Denemeye değer 6 bedava araç!

Konu, 'Yazılım' kısmında Leo27 tarafından paylaşıldı.

1. Leo27

Leo27 Guest

Akıllı telefonları pazarlamak için kullanılan 'bunun için bir uygulama var' cümlesi, bilgisayarlar için de geçerli. Hemen hemen her işe yönelik bir bilgisayar programı mevcut, üstelik bir çoğu da ücretsiz. İşte sizler için seçtiğimiz 5 faydalı program.

1.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

: Evernote, not almakta kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulama. Not almanız gereken yerlerde gördüğünüz ve duyduğunuz her şeyi yakalayabilir ve ardından istediğiniz bilgisayardan, akıllı telefondan veya tabletten bunlara erişebilirsiniz. Notlarınız arasında arama yapmanız da mümkün.

2.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

: PC'nizdeki bir dosyanın birden fazla olan kopyalarını bulmaya yarayan bu program, işini oldukça hızlı yapıyor. Bu sayede çift olduğunu düşündüğünüz bir dosyayı silmeden önce korkmanıza gerek kalmıyor.

2. nino

nino Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    eywallah usta eline saglık su birden fazla dosyayı bulma programı lazım başka bildigin warmı ben bi kactane biliyorumda tam surum degil.buluyor silmeye izin wermiyor tek tek arıyorum zor oluyo.Tşklr şimdiden

3. Leo27

Leo27 Guest

Tam Olarak Sorununuz Nedir?

4. melih38

melih38 Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    teşekkürler güzel bir uygulama, sanırım hepimizin ihtiyacı var. özelliklede çift olan dosyaları temizlemede.

5. nino

nino Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    tmm usta werdigin programı denedim oluyor galiba ilgin için teşekkler ;) Yalnız bu programın crak yada seri.. key falan nerden bulabiliriz kısıtlamalı galiba Yada tam surum buna benzer bildigin program warmı

6. nino

nino Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    yukardaki programı denedim tarattım 10 dosyayı izin werdi silmeme daha sonrakiler için regis.ter istiyor malesef :(

7. Leo27

Leo27 Guest

Bilemiyorum Usta

8. carmageddon63

carmageddon63 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

Sayfayı Paylaş