laptop kapanma sorunu

Konu, 'Teknik Servis' kısmında 05camci tarafından paylaşıldı.

1. 05camci

05camci Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    selam arkadaşlar konuyu umarım yanlışyere açmamışımdır benim laptop iki gündür su koyvermeye başladı durup dururken elekrik kesilir gibi stop ediyor pirizden çıkarıp tekrar takmayıncada çalışmıyor sorum hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan yardım istiyorum nette biraz araştırdım birçok şey uyguladım mesela fanı söktüm temizledim fan proğramı yükledim şu an sürekli çalışyor ısı göstergesinden takip yapıyorum ısınma 40 45 lerde fazlada sayılmaz ama kapanma sorunum belli aralıklarla devam ediyor....... dell latıtude 120 l

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Bios tan sistem sıcaklığına bakarmısınız?
    Birde orda sıcaklık belirli bir dereceye geldiğinde kapanma ayarı aktifmi?

3. 05camci

05camci Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ustam öncelikle cevap için teşekkürler biosta sıcaklıkla ilgili yeri ben bulamadım birazdan bu işlerden anlayan arkadaşım gelicek birazda onunla uğraşalım bakım ısı ile alakalı değil sanırım ya az önce ısı38 lerde yine kapandı ama senin yazdığını dikkate alıp araştırıcam bulursam yerini hemen bakıyom sağol varol sonucunu yazarım

4. 05camci

05camci Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    şimdilik halloldu gibi tam nasıloldu anlamadım ama bios güncellemesi ve yanında bütün güncellemeler derken bayağı bişeyler sildik temizledik şimdilik kapanmıyo sağol ertan hocam iyi çalışmalar iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş