UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu Eşleşmeleri

Konu, 'Diğer Avrupa Ligleri' kısmında ahmetsami33 tarafından paylaşıldı.

  1. ahmetsami33
    Offline

    ahmetsami33

    Aktif Üye Üye

    Kayıt:
    3 Ekim 2008
    Mesajlar:
    206
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şehir:
    İstanbul
    Uydu Alıcısı:
    Next&Next Star
    UEFA Avrupa Ligi’nde Play-off turu eşleşmeleri belli oldu. Karşılaşmalar 20 ve 27 Ağustos tarihlerinde çift maç eliminasyon sistemine göre oynanacak.

    PAOK (YUN) - SC Heerenveen (HOL)
    Dinamo Zagreb (HIR) - Heart of Midlothian (İSK)
    Werder Bremen (ALM) - FK Aktobe (KAZ)
    Everton (İNG) - Sigma Olomouc (ÇEK)
    BATE Borisov (BLR) - PFC Litex Lovech (BUL)
    NAC Breda (HOL) - Villarreal CF (İSP)
    KKS Lech Poznan (POL) - Club Brugge (BEL)
    Fulham FC (İNG) - FC Amkar Perm (RUS)
    Galatasaray - FC Levadia Tallinn (EST)
    FK Teplice (ÇEK) - Hapoel Tel-Aviv FC (İSR)
    ****llurh Donetsk (UKR) - Austria Wien (AUT)
    FC Twente (HOL) - FK Karabağ (AZE)
    AS Roma (İTA) - MFK Kosice (SVK)
    Dinamo Moskova (RUS) - CSKA Sofya (BUL)
    Genk (BEL) - Lille Metropole (FRA)
    PSV Eindhoven (HOL) - Yehuda Tel-Aviv FC (İSR)
    S.S. Lazio (İTA) - IF Elfsborg (İSV)
    Trabzonspor - Toulouse (FRA)
    FK Partizan (SRB) - MSK Zilina (SVK)
    FK Bakü (AZE) - FC Basel 1893 (İSVÇ)
    Ajax (HOL) - Slovan Bratislava (SVK)
    Shakhtar Donetsk (UKR) - Sivasspor
    Brondby (DEN) - Hertha Berlin (ALM)
    Athletic Bilbao (İSP) - Tromsö (NOR)
    FK Sarajevo (BOS) - CFR 1907 Cluj (ROM)
    Rapid Wien (AUT) - Aston Villa FC (İNG)
    Steaua Bükreş (ROM) - Saint Patrick's Athletic FC (İRL)
    Sparta Prag (ÇEK) - NK Maribor (SLVN)
    Zenit St. Petersburg (RUS) - CD Nacional (POR)
    Genova (İTA) - Odense BK (DEN)
    Dinamo Bükreş (ROM) - Slovan Liberec (ÇEK)
    Guingamp (FRA) - Hamburger SV (GER)
    FC Sion (İSVÇ) - Fenerbahçe
    Sturm Graz (AUT) - ****list Kharkiv (UKR)
    Slavia Praha (ÇEK) - Crvena Zvezda (SRB)
    Benfica (POR) - Vorskla Poltava (UKR)
    SC Vaslui (ROM) - AEK Athens FC (YUN)
    Stabæk IF (NOR) - Valencia (İSP)
     

Sayfayı Paylaş