NEXT serisi soru ve sorunlarınızı buraya yazınız

Konu, 'Next & Nextstar SD & HD' kısmında VİPPXX tarafından paylaşıldı.

1. by_mysterious

by_mysterious Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar merhaba..

Next YE 9000 CI model bi cihazım var, cihaz bazen kanal değiştirirken kilitleniyor. ekran donuyor ama ses devam ediyor. ancak cihazın fişinin sökülüp takılmasıyla düzeliyor, bazen 10 ar dakika arayla kilitlendiği oluyor bazende uzun uzun karıştırdığım halde cihaz tık demiyor. hemen söyliyim cihaza şimdiye kadar hiç yazılım atılmadı..

hepinizi saygıyla selamlıyorum..

teşekkürler...

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Mayıs ayı yazılımını atın düzelir.

3. adanay

adanay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm arkadaslar bende next ye-8000xcam var yanlis yazilim yükledim panelde isiklar oynuyor menü ye giremiyorum fabrika ayari yapamiyorum reset olmuyor menü ye giremedigim icin olmuyor ve malesef yeni yazilim hazirliyorum ama okumayi kabul etmiyor nasil kurtaririm acaba ariza sebepi ne olabilir yazarsaniz sevinirim saygilarimi iletiyorum

4. tuna66

tuna66 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    arkadaşım cihazın yazılım alıyorsa orijinal yazılım atmayı dene,eğer açılışta lodırı görüyorsan yazılım alması gerekir.eğer yükleme yapamıyorsan flaşın yeniden yazılması gerekir.saygılar.

5. senseican

senseican Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm benim y2500x dpcı pulus pozisyon lu var bunun ne yazılılmı ne key dosyaları hiç bir şey bulamıyorum bununla ilgili yardımlarınızı bekliyorum çok teşkkürler

6. tuna66

tuna66 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    nisan ayının yazılımı mevcut softcam atarak polsatları izleyebilirsin arkadaşım

Ekli Dosyalar:

7. senseican

senseican Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    teşkkür ediyorum sağolun deniyecem inşallah olur yine size neticeyi bildiririm

8. diyag

diyag Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    üstad ye 2000 Cx süper plus Usbsiz (NreQ) Reciverim var. Forumdan bi arkadaş yardımcı oldu ama sorunu çözemedik. bu forumda verilen:

NEXT 2000 SÜPER SOFTCAM-26-10-2008

keyini indirdim. içinde

softcam.kdb
    softcam.key

diye iki dosya var softcam.key i yüklüyorum ama diğerini yükleyemiyorum. Hal böyle olunca hiç bir şifre çözülmüyor.
    son yazılım ve kanal listesini yükledim, sorun yok. Emu açık bu arada.

Arkadaş stblink 1,06 ile at ozamn olur dedi ama 1. 06 ve stblink 2.01 ikisiylede yükleyemedim. softcam.kdb dosyasını nasıl yükleyebilirim.

9. ardahan

ardahan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    NEXT YE 5000XCI CİHAZIM VAR ENSON YAZILIMINI NERDE BULABİLİRİM?:no_clue:

10. GARİB

GARİB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Usta bende next 25000 cı var geçenlerde yeni yazılım yükledim cihaz bilgisinde sunny at 9030 yazıyor next destek sayfasından yeni emu atmak istediğim zaman fail hatası veriyor bukonuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler iyi çalışmalar

11. kemalsana

kemalsana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    teşekkür ederim

12. idmanci_54

idmanci_54 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Dostlar öncelikle makinam NEXT YE CX 2000 USBSİZ sitede yayın hotbird ve Turksat olarak bundan 2 ay önce çok sağlıklı bir şekilde devam ediyordu ancakki hotbird 2 aydır yok nedenini merak edioyorum disecg ayarlarının hepsini denedim elle tp girdim yine hiç bir kanal bulamadım.. ayrıca tp değerlerinde bir azalma oldu 42 adet tp var hotbirt de..acab diyorum bu erotik kanallar açık olduğu için bize danışılmadan hotbird iptal olmuş olabilrimi böyle bir durum mümkünmüdür seviye 70 lerde iken kalitede 10 sürekli ve hiç bir kanal yok yorum sizin ..

13. boran46

boran46 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    orjinal yazılımı yükleyince aynı zamanda azh sorunuda düzelmiş olurmu çok araştırdım azh sorununa hep 18500 e göre yayınlamışlar formlarda fakat 18500+ plusun azh sorununu düzeltmek için yazılım hiç bir yerde yok 18500 hd azh sorunu yazılımını yüklediğim zaman cihaz açılmıyor 18500 hd+ plus yazılımını yüklüyorum açılıyor fakat bu defada azh yazıyor çokk acillllll yardımcı olursanız sevinirim üstadlarım....

14. cihankipcak

cihankipcak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar benim cihazım 9000xcamultra.sorunum şudur:card sharing aracılığıyla daha önce yayınları izleyebiliyordum.tf540 entegre yazılım güncellemesini yanlış yaptım yani yapamadım sanırım.sistem bilgisine girdiğimde N/W version karşısında bir şey yazmıyor.yazılım silindimi?ne oldu?ne yapmalıyım?tekrar yazılım güncellemesi yapmak iatiyorum fakat ip sürekli 192.168.168.100 oluyor.değişmiyor.do networ device upgrade diyor.lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.acil yardımlarını bekliyorum.teşekkürler...

15. cihankipcak

cihankipcak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    next 9000 xcam ultra kullanmaktayım.sistem bilgisindeki N/W versiyon görünmüyor acil yardımlarınızı bekliyorum...

Sayfayı Paylaş