HTC ürünlerindeki en son detaylar

Konu, 'HTC' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    HTC M10'dan ilk görüntüler
    HTC'nin yeni telefonu olan M10'dan işte ilk görüntüler.
    Uzun süredir şirketin durumunun kötü olduğunu dile getiriyoruz. Birkaç okuyucumuz yorumlarda bunu yalanlasada şirket açıkladı kardeşim ben mi uyduruyorum diyeceğim. Neyse konumuza geri dönelim. Telefonun henüz lansmanı yapılmadı fakat sızıntılar söz konusu. Lansmanı Mart ayında yapılacağı bekleniyor ardındanda satışa sunulur zaten. Telefon eski modelleri biraz aratıyor desem yeridir. Tuş kısmı One A9 gibi yapılmış.
    HTC bu sefer akıllı telefonuna parmak izi okuyucusu koyacak mı orasını bilmiyoruz fakat olsa iyi olur artık.

Telefonun teknik özellikleri hakkında biraz bahsedersek.
    Android 6.0.1 işletim sistemi
    5.1-inç (2560x1440) AMOLED ekran
    Snapdragon 820 yongaseti
    4GB RAM
    32GB dahili hafıza (+microSD)
    12MP ultrapiksel kamera
    Bu ultrapiksel kameranın ne işe yaradığını nasıl çekimler yaptığını açıkcası bilmiyorum. Bilen arkadaşlarım varsa beni yorum atarak aydınlatabilirlerse çok teşekkür ederim.

2. Mehmetkarahanlı

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Tayvanlı üretici HTC’nin yeni amiral gemisi One M10’un Amerika Birleşik Devletleri’nde 9 Mayıs tarihinde satışa sunulacağı iddia ediliyor.
    Tayvanlı üretici HTC’nin son dönemde pek de başarılı işlere imza attığı söylenemez. 2015 yılını önemli oranda bir zararla kapatan HTC, son iki çeyrekte ise yükselen bir satış grafiğine sahip olsa da zarar etmekten kurtulamadı. Bu durumu 2016 yılında tersine çevirmek isteyen Tayvanlı üretici, yeni amiral gemisini tanıtmak için hiç acele etmiyor.
    2015 yılındaki başarısızlıkta amiral gemi modellerinin düşük seyreden satışlarının etkili olduğunu belirten HTC CEO’su Cher Wang, yeni amiral gemi akıllı telefonları ile oldukça iddialı bir giriş dönüş yapacaklarını belirtmişti. HTC’nin, HTC Perfume kod adı altında geliştirilen yeni amiral gemi akıllı telefonu hakkında bazı bilgiler internete sızdırılmıştı. Bugün de güvenilir haber kaynaklarından biri olan Evan Blass’ın HTC M10 hakkında verdiği bilgiler ortaya çıktı.

Evan Blass’ın verdiği bilgilere göre HTC’nin yeni amiral gemisi M10, 9 Mayıs tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde perakende satış mağazalarında yerini alacak. Ayrıca Evan Blass verdiği bilgilerin devamında HTC hayranları için Nisan ayının sonundan önce “One Watch” akıllı saatin de gün yüzüne çıkacağı müjdesini verdi.
    Dün Sizlerle paylaştığımız üzere HTC One M10’un farklı bir isimle piyasaya çıkacağı iddia ediliyor. 11 Nisan tarihinde duyurusu yapılacağı belirtilen HTC One M10’un Avrupa pazarında ise daha erken bir tarihte satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

3. Mehmetkarahanlı

Beğenilen Mesajlar:
    76
    HTC Nexus M1 Android Nougat'la Gelecek
    HTC tarafından piyasaya sunulacak HTC Nexus M1 modelinin Android 7.0 işletim sistemiyle geleceği açıklandı.
    Her yıl yeni bir Nexus modeli ile piyasada yer alan Google, bu sene HTC ile ortaklık kurmuş durumda. HTC ile yapılan anlaşmalar ile birlikte HTC Nexus M1 adının verildiği telefon modelinin piyasaya sunulacağı öğrenilirken, telefon Geekbench testlerinde göründü. Marlin kod adına sahip telefonun raporlarından pek çok detaya erişim sağlanırken, telefonun en çok dikkat çeken özeliklerinden birisi işletim sisteminin Android 7.0 Nougat olması oldu.

Memnun Edecek!

Nexus modellerde her yıl çıtayı yükselten Google’ın yeni telefon modeli ile birlikte kullanıcıları memnun edebileceği belirtilirken, yüksek donanımlar ve tasarımı ile HTC Nexus M1’in büyük beğeni toplaması bekleniyor.

