikeli içeriğe sahip yazılımlara karşı koruyor. Çalıntı ve kaybetme durumlarında da cihazınızı takip edebilmenize ya da bilgilerinizi silebilmenize imkan tanıyor. Ayrıca tek tuşla, cihazınızı bulan kişi size “bulundu” raporu gönderebiliyor. Güncellemeleri çok sık bir şekilde alan Avira sayesinde aynı zamanda sizi rahatsız eden numaralardan gelecek mesajlar ve aramaları da engelleyebilirsiniz.
  [​IMG]© Avira[​IMG]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  [​IMG] © Be Good
   

Sayfayı Paylaş