[Sistem Araçları] Mouse Macro Recorder İndir – Fare ve Klavye Makro Programı

Konu, 'Driver Bölümü' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Mouse Macro Recorder, Windows için Fare Makro programıdır. Yani fare ve klavyeniz ile istediğiniz makroları kayıt edebilir ve dilediğinizde kullanabilirsiniz. Fare ve klavye hareketleri kaydetme programı ile amacınız doğrultusunda işlemler yapabilirsiniz.

Mouse Macro Recorder programını Windows 10, Windows 8.1 ve 8, Windows 7, Vista ve XP 32 Bit ve 64 Bit işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Mouse Macro Recorder programını kullanmak karışık değildir. Basit bir şekilde kullanabileceğiniz bu program ile fare ve klavye hareketlerinizi kayıt edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz hareketleri tekrar düzenleyebilir veya dilediğiniz kadar tekrar ettirebilirsiniz.

Mouse Macro Recorder ile Klavye ve Mouse Hareketlerini Kayıt Edin

Oyuncuların sıklıkla tercih ettiğini bu program ile birden çok fare veya klavye hareketi lazım olan durumlarda uygulama sayesinde çoklu hareketlerinizi tek bir makro olarak kayıt ederek kendinize kolaylık sağlamış olursunuz.

Kayıt ettiğiniz bu hareketlerin hızlarını ayarlayabilir, çalışmaya başlaması ve durması için gereken kısayol tuşunu da ayarlayabilirsiniz.

Mouse Marco Recorder belirli gün ve saatlerde otomatik olarak çalışabilir.

Gereken ayarları yaparak belirli gün ve saatlerde otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Mouse Macro Recorder‘ı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Fakat size deneme sürümünü kullanmanıza izin veriyor. 10 gün sonra satın almanız için sizi uyaracaktır.

Mouse Macro Recorder Nasıl Kurulur? – Videolu Anlatım
    Mouse Macro Recorder kurulumu için aşağıdaki videodan yardım alabilirsiniz.

Mouse Macro Recorder Sistem Bilgileri
    • Lisans:Deneme Sürümü
    • Dil Desteği: İngilizce
    • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8.1 ve 8, Windows 7, Vista ve XP 32 Bit ve 64 Bit Uyumlu
    • Üretici:AMAC Ltd.
    • Dosya Boyutu: 1 MB
    • Versiyon: 2.7.5
    Mouse Macro Recorder Programının Artıları
    • Kayı ettiğiniz klavye ve mouse hareketlerini belirlediğiniz gün ve saatlerde otomatik olarak çalıştırabilirsiniz.
    • Kurulumu basittir.
    • Sabit diskinizde fazla yer kaplamaz.
    Mouse Macro Recorder Programın Eksileri
    • 10 günlük deneme sürümü bulunuyor.
    • Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Sayfayı Paylaş