canlı FUTBOL ızleyeceyınız tv kanalları guncel

Konu, 'Uydu Dünyasından Güncel Haberler' kısmında Router tarafından paylaşıldı.

  1. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tarih Saat Maç Tv
    10.10.2008 MS Cruzeiro vs Ipatinga PFC International
    10.10.2008 MS Salt Lake vs RB Newyork Sky Sport 1 (Italia) , ESPN 2 , SportKlub (Pol) , Sky Super Calcio , SportKlub+ (Hungary)
    10.10.2008 19:00 Avusturya U21 vs Finlandiya U21 ORF 1
    10.10.2008 19:30 Türkiye U21 vs Beyaz Rusya U21 TRT 1
    10.10.2008 20:00 Almanya U21 vs Fransa U21 C+ Sport (France) , DSF Sport
    10.10.2008 21:35 Drogheda United vs Bohemians RTE Two
    10.10.2008 21:45 Galler U21 vs İngiltere U21 Sky Sports 1 (uk)
     
  2. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    13.10.2008 20:00 Kasımpaşa vs Manisaspor D Spor
    13.10.2008 21:15 Fürth vs Wolfsburg DSF Sport
    13.10.2008 21:45 Burton Albion vs Mansfield Setanta Sports 1
    13.10.2008 21:45 Notts County vs Brentford Sky Sports 1 (uk)
    13.10.2008 21:45 Padova vs Venezia RAI Sport Piu
     
  3. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tarih Saat Maç Tv
    14.10.2008 01:00 Hollanda U19 vs Almanya U19 DSF Sport
    14.10.2008 19:00 Beyaz Rusya U21 vs Türkiye U21 TRT 1
    14.10.2008 21:30 Derry City vs Cork City Setanta Ireland (roi) , Setanta Sports 2 (gb)
    14.10.2008 21:30 Legia Warsaw vs Polonia Warsaw Polsat Sport
    14.10.2008 21:45 İngiltere U21 vs Galler U21 Setanta Sports 1 , Sky Sport 1 (Italia) , SportKlub (Romania) , Sky Super Calcio , SportKlub+ (Serbia) , SportKlub (Slovenia) , G Sports 1
    14.10.2008 22:00 Fransa vs Tunus TF 1 , YES Sport 1 , Al Jazeera Sport +1
    14.10.2008 22:30 İspanya U21 vs İsviçre U21 SF 2
    14.10.2008 23:00 Bolivya vs Uruguay Sport Italia , Sport TV1 , YES Sport 2 , Sportsmax , TV2 Sport (Den) , C+ Futbol , Al Jazeera Sport +2 , Alfa TV Cyprus , SuperSport 3 [Za] , NTV Spor , Arryadia
     
  4. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tarih Saat Maç Tv
    15.10.2008 12:00 Avustralya vs Katar Al Jazeera Sport 1 , Fox Soccer Channel
    15.10.2008 13:30 Güney Kore vs Birleşik Arap Emirlikleri Al Jazeera Sport 2
    15.10.2008 13:30 Japonya vs Özbekistan Al Jazeera Sport +1
    15.10.2008 16:30 İran vs Korea DPR Al Jazeera Sport +1
    15.10.2008 18:00 Rusya vs Finlandiya DSF Sport , Megasport , Sport 1 (Ukr) , NTV+ Nash Football , ESPN Brazil , Al Jazeera Sport +2 , ORT Russia (Perviy) , C+ Sport 1 (Finland) , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 1
    15.10.2008 18:30 Çek Cumhuriyeti vs Slovenya Slovenia TV2 , Nova TV (Cze) , TVP Sport , Al Jazeera Sport +1 , SuperSport 7 [ZA]
    15.10.2008 19:00 Letonya vs İsrail The Israeli Network , LTV 7 Latvia , Channel 2 (Israel)
    15.10.2008 19:00 Sırbistan U21 vs Danimarka U21 RTS 2 Serbia
    15.10.2008 19:30 Gürcistan vs Bulgaristan Sport Italia , BNT 1
    15.10.2008 20:00 Fransa U21 vs Almanya U21 C+ Sport (France) , DSF Sport
    15.10.2008 20:00 Norveç vs Hollanda TV2 Norway , Polsat Sport Extra , Sport TV2 , Fox Soccer Channel , Al Jazeera Sport +2 , DigitAlb SuperSport 1 , RTL 4
    15.10.2008 20:00 İsrail U21 vs İtalya U21 Sport 5
    15.10.2008 20:30 Malta vs Macaristan DigitAlb SuperSport 2
    15.10.2008 21:00 İzlanda vs Makedonya Sitel TV , Viasat Sport 1
    15.10.2008 21:15 Bosna & Hersek vs Ermenistan BHT 1
    15.10.2008 21:15 Hırvatistan vs Andorra HRT 2 , Sport 2 (Ukr)
    15.10.2008 21:30 Avusturya vs Sırbistan ORF 1 , RTS 1 Serbia , RTRS
    15.10.2008 21:30 Beyaz Rusya vs İngiltere Polsat Sport , Setanta Sports 1 , Sport Italia , YES Sport 1 , ESPN Pacrim , ESPN Brazil , DigitAlb SuperSport 3 , Al Jazeera Sport +3
    15.10.2008 21:30 Estonya vs Türkiye ETV Estonia , TRT 1
    15.10.2008 21:30 Slovakya vs Polonya TVP 1 , STV2 Slovakia
    15.10.2008 21:30 Yunanistan vs İsviçre Lumiere TV , NTV+ Sport , MEGA Channel , YES Sport 2 , SF 2 , Tsi 2 , TSR 2 , Sport 3 (Ukr)
    15.10.2008 21:45 Almanya vs Galler BBC Three , Polsat Sport , Sport 1 (Hun) , ViaSat Sport 2 , ZDF , BBC Interactive , Sport 1 (Rom) , Al Jazeera Sport 2 , BBC 2W , Telekanal Sport , Nova Sports 1 (Hellas)
    15.10.2008 21:45 Belçika vs İspanya NTV+ Football , Megasport , Sport 1 (Ukr) , Canvas , Sport 1 (Ned) , TVP Sport , Al Jazeera Sport +1 , Direct 8 , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 4 , Anixe SD
    15.10.2008 21:45 Kuzey İrlanda vs San Marino Sky Sports 3 (uk)
    15.10.2008 21:45 İrlanda vs Güney Kıbrıs Rum Sky Sports 2 (uk) , RTE Two , Alfa TV Cyprus
    15.10.2008 21:50 İtalya vs Karadağ Al Jazeera Sport 1 , NTV+ Sport On-Line , Polsat Sport Extra , RAI Uno , SuperSport 6 [ZA] , Ring Tv (Bul)
    15.10.2008 22:45 Portekiz vs Arnavutluk TV Shqiptar , RTP International , TVi Portugal , TV2 Sport (Den) , Viasat Sport 1 , SuperSport 7 [ZA] , DigitAlb SuperSport 1
     
  5. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    17.10.2008 15:00 Otelul Galati vs Steaua Bucuresti GSP TV1
    17.10.2008 18:45 Odra Wodzislaw vs Jagiellonia Orange Sport (Pol)
    17.10.2008 19:00 Gloria Buzau vs Otopeni GSP TV1
    17.10.2008 19:00 Kaiserslautern vs Ahlen Premiere Sport Portal , SportKlub+ (Serbia) , SportKlub+ (Pol) , Arena Bundesliga 2
    17.10.2008 19:00 Nürnberg vs Freiburg Premiere Sport Portal , SportKlub+ (Serbia) , SportKlub+ (Pol) , Arena Bundesliga 1
    17.10.2008 19:00 Osnabrück vs Oberhausen Premiere Sport Portal , Arena Bundesliga 3
    17.10.2008 20:00 Aus.Lustenau vs SV Grödig Premiere Austria [SC]
    17.10.2008 20:00 Austria Wien (Am) vs FC Admira Premiere Austria [SC]
    17.10.2008 20:00 Gratkorn vs Fc Lustenau Premiere Austria [SC]
    17.10.2008 20:00 Leoben vs Vöcklabruck Premiere Austria [SC]
    17.10.2008 20:00 Salzburg (Am) vs St. Polten Premiere Austria [SC]
    17.10.2008 20:00 Vasas Budapest vs Gyor Duna TV
    17.10.2008 20:45 Cluj vs Dinamo Bükreş Antena 1 (Rom) , Antena International
    17.10.2008 21:00 Polonia Warsaw vs Cracovia C+ Sport 1 (Poland) , Orange Sport (Pol)
    17.10.2008 21:30 Bochum vs Mönchengladbach Setanta Sports 1 , Premiere Sport Portal , SportKlub (Hungary) , CT4 Sport , SportKlub (Romania) , SportKlub (Pol) , Arena Home , Alfa TV Cyprus , SportKlub+ (Serbia) , SportKlub (Croatia) , G Sports 1 , Nova Sports 2 [Hellas]
    17.10.2008 21:35 Finn Harps vs Sligo Rovers RTE Two
    17.10.2008 21:45 Ancona vs Modena Sky Sport 1 (Italia) , Sky Calcio 1 , Sky Super Calcio
    17.10.2008 21:45 Den Haag vs Volendam Eredivisie Live 1
     
  6. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    18.10.2008 10:00 Gamba Osaka vs Iwata British EuroSport 2 , EuroSport 2 France , EuroSport 2 Germany , EuroSport 2 HU/RO , Eurosport 2 International
    18.10.2008 11:00 Luch Energiya vs Tom NTV+ Nash Football
    18.10.2008 13:30 Shinnik vs Rubin Kazan NTV+ Nash Football
    18.10.2008 14:30 Inverness C.T. vs Celtic Sky Calcio 3 , Sport 1 (Hun) , Polsat Sport Extra , Sport 1 (Rom) , Setanta Ireland (roi) , Setanta Sports 1 (gb) , Futbol Smart , Sport 1 (Cz/Sk)
    18.10.2008 14:45 Middlesbrough vs Chelsea Gol TV , Kanal 5 (Den) , NTV+ Football , Sky Calcio 2 , Sky Sports 1 (uk) , Sky Sport 1 (Italia) , Slovenia TV2 , Premiere Sport Portal , Sport TV1 , Sport 1 (Ukr) , Sport 1 (Ned) , Pink Montenegro , Show Sports 1&2 , EuroSport 2 HU/RO , RTL Croatia , Sky Super Calcio , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 1 , Hi Soccer , G Sports 1 , C+ Sport 1 (D/F/N/S) , SporMax Digitürk 78 , Showtime Magreb (ART)
    18.10.2008 15:00 AIK Stockholm vs Norrkoping Sasongskortet
    18.10.2008 15:00 Orduspor vs Kasımpaşa D Spor
    18.10.2008 15:30 Lokomotiv Sofia vs Litex Lovech BNT 1
    18.10.2008 15:45 Spartak Nalchik vs Zenit St. Petersburg NTV+ Nash Football , 5 Kanal (Petersburg) , Telekanal Sport
    18.10.2008 16:00 Aalborg vs FC Nordsjaelland TV2 Sport (Den)
    18.10.2008 16:00 Budapest Honved vs Haladás Sport 2 (Hun)
    18.10.2008 16:00 Bursaspor vs Eskişehirspor LİG TV
    18.10.2008 16:15 FC Wacker Innsbruck vs FC Wiener Neustadt Premiere Austria
    18.10.2008 16:15 Polonia Bytom vs Belchatow Orange Sport (Pol)
    18.10.2008 16:30 Frankfurt vs Bayer Leverkusen Premiere Sport Portal , Arena Bundesliga 6
    18.10.2008 16:30 Hannover 96 vs Hoffenheim Premiere Sport Portal , Arena Bundesliga 5
    18.10.2008 16:30 Hertha Berlin vs Stuttgart Premiere Sport Portal , SportKlub+ (Serbia) , SportKlub+ (Pol) , SportKlub+ (Hungary) , Arena Bundesliga 7
    18.10.2008 16:30 Karlsruher Sc vs Bayern Munich Premiere Sport Portal , Sky Calcio 1 , SportKlub (Romania) , ATV Austria , DigitAlb SuperSport 3 , Nova Sports 3 [Hellas] , Arena Bundesliga 3
    18.10.2008 16:30 Köln vs Cottbus Premiere Sport Portal , Arena Bundesliga 2
    18.10.2008 16:30 Werder Bremen vs Dortmund Premiere Sport Portal , Sport 1 (Ned) , Sport 2 (Ukr) , DigitAlb SuperSport 2 , G Extra , Nova Sports 2 [Hellas] , Arena Bundesliga 1 , Sport 1 (Cz/Sk)
    18.10.2008 16:30 Wolfsburg vs Arminia Bielefeld Premiere Sport Portal , Arena Bundesliga 4
    18.10.2008 16:45 Iraklis vs Ergotelis Nova Sports 1 (Hellas)
    18.10.2008 16:45 Panserraikos vs Asteras Tripolis Alpha TV Greece
    18.10.2008 17:00 Albinoleffe vs Vicenza SKY Calcio 12
    18.10.2008 17:00 Arsenal vs Everton Diema 2 , NTV+ Football , Sky Calcio 2 , Sky Sport 1 (Italia) , Sport 1 (Ukr) , RTS 2 Serbia , Sportsmax , C+ Sport 2 (D/F/N/S) , Pink Montenegro , Fox Soccer Channel , C+ Sport 1 (Poland) , Show Sports 1&2 , EuroSport 2 HU/RO , 2M National , SuperSport 3 [Za] , SporMax Digitürk 78
    18.10.2008 17:00 Aston Villa vs Portsmouth Sky Calcio 3 , C+ Sport EXTRA , Hi Sports , G Sports 2
    18.10.2008 17:00 Avellino vs Bari Sky Calcio 7
    18.10.2008 17:00 Bolton vs Blackburn Show Series 1 Extra
    18.10.2008 17:00 Brescia vs Triestina Sky Calcio 6
    18.10.2008 17:00 Cittadella vs Livorno Sky Calcio 9
    18.10.2008 17:00 Farul Constanta vs Poli AEK Timisoara GSP TV1
    18.10.2008 17:00 Frosinone vs Rimini SKY Calcio 11
    18.10.2008 17:00 Fulham vs Sunderland Show Shasha Extra
    18.10.2008 17:00 Grosseto vs Salernitana Sky Calcio 8
    18.10.2008 17:00 Kalmar vs Goteborg TV4 Sweden
    18.10.2008 17:00 Liverpool vs Wigan Gol TV , Prima TV (Cze) , Premiere Sport Portal , C+ Sport (D/F/N/S) , Sport TV2 , Sky Super Calcio , SuperSport 5 [ZA] , Setanta Ireland (roi) , Show Sports 4 , Hi Soccer , G Sports 1 , Sport 3 (Ukr) , SporMax Digitürk 78
    18.10.2008 17:00 Parma vs Empoli Sky Calcio 5 , Raitalia 3 Africa
    18.10.2008 17:00 Sassuolo vs Mantova SKY Calcio 10
    18.10.2008 17:00 Start Kristiansand vs Sogndal TV2 Zebra
    18.10.2008 18:00 Horsens vs Fc Cobenhagen KNR TV , TV3+ Denmark
    18.10.2008 18:00 Saturn vs Spartak Moscow Sportmania , Megasport , NTV+ Nash Football , Telekanal Sport
    18.10.2008 18:30 Slask Wroclaw vs Arka Orange Sport (Pol)
    18.10.2008 19:00 Austria Vienna vs Lask Linz Premiere Austria [SC]
    18.10.2008 19:00 Dnipro Dnipropetrovsk vs ****lurh Donetsk TET (Ukraine)
    18.10.2008 19:00 Fiorentina vs Reggina Sport 2 (Hun) , Sky Calcio 1 , TV7 Bulgaria , Boom Sport One , C+ Eventos , Sky Sport Italia 16:9 , DigitAlb SuperSport 2 , NTV Spor , Raitalia 3 Africa , Sport 1 (Cz/Sk)
    18.10.2008 19:00 Kapfenberg vs Ried Premiere Austria [SC]
    18.10.2008 19:00 Kocaelispor vs Fenerbahçe LİG TV
    18.10.2008 19:00 LKS Lodz vs Legia Warsaw C+ Sport 1 (Poland)
    18.10.2008 19:00 Mattersburg vs Sturm Graz Premiere Austria [SC]
    18.10.2008 19:00 ****list Kharkov vs Arsenal Kyiv Inter +
    18.10.2008 19:00 NK Maribor vs Domzale Slovenia TV2
    18.10.2008 19:00 Panionios vs Aris Thes-Niki Nova Sports 1 (Hellas)
    18.10.2008 19:00 Politehnica Iasi vs Brasov GSP TV1
    18.10.2008 19:00 Shakhtar Donetsk vs Kryvbas Kryvyi Rih TRK Ukraina
    18.10.2008 19:00 Vorskla-Naftohaz Poltava vs ****lurh Zaporizhya Megasport , Inter +
    18.10.2008 19:20 Crystal Palace vs Barnsley Sky Sports 1 (uk) , Sport 1 (Hun) , Sport Italia , Polsat Sport Extra , Sport 1 (Rom) , DigitAlb SuperSport 3 , Show Sports 4 , Futbol Smart , Ring Tv (Bul)
    18.10.2008 19:30 Levski Sofia vs Belasitsa TV2 Bulgaria
    18.10.2008 19:30 Manchester Utd. vs West Bromwich Gol TV , NTV+ Football , Setanta Sports 1 , Sky Sport 3 (Italia) , Premiere Sport Portal , Sport TV1 , Sport 1 (Ukr) , RTS 2 Serbia , Sport 1 (Ned) , Sportsmax , C+ Sport 2 (D/F/N/S) , Fox Soccer Channel , Show Sports 1&2 , C+ Sport 2 (Poland) , EuroSport 2 HU/RO , Sky Super Calcio , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 1 , Hi Soccer , G Sports 1 , Nova Sports 2 [Hellas] , SporMax Digitürk 78 , Showtime Magreb (ART)
    18.10.2008 19:45 Twente vs Heracles Almelo Eredivisie Live 1
    18.10.2008 20:00 Bordeaux vs Toulouse Kanal A , SportKlub (Serbia) , TV5 Monde Africa , TV5 Monde Orient , DigitAlb SuperSport 4 , A La Carte PPV 1 , TV5 Monde Asia
    18.10.2008 20:00 Caen vs Grenoble A La Carte PPV 2
    18.10.2008 20:00 Monaco vs Nice A La Carte PPV 3
    18.10.2008 20:00 Nantes vs St Etienne A La Carte PPV 4
    18.10.2008 20:00 Paris S.G. vs Lorient A La Carte PPV 5
    18.10.2008 20:00 Skive IK vs Silkeborg TV2 Sport (Den)
    18.10.2008 20:00 Sochaux vs Le Havre A La Carte PPV 6
    18.10.2008 20:00 Tromsø vs Molde TV2 Sport (Nor)
    18.10.2008 20:45 Nac Breda vs PSV Eindhoven Eredivisie Live 2
    18.10.2008 20:45 Roda vs Heerenveen Eredivisie Live 3
    18.10.2008 20:45 Wisla Krakow vs Piast Gliwice Orange Sport (Pol)
    18.10.2008 21:00 Atletico Madrid vs Real Madrid Kanal 5 (Den) , Sky Calcio 3 , Taquilla 1 , TV7 Bulgaria , Boom Sport One , Al Jazeera Sport +2 , DigitAlb SuperSport 2 , Sky Sports Xtra (uk) , NTV Spor , Nova Sports 1 (Hellas) , Sport 1 (Cz/Sk)
    18.10.2008 21:30 Napoli vs Juventus Sky Sport 1 (Italia) , Sport 2 (Hun) , Sky Calcio 1 , Polsat Sport Extra , Sport 1 (Ukr) , Fox Soccer Channel , Boom Sport One , Sky Sport Italia 16:9 , DigitAlb SuperSport 1 , Hi Sports , Raitalia 3 Africa
    18.10.2008 21:45 Ajax Amsterdam vs Groningen NTV+ Football , SportKlub+ (Serbia) , Futbol Smart , Ring Tv (Bul) , Eredivisie Live 1
    18.10.2008 22:00 Lyon vs Lille Gol TV , Setanta Sports 2 , Kanal A , SportKlub (Serbia) , Sport 1 (Rom) , TV2 Sport (Den) , DigitAlb SuperSport 4 , Nova Sports 4 [Hellas] , Orange Foot
    18.10.2008 22:10 Colon vs Independiente Sport Italia , SportKlub+ (Hungary)
    18.10.2008 23:00 ABC Natal vs Sao Caetano PFC International
    18.10.2008 23:00 Bahia vs Corinthians PFC International
    18.10.2008 23:00 Espanyol vs Villarreal Kanal 5 (Den) , Sky Calcio 2 , Sport 1 (Hun) , La ***ta , Boom Sport One , Al Jazeera Sport +2 , DigitAlb SuperSport 2 , Sky Sports Xtra (uk) , NTV Spor , TV Canaria (Islands) , Nova Sports 7 (Hellas) , Sport 1 (Cz/Sk)
    18.10.2008 23:20 Botafogo vs Santos Sport Italia , Sport 1 (Ukr) , Sport.Ro , RTRS , C+ Futbol , DigitAlb SuperSport 1 , PFC International , TV Kosova , SportsXchange , SporMax Digitürk 78 , Nova Sports 1 (Hellas
     
  7. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    20.10.2008 15:00 Gloria Bistrita vs Unirea Urziceni GSP TV1
    20.10.2008 18:15 Liberec vs Jablonec 97 CT 2
    20.10.2008 20:00 Midtjylland vs AGF Aarhus ViaSat Sport 2 , TV2 Sport (Den)
    20.10.2008 20:00 Orebro vs Helsingborg Sasongskortet
    20.10.2008 20:00 Sundsvall vs Gefle Sasongskortet
    20.10.2008 20:00 Valerenga vs Lillestrøm TV2 Zebra
    20.10.2008 20:00 Çaykur Rizespor vs Altay D Spor
    20.10.2008 21:00 Hammarby vs Djurgarden C+ Sport EXTRA , C+ Sport 1 (D/F/S only)
    20.10.2008 21:15 Alemannia Aachen vs Mainz 05 DSF Sport , Premiere Sport Portal , Arena Home , SportKlub+ (Serbia)
    20.10.2008 21:30 Fc Tours vs Lens Eurosport France
    20.10.2008 21:45 Darlington vs Bradford Sky Sports 1 (uk) , Show Sports 3
    20.10.2008 21:45 Piacenza vs Ascoli Sky Calcio 1 , La 7 Cartapiú A
    20.10.2008 22:00 Newcastle United vs Manchester City Diema 2 , Setanta Sports 1 , Sky Calcio 2 , Sky Sport 1 (Italia) , YES Sport 2 , C+ Sport 2 (D/F/N/S) , C+ Sport 1 (Nor) , Pink Montenegro , C+ Sport 1 (Poland) , Show Sports 1&2 , EuroSport 2 HU/RO , Alfa TV Cyprus , Sky Super Calcio , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 1 , Nova Sports 2 [Hellas] , SporMax Digitürk 78 , Showtime Magreb (ART)
     
  8. kenan504
    Offline

    kenan504

    Aktif Üye Üye

    Kayıt:
    7 Eylül 2008
    Mesajlar:
    176
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şehir:
    istanbul
    Uydu Alıcısı:
    Dreambox
    emegine saglık kardeşim
     
  9. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tarih Saat Maç Tv
    21.10.2008 15:30 Bari vs Sassuolo Sky Calcio 9
    21.10.2008 19:30 Zenit St. Petersburg vs BATE Borisov B 92 , CT 2 , NTV+ Sport , ORF 1 , Sky Sports 2 (uk) , Sport 5 , ViaSat Sport 2 , Premiere Sport Portal , Sky Calcio 1 , Sport N , TV3 Slovenia , HRT 2 , Sky Sports Interactive 1 , SF 2 , BHT 1 , TV2 Sport (Den) , NED 3 , TV6 Latvia , 2BE , Futbol Smart , Nova Sports 1 (Hellas)
    21.10.2008 20:00 Rimini vs Brescia Sky Calcio 9
    21.10.2008 20:45 Elfsborg vs Trelleborg TV4 Sport
    21.10.2008 21:45 Bayern Munich vs Fiorentina Sky Calcio 2 , Premiere Sport Portal , Viasat Sport 3 , YES Sport 1 , Sky Sports Interactive 1 , TV6 Hungary , Nova Sports 3 [Hellas] , Telekanal Sport
    21.10.2008 21:45 Fenerbahçe vs Arsenal Sky Calcio 6 , Star TV , Premiere Sport Portal , ITV 4 , YES Sport 2 , TV6 Sweden , Setanta Ireland (irl) , Nova Sports 4 [Hellas]
    21.10.2008 21:45 Juventus vs Real Madrid B 92 , CT 2 , NTV+ Sport , ORF 1 , Sky Sports 2 (uk) , Sport 5 , ViaSat Sport 2 , Premiere Sport Portal , Sky Calcio 1 , Sport N , TV3 Slovenia , HRT 2 , Sky Sports Interactive 1 , SF 2 , BHT 1 , TV2 Sport (Den) , NED 3 , 2BE , Futbol Smart , Nova Sports 1 (Hellas)
    21.10.2008 21:45 Manchester Utd. vs Celtic ITV 1 , NTV+ Sport On-Line , Sky Calcio 4 , Premiere Sport Portal , RTE Two , CT4 Sport , Ulster TV , Scottish TV , eTV South Africa , Sport 5+ , Viasat Sport 1 , Viasat 4 , ITV 1 Wales , Nova Sports 2 [Hellas]
    21.10.2008 21:45 Porto vs Dynamo Kyiv RTP 1 , Sky Calcio 7 , Premiere Sport Portal , Sky Sports Interactive 1 , NTV+ Sport Classic
    21.10.2008 21:45 Steaua Bucuresti vs Lyon Sky Calcio 3 , Premiere Sport Portal , Sky Sports Interactive 1 , Sport 5+ GOLD , Nova Sports 7 (Hellas)
    21.10.2008 21:45 Villarreal vs Aalborg Sky Calcio 5 , Premiere Sport Portal , TV3+ Denmark , Sky Sports Interactive 1 , Sky Sports Xtra (uk)

     
  10. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    23.10.2008 19:00 CSKA Moscow vs Deportivo La Coruna Telekanal Sport
    23.10.2008 19:15 Schalke 04 vs Paris S.G. Polsat Sport , ZDF , Direct 8
    23.10.2008 20:10 Udinese vs Tottenham Five UK , YES Sport 2 , Setanta Sports 1 (roi)
    23.10.2008 21:15 Galatasaray vs Olympiakos Piraeus Futbol Smart
    23.10.2008 21:30 Hertha Berlin vs Benfica ZDF , Direct 8
    23.10.2008 21:45 Dinamo Zagreb vs Nec Nijmegen HRT 2
    23.10.2008 21:45 Fc Cobenhagen vs St Etienne KNR TV , TV3+ Denmark , W9
    23.10.2008 21:45 Heerenveen vs Milan Polsat Sport , NED 3 , Conto TV1
    23.10.2008 21:45 Nancy vs Feyenoord C+ Sport (France) , Polsat Sport Extra
    23.10.2008 21:45 Rosenborg vs Club Brugge TV2 Zebra
    23.10.2008 22:00 Partizan Belgrade vs Sampdoria Conto TV3
    23.10.2008 22:15 Aston Villa vs Ajax Amsterdam Five UK , YES Sport 2
    23.10.2008 22:15 Braga vs Portsmouth YES Sport 1 , Setanta Sports 1 (roi)
     
  11. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    24.10.2008 15:30 CSKA Sofia vs Chernomorets Burgas TV2 Bulgaria
    24.10.2008 15:30 Loko Mezdra vs Lokomotiv Sofia Ring Tv (Bul)
    24.10.2008 15:30 Sliven vs Levski Sofia BNT 1
    24.10.2008 18:45 Piast Gliwice vs Ruch Chorzow Orange Sport (Pol)
    24.10.2008 19:00 Ahlen vs Freiburg Premiere Sport Portal , SportKlub (Serbia)
    24.10.2008 19:00 FSV Frankfurt vs Hansa Rostock Premiere Sport Portal
    24.10.2008 19:00 Fürth vs Alemannia Aachen Premiere Sport Portal , SportKlub+ (Serbia)
    24.10.2008 19:00 Ingolstadt vs Augsburg Premiere Sport Portal
    24.10.2008 19:00 St. Pauli vs Wehen Premiere Sport Portal
    24.10.2008 20:00 Beşiktaş vs Sivasspor LİG TV
    24.10.2008 20:00 Debrecen vs Budapest Honved Duna TV
    24.10.2008 20:00 Empoli vs Pisa Sky Calcio 2
    24.10.2008 21:00 Belchatow vs Polonia Warsaw C+ Sport 1 (Poland)
    24.10.2008 21:00 Jagiellonia vs LECHIA Gdansk Orange Sport (Pol)
    24.10.2008 21:30 Bayer Leverkusen vs Köln Gol TV , Setanta Sports 1 , Premiere Sport Portal , Sport 1 (Ukr) , SportKlub (Hungary) , SportKlub (Serbia) , CT4 Sport , SportKlub (Romania) , SportKlub (Pol) , Arena Home , Sport 1 (Ned) , Kanal 24 , Alfa TV Cyprus , DigitAlb SuperSport 1 , SportKlub (Croatia) , Nova Sports 2 [Hellas]
    24.10.2008 21:30 Salzburg vs Kapfenberg Premiere Austria , SportKlub+ (Serbia)
    24.10.2008 21:35 St Patrick`s Ath vs Bohemians RTE Two
    24.10.2008 21:45 Heracles Almelo vs Den Haag Eredivisie Live 1
    24.10.2008 22:00 Triestina vs Albinoleffe Sky Sport 1 (Italia) , Sky Calcio 1 , Sky Super Calcio
    24.10.2008 22:30 Trofense vs Academica Sport 1 (Hun) , Sport TV1 , SporMax Digitürk 78
     
