Toraman:‘Takım olamadık’

Konu, 'BEŞİKTAŞ' kısmında himm tarafından paylaşıldı.

1. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Beşiktaş Kaptanı Toraman özeleştiride bulundu: Şu an en dipteyiz. Takım olamadık...

Beşiktaş Kaptanı Toraman özeleştiride bulundu: “Şu an en dipteyiz. Bireysel hatalar ve kişisel sorunlar bizi buraya getirdi. Titreyip, kendimize geleceğiz.”

BEŞİKTAŞ tarihinin en iyi kadrosunu kurmuş olmasına rağmen hem lige havlu attı hem de finali hedeflediği Avrupa Ligi’nde Dinamo Kiev’den 2 maçta 8 gol yiyip, 2. turun ötesine dahi gidemedi. Kaptan İbrahim Toraman’a göre siyah-beyazlılar şu anda en dibe vurdu. VATAN’a konuşan tecrübeli futbolcu siyah-beyazlı takımın içinde bulunduğu durumu şu sözlerle özetledi:

“ARTIK titreyip kendimize gelmemiz gerek. Şu anda o noktadayız. Evet, çok iyi bir kadromuz var ama biz iyi bir takım olamadık. Bunun için zamana ihtiyaç var. Şu durumda hiç kimse bir şey yapamaz. Ne yönetim ne teknik ekip, müdahale noktasında elinden gelen her şeyi yapmış durumda. Daha erken organize olabilseydik, kesinlikle ortalığı kasıp kavurmuştuk. Ama kişisel sorunlar, bireysel hatalar takımın dengesini bozdu ve kötü sonuçlar ardı ardına geldi.

‘DAHA ÖTESİ YOK’

ŞU an en dipteyiz. Ötesi yok. Bu noktada ne hoca ne yönetim bir şey yapamaz. Sadece biz futbolcular Beşiktaş’ın atağa geçmesini, galibiyetler almasını sağlayabiliriz.”

‘NASIL ÇIKARIZ DİYE KONUŞUYORUZ’

İbrahim Toraman takımın diğer kaptanı Guti’nin yanı sıra Simao ve Nihat ile çıkış yollarını sürekli konuştuklarını da söyledi.

‘Moskova’ya transfere geldim’

Buca maçında kadro dışında kalan Sercan, Moskova yolcusu!

BURSA’NIN genç yıldızı Sercan Yıldırım, Moskova’ya transfer için gittiğini söyledi. Önceki günkü Buca maçının kadrosuna alınmayan 20 yaşındaki oyuncu, aynı gün havaalanında görüntülenmiş ve Rusya’ya tatile gittiğini ifade etmişti.

ANCAK işin gerçeği dün anlaşıldı. Lig TV’ye konuşan Sercan, “Hem iş hem de tatil için Moskova’ya gittim. Bir Moskova kulübüyle görüştüğümü söyleyebilirim” açıklamasını yaptı. Sercan’la ilgilenen takımların Spartak Moskova ve Lokomotif Moskova olduğu iddia edildi.

2. urunguahmet

urunguahmet Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu duruma gelmeden önce bunu akıl etseydiniz ya.

3. ENGİN02

ENGİN02
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    ee beleş puan para yok oynayın ter dökün yeriniz nerede olurdu her maçta dört yenirmi

Sayfayı Paylaş