ücretsiz server neyimize

Konu, 'UyduTurk Ücretsiz (free) CCcam Server' kısmında casine tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. casine

casine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar hiç boşuna uğraşmayın deneme server vereceğizdiye bizleri kandırıyorlar. birsürü siteye abone oldum her sitede belli sayıda konular açmak
    zorunda kaldım yoksa alamazmışım. açtık ne oldu (burası dahil) aldık 3....
    Cevrenizde ücretli server kullanan vardır, araştırın eğer server'da takılmalar olmaz ise sizde ücretli abone olun - 6 aylık 100.00 civarı İzmir. bilgisayar başında zaman, sinir, stres olmanıza hiç gerek yok. BEN OYLE YAPTIM .
    Tavsiyem sizde oyle yapın ama, dediğim gibi cevrenizde daha önceden aboneliği olan arkadaşlarınızın aldıkları yerden alın. PARANIZI KAPTIRMAYIN.
    TŞK.

2. Leo27

Leo27 Guest

Siz Bu Siteye Server Almak İçinmi Üye Oldunuz?

3. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Normalde konu silinir di ama mod arkadaşlardan ricam kimse silmesin konuyu.Ücretsiz serverımızı kullanan 160 kişi girip okuyup gülsünler biraz.
    Siz bizi kimle karıştırıyorsunuz sanırım daha dün bedava hostlara kurulan yada yada hergün yenisi türeyen dreambox forumlarıyla karıştırıyorsunuz.Söyliyeyim ben size biz dreambox için kurulan bir forum değiliz biz genel uydu forumuyuz ve her markaya aynı mesafadeyiz.Ve bizim sizin diğer üye olduğunuz yerler gibi bedava server dağıtıp üye çekme gibi bir kaygımız yok zaten üye sayımız yeterli.Siz önce sizi kandıranlardan hesap sorun sonra bize yalan yanlış laf atın.Ve eğer ücretsiz serverımızdan yararlanmak istiyorsanız

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

okuyunuz.

Dip not:Eğer buraya server almak için üye olduysanız sadece hiç boşa kaybetmeyin ve önce forum nedir ve ne işe yarar onu araştırın.

Son olarak evet ücretsiz server neyimize?
    Çünkü biz adam akıllı bir iş yapana bile saygısızca ve nankörce davranıyoruz dimi?

4. Leo27

Leo27 Guest

:puah::puah::puah::puah::puah:

Alanlar Nasıl Alıyor Server

5. Leo27

Leo27 Guest

Azına Sağlık Usta Böylelerine Bu Yakışır...

6. morpheuss

morpheuss Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Server yayına başladığından beri kullanmaktayım.Ben zaten foruma üyeydim böyle bir hizmet verildi ve bende yararlanıyorum.para ile de alabilirsiniz bu sizin tercihinizdir ve bu tercihinize kimse bir şey diyemez.ama siz başka bir yerde karşılaştığınız olaylarla, burada bilmediğiniz çalışma sisteminin olduğu bir yere laf söyleyemezsiniz.bu forumda hizmet veren vede bu hizmetten yararlanan kişilere saygısızlıktır.

7. pisnick34

pisnick34 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Server aktif olduğu sürece server ı kullananlardanım, ücretsiz bir server için fazlasıyla iyi hatta paralı olarak kullandığım server yerine prosat forum server ından keyleri alıyorum genelde :thumb_up:

Server da emeği geçen herkese teşekkürler :apploud:

8. AYDINLANMA

AYDINLANMA Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Biz istesek de o dediğinizi yapamayız. Uğraşamayız öyle her hafta server aç kapa. Açılır 6-7 ay bazen 1 sene açık kalır. Uğraşamayız, tembeliz yani.