HTC Nexus M1 Özellikleri Neler?

HTC Nexus M1 için işletim sisteminin yanı sıra diğer özellikler de öğrenilirken, telefonda yer alması beklenen diğer özellikler şöyle; Snapdragon 820, 4 GB RAM, 5.5 inç QHD AMOLED ekran, 32 ve 128 GB depolama alanı, 3450 mAh batarya, parmak izi okuyucusu.

HTC Nexus M1 Kaç Para?

Eylül ayından itibaren raflardaki yerini alması beklenen telefon için gündemde yer alan fiyat bilgileri ise 500 ile 600 Dolar arasında. Bu bakımdan telefonun fiyatının yüksek olacağı görülürken, HTC Nexus M1 modelinin yüksek özellikleri ve performans sunacak olması bu konuda alınabilirliği arttırıyor.

4. Mehmetkarahanlı

Beğenilen Mesajlar:
    76
    HTC Nexus M1 Android Nougat'la Gelecek
    HTC tarafından piyasaya sunulacak HTC Nexus M1 modelinin Android 7.0 işletim sistemiyle geleceği açıklandı.
    Her yıl yeni bir Nexus modeli ile piyasada yer alan Google, bu sene HTC ile ortaklık kurmuş durumda. HTC ile yapılan anlaşmalar ile birlikte HTC Nexus M1 adının verildiği telefon modelinin piyasaya sunulacağı öğrenilirken, telefon Geekbench testlerinde göründü. Marlin kod adına sahip telefonun raporlarından pek çok detaya erişim sağlanırken, telefonun en çok dikkat çeken özeliklerinden birisi işletim sisteminin Android 7.0 Nougat olması oldu.

Memnun Edecek!

Nexus modellerde her yıl çıtayı yükselten Google’ın yeni telefon modeli ile birlikte kullanıcıları memnun edebileceği belirtilirken, yüksek donanımlar ve tasarımı ile HTC Nexus M1’in büyük beğeni toplaması bekleniyor.

HTC Nexus M1 Özellikleri Neler?

HTC Nexus M1 için işletim sisteminin yanı sıra diğer özellikler de öğrenilirken, telefonda yer alması beklenen diğer özellikler şöyle; Snapdragon 820, 4 GB RAM, 5.5 inç QHD AMOLED ekran, 32 ve 128 GB depolama alanı, 3450 mAh batarya, parmak izi okuyucusu.

HTC Nexus M1 Kaç Para?

Eylül ayından itibaren raflardaki yerini alması beklenen telefon için gündemde yer alan fiyat bilgileri ise 500 ile 600 Dolar arasında. Bu bakımdan telefonun fiyatının yüksek olacağı görülürken, HTC Nexus M1 modelinin yüksek özellikleri ve performans sunacak olması bu konuda alınabilirliği arttırıyor.

5. Mehmetkarahanlı

Beğenilen Mesajlar:
    76
    HTC 10 Lifestyle Avrupa'da Satışta
    HTC tarafından geliştirilen yeni telefon modelinin Avrupa pazarında satışa çıktığı belirtildi. Yeni model HTC 10 Lifestyle oldu.
    Geçtiğimiz günlerde HTC tarafından HTC 10 adı verilen yeni bir model tanıtımı gerçekleştirilirken Bu modelin iyi bir satış rakamlarına ulaşması şirketin bu alanda yönelim göstermesini sağladı. Konu ile ilgili elde edilen bilgilerde HTC 10 modelinin alt segmentinde yer alan HTC 10 Lifestyle modelinin satışa çıktığı açıklandı.

HTC 10 Lifestyle Satış Fiyatı Netleşti

Yeni telefon modeli Avrupa'da satışa çıkarken telefonun Türkiye'de satışa çıkıp çıkmayacağı henüz netlik kazanmadı. Buna karşın Avrupa'da satışa çıktıktan sonra büyük ilgi gören telefon modelleri gördüğü bu ilgi sayesinde farklı bölgelerde de satışa çıkarılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Telefonun satış fiyatı ise 679 Euro.

HTC 10 Lifestyle Özellikleri Ne?

Telefon ile ilgili yapılan tanıtımlarda telefonun özellikleri ile ilgili detaylarda paylaşırken telefonda yer alacak özellikler şöyle;

5.2 inç QHD çözünürlüklü Super LCD 5 ekran

Snapdragon 652 işlemci

3GB RAM ve 32GB depolama alanı

12 MP Ultrapiksel 2 arka kamera

5 MP ön kameraya

Parmak izi tarayıcısı

3000 mAh batarya

USB Type-C girişi

Sayfayı Paylaş