Windows 10 Güncellemesi Sonucunda Bozulan Google Chrome Nasıl Düzeltilir?

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [h=1]Windows 10 Güncellemesi Sonucunda Bozulan Google Chrome Nasıl Düzeltilir?[/h][h=2]Google Chrome, 10525’e yükseltimi yapılan Insider sürümü uyun modelde değil.[/h][​IMG]Windows 10 yeni sürüm 10525, Google Chrome tarayıcısına hiç bir şekilde destek sağlamadıGoogle Chrome web tarayıcısının bu sürümle uyumsuzluk göstermiş olduğu ortaya çıktı. Fakat Google bu sefer çok süratli davranmış durumda ve çoğu kullanıcı mağdur olmadanda hızlı ve geçişi ip uçlarıyla sorunu çözmüş durumda. Eğer sizler de Windows 10 Insider 10525 sürümüne yükleterek bu sıkıntıyla karşılaştıysanız Chrome tarayıcısını bir kez daha kurmanız her şeyi düzeltecek.
  [​IMG]
  Bir diğer çözümde Chrome ikonuna sağ tık yapın ve Özellikler penceresinden Kısayol sekmesine giderek Hedef kutusunda yer alan "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" bir boşluk bırakarak –no-sandbox cümlesini yazarak uygula diyin.
   
 2. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]
  Bedava Windows 10 için yolun sonu geliyor!


  Windows 7 ve 8 kullananların canını sıkan "Windows 10'u Alın" yakında tarihe karışacak!  [​IMG]Windows 10'a geçmeniz için ısrar eden kutucuklar, yakında tarihe karışacak. Firma, "Windows 10'u Alın" uygulamasını Windows 7 ve 8.1'li bilgisayarlardan kaldırma planlarını açıkladı.
  Firma, Windows 10'a ücretsiz yükseltme kampanyasının 29 Temmuz'da biteceğini bizlere

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  . Yazılım devinin WinBeta'ya yaptığı bir açıklamada ise herkesin canını sıkan yükseltme uyarısının 29 Temmuz'dan sonra devre dışı kalacağı bilgisi verildi:
  "Detayları tamamlamak üzereyiz, ancak 29 Temmuz itibariyle Windows 10'a kolay yükseltmeye olanak tanıyan Windows 10'u Alın uygulaması, dünya çapındaki PC'lerde devre dışı bırakılacak ve yavaşça kaldırılmaya başlanacak. Windows 10'u Alın uygulamasının sunulması nasıl zaman aldıysa, onu geri çekmek de zaman alacak."
  Microsoft, ücretsiz yükseltme olanağını 29 Temmuz'da bitirmeyi planlıyor, ancak bu kararını değiştirmek için zamanı var. Firma, yükseltme uygulamasını kaldırmanın "zaman alacağını" söylüyor; buradan bazı kullanıcıların 29 Temmuz sonrasında da, bir süre için Windows 10'a yükseltme olanağının bulunacağı sonucu çıkarılabilir.
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş