Chipbox İPTV-v10-test versiyonları

Konu, 'Seoul - Hiremco' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

1. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    v10-test1 yayında...

Bu versiyonda:

1) Yayın varmı yokmu test fonksiyonunu biraz daha geliştirdim.

2) Fabrika ayarı olayını komple kaldırdım.

3) LOKAL kanal listesi ve ONLINE kanal listesi diye 2 ayrı liste var artık.

4) IPTV eklentisi ilk açıldığında lokal listeyle açılıyor. MAVİ butonu TOGGLE modu gibi ( iki konumlu anahtar gibi) çalışıyor. Birinci basışınızda Lokelden Online'a, Sonra Online'dan lokale geçiş yapabiliyorsunuz.

Uygulamayı kapatmadan hemde :)

5) Herbir liste 500 kanal. Yani aynı anda iki liste kullanılabildiğine göre şimdilik kapasitemiz 1000 kanal. 1000 tane IPTV kanalı bulan bana versin lütfen bekliyorum :)

6) Lokal kanallarımız bildiğiniz gibi kanallar.txt dosyasında herzamanki gibi.

Online kanallarımız da aynı klasörde kanallar-online.txt olarak bulunacak.

7) Ben FTP kullanmayı bilmiyorum diyecek olanları da düşündüm. Her iki liste de ayrı web sayfalarından kontrol edilebiliyor.

Yani, zaten bildiğiniz gibi lokal kanallar :

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

dosyasından editleniyor.

Online kanallar da

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

dosyasından editlenecek :)

8) Lokal listedeyken YEŞİL butona basarsanız, cihaz internetten Sn veliyıldırım ve diğer arkadaşların yaptığı listeler cihaza iniyor... ve, cihaz otomatikman online liste moduna da geçiveriyor :)

9) Her iki web sayfası da veriyi anında dosyalara yazıyor, yani YENİLE butonu her iki listede de aktif, uygulamadan çıkmanıza falan gerek yok.

10) Herzamanki gibi, bu versiyonu yükleyince, önceki versiyondaki kanallar.txt dosyasını yedekliyorum, yani sizin kendi kanallarınız da silinmez bozulmaz.

Daha fazla da yazmayayım, artık IPTV uygulamam konusunda çok tecrübeli arkadaşlar var, lütfen bilenler bilmeyenlere yardım etsinler.

İyi seyirler.

alıntıdır.

Sayfayı Paylaş