Tembelforum.com ya da hasbitembeler.com olarak adını değiştirmemizi bile önerebilirim forumun. Hepimiz Meksikalı'yız her daim siestadayız. :hahaha::rotfl:

9. BİLO33

BİLO33
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Aceleciliğinin cezasını ebediyen çekeceksin bu kafayla gittiğin sürece...o bahsettiğin forumları çok ama çok iyi biliyorum.Bir bilsen onların arasında PROSAT alemin KIRALI...az olur öz olur ancak sağlam olur prosatta herşey.Ayrıca yönetici arkadaşlarda o forumlardakilere benzemez,hak edene hak eddiği ölçüde davranır...keşke biraz daha sabırlı olsaydın da pronun karizmasında sana düşen payı alsaydın....:flower4you:

10. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Süper cevap:hahaha:

Gece gece baya güldüm:puah:

11. BAYRAM34

BAYRAM34 Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    vala çook güzel üstad:puah::hahaha: sabah ,sabah güldürdünüz :puah:

12. kucukagac

kucukagac Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Teşekkürler.Çok güzel açıklama yapmışsınız hocam...:apploud:

13. casine

casine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ne o kuyruk basba mİsali olmuŞ galİba. GerÇekler acidir.

14. gocabey

gocabey Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    server güzel çalışmakta, maşallah

15. hoşseda

hoşseda Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Arkadaşım öncelikle amacınızın sadece ücretsiz server almak olduğğunu dolaylı yolardanda açıklamışsınız.Bu sitede ücretsiz server imkanını yönetici arkadaşlarım paylaşım yapan foruma katkısı olan ve forumdan faydalanmak isteyen kullanıcıların yararına sağlamaktalar.Hiç bir forumdan test serveri alamamış olabilirsiniz.Bu bizim forumda verilmiyor anlamına gelmez .Alan bir çok arkadaşımız da mevcut.hatta bir çok forumda test amaçlı server dağıtıldığını ben de dahil olamak üzere bir çok arkadaşıma geldiğini bizzat biliyorum.ben bana gelen test serverlerini de forumdan bir çok kullanıcıya vermişimdir.ücretli server almak tabiki daha güzel.ve avantajlı ama imkanı olmayan yada emin olmak isteyen arkadaşlar içinde test server güzel biruygulama .Ve bu forumda test server dağıtımı yapılacak denilmişse yapılmıştır ve yapılmaya devam edecektir.Kimsenin kimseyi kandırdığı yok.

16. Leo27

Leo27 Guest

Ertan Ustamında Dediği Gibi Bu Forum Sadece Dreambox Forumu Değildir...

17. ilkkral

ilkkral Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    ben şahsen bu forumun ücretsiz serverini sürekli kullananlardanım ve çok ta memnunum kesinlikle kimsenin kimseyi de kandırdığı yok sadece bazı kurallar var ve yerine getirmek gerekiyor ve birazda sabırlı olmak lazım unutmadan şunuda söyleyeyim ben bir zamanlar ücretli serverde kullandım burada verilen server benim ücretli serverimden daha kaliteli olduğunuda söylemek isterim verilen bu ücretsiz serverde emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim

18. Leo27

Leo27 Guest

Diğer Forumlar Test Server Veriyor Vermiyor Değil!.Ama Üye Çekmek İçin Ancak Bu Forumun Üye Sıkıntısı Yok...Yaklaşık 3500 Üye Var...

19. şenköylü

şenköylü Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

Ağzınıza sağlık hocam. Doğru söze ne denir?

20. alpus

alpus Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

Merhaba arkadaşım,

hangi gerçeklerden bahsediyorsun anlayamadım! Ortada olan tek gerçek, sizin sadece ama sadece
    bedava server almak amaçlı burada olmanızdı derim. :no_clue:

Kalmışsınız kedi misali uzanamadığınız ciğere pis diyorsunuz. Bu forumda kimse kimseyi kandırmıyor, eğer kuralları
    dikkatlice okumuş olsaydınız, sizde hak ettiğinizde servere kavuşurdunuz, haaaa okudumda anlayamadım diyorsanız,
    kibarca sorsaydınız, mutlaka size izah eden bir arkadaşımız olurdu! Neticede 3 kere okudum, 5 kere okudum yine anlamak istemiyorum,
    ben sadece sağa sola çamur atmaktan anlarım diyorsanız, lütfen başka kapıya arkadaşım!!!

Burada çamurda yok, çamur atılacak kimsede! Burada emek sarfeden insanlar var, sadece saygı ve sevgi hak eden kardeşlerimiz var :apploud:

Yinede size saygı çerçevesinde sesleniyorum! Burada çamur yok! gül var,lale var, biz birbirimize çiçek atiyoruz, çamur değil!

Saygılarımla

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş