HTC 10 Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Konu, 'HTC' kısmında TaaLoS tarafından paylaşıldı.

1. TaaLoS

TaaLoS
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    53
    HTC'nin yeni amiral gemisi HTC 10 ne zaman tanıtılacak diye herkes merak ediyor. Nihayet sorunun cevabı belli oldu. İşte HTC 10 modelinin tanıtılacağı gün!
    Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, geçirdiği kötü günleri HTC 10modeliyle geride bırakmayı planlıyor. Merakla beklenilen HTC 10 modelinin ne zaman tanıtılacağı ise nihayet belli oldu. İşte HTC 10 modelinin tanıtım tarihi.

HTC 10 için geri sayım başladı!

Üzerinde uzun zamandır yazılıp çizilen HTC’nin yeni nesil amiral gemi HTC 10 için geri sayım başladı.

Firma Twitter hesabından paylaştığı görsel ile HTC 10 modelinin tanıtım tarihini resmen açıklarken, New York, Londra ve Taipei’de 12 Nisantarihinde düzenlenecek olan etkinliği tüm dünyaya duyurdu.

Paylaşılan görselde HTC “We admit it. We’re obsessed …but in a good way” yani “İtiraf ediyoruz, takıntılıyız… Ama iyi anlamda.” mesajını vererek HTC10 modeline olan güvenlerini gözler önüne serdi.

Kötü gidişatı durdurmak konusunda bu sefer oldukça iddialı gözüken HTC,görünen o ki bu sefer One M isminde de kurtularak tamamen yeni bir sayfaya başlamak istiyor. Bizlere ise sadece 12 Nisan tarihini beklemek kalıyor.

Sayfayı Paylaş