  12. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    25.10.2008 13:00 Khimki vs Luch Energiya NTV+ Nash Football
    25.10.2008 13:00 Rubin Kazan vs Krylya Sovetov NTV+ Sport Classic
    25.10.2008 14:00 Everton vs Manchester Utd. Sky Sport 1 (Italia) , Premiere Sport Portal , Sky Calcio 1 , Sport 1 (Ukr) , RTS 2 Serbia , Pink Montenegro , C+ Sport 1 (Poland) , RTL Croatia , Diema , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 1 , Show Sports 4 , C+ Sport 1 (D/F/N/S) , SporMax Digitürk 78 , Nova Sport (Galaxie)
    25.10.2008 14:30 Hamilton vs Rangers Setanta Ireland (roi) , Setanta Sports 1 (gb) , Sport 1 (Cz/Sk)
    25.10.2008 14:45 Sunderland vs Newcastle United Gol TV , Sky Calcio 2 , Sky Sports 1 (uk) , Sport 2 (Ukr) , Show Sports 1&2 , Sky Super Calcio , SuperSport 5 [ZA] , DigitAlb SuperSport 2 , C+ Sport EXTRA
    25.10.2008 15:00 Spartak Moscow vs Terek NTV+ Nash Football , Telekanal Sport
    25.10.2008 16:15 Cracovia vs Odra Wodzislaw Orange Sport (Pol)
    25.10.2008 16:30 Bangor City vs Rhyl S4C Digital
    25.10.2008 16:30 Bayern Munich vs Wolfsburg Gol TV , Sky Sport 1 (Italia) , Premiere Sport Portal , Sport 1 (Ukr) , SportKlub (Serbia) , DigitAlb SuperSport 1 , Sport 1 (Cz/Sk)
    25.10.2008 16:30 Cottbus vs Frankfurt Premiere Sport Portal
    25.10.2008 16:30 Hannover 96 vs Werder Bremen Premiere Sport Portal , SportKlub+ (Serbia) , DigitAlb SuperSport 5
    25.10.2008 16:30 Mönchengladbach vs Karlsruher Sc Premiere Sport Portal
    25.10.2008 16:30 Schalke 04 vs Arminia Bielefeld Premiere Sport Portal
    25.10.2008 17:00 Celtic vs Hibernian Sky Calcio 2 , Sport 1 (Hun) , Polsat Sport Extra , Sport 1 (Rom)
    25.10.2008 17:00 West Bromwich vs Hull City Prima TV (Cze) , Sport 2 (Ukr) , Sky Super Calcio , SuperSport 3 [Za] , Setanta Ireland (roi) , Show Extreme Sport , SporMax Digitürk 78
    25.10.2008 17:30 Shinnik vs Spartak Nalchik NTV+ Nash Football
    25.10.2008 18:00 AGF Aarhus vs Vejle TV2 Sport (Den)
    25.10.2008 18:00 Haladás vs MTK Budapest Sport 2 (Hun)
    25.10.2008 18:30 Gornik Zabrze vs LKS Lodz Orange Sport (Pol)
    25.10.2008 19:00 Fenerbahçe vs Bursaspor LİG TV
    25.10.2008 19:00 Rapid Vienna vs Mattersburg Premiere Austria [SC]
    25.10.2008 19:00 Ried vs Austria Vienna Premiere Sport Portal , Premiere Austria [SC]
    25.10.2008 19:00 Siena vs Catania Sky Calcio 1 , Al Jazeera Sport +1 , DigitAlb SuperSport 2 , Telekanal Sport , Sport 1 (Cz/Sk)
    25.10.2008 19:00 Sturm Graz vs Altach Premiere Austria [SC]
    25.10.2008 19:15 Lech Poznan vs Slask Wroclaw C+ Sport 1 (Poland)
    25.10.2008 19:20 Reading vs Queens P.R. Sky Sports 1 (uk) , Polsat Sport Extra , Show Sports 3 , SportKlub+ (Serbia) , Ring Tv (Bul)
    25.10.2008 19:30 Blackburn vs Middlesbrough Diema 2 , Gol TV , Sky Calcio 2 , Sky Sport 3 (Italia) , Sport 1 (Ukr) , RTS 2 Serbia , C+ Sport 2 (D/F/N/S) , Pink Montenegro , Show Sports 1&2 , Sky Super Calcio , TV Mozambigue , SuperSport 3 [Za] , Setanta Ireland (roi) , DigitAlb SuperSport 1 , Setanta Sports 1 (gb) , SporMax Digitürk 78 , Nova Sport (Galaxie)
    25.10.2008 19:30 CSKA Sofia vs Chernomorets Burgas TV2 Bulgaria
    25.10.2008 19:45 Az Alkmaar vs Volendam Eredivisie Live 1
    25.10.2008 20:00 Alki vs Apollon Lumiere TV
    25.10.2008 20:00 Auxerre vs Lyon A La Carte PPV 1
    25.10.2008 20:00 Le Havre vs Valenciennes A La Carte PPV 2
    25.10.2008 20:00 Lille vs Caen A La Carte PPV 3
    25.10.2008 20:00 Lorient vs Nantes A La Carte PPV 4
    25.10.2008 20:00 Nice vs Bordeaux A La Carte PPV 5
    25.10.2008 20:00 Rennes vs Le Mans Kanal A , DigitAlb SuperSport 3 , A La Carte PPV 6
    25.10.2008 20:30 Belenenses vs Guimaraes Sport TV1
    25.10.2008 20:45 Arka vs Polonia Bytom Orange Sport (Pol)
    25.10.2008 20:45 Groningen vs Sparta Rotterdam Eredivisie Live 2
    25.10.2008 20:45 Willem II vs De Graafschap Eredivisie Live 3
    25.10.2008 21:00 Fluminense vs Palmeiras Sport 2 (Ukr) , C+ Eventos , DigitAlb SuperSport 5 , TV Kosova , SportsXchange , Evrokom NKTV
    25.10.2008 21:00 Osasuna vs Real Betis Sky Calcio 3 , Taquilla 1 , Sitel TV , Sport TV2 , Al Jazeera Sport +2 , DigitAlb SuperSport 2 , Sport 1 (Cz/Sk)
    25.10.2008 21:30 Juventus vs Torino Sky Sport 1 (Italia) , Sport 2 (Hun) , Sky Calcio 1 , Sport 1 (Ukr) , Al Jazeera Sport +1 , C+ Futbol , C+ Sport 1 (Poland) , DigitAlb SuperSport 1 , NTV Spor , Telekanal Sport
    25.10.2008 21:45 PSV Eindhoven vs Roda Sport 1 (Hun) , Polsat Sport Extra , SportKlub+ (Serbia) , Eredivisie Live 1
    25.10.2008 22:00 Corinthians vs Ceara PFC International
    25.10.2008 22:00 Toulouse vs Monaco Kanal A , Sport 1 (Rom) , SportKlub+ (Serbia) , DigitAlb SuperSport 3 , Orange Foot , Nova Sport (Galaxie)
    25.10.2008 23:00 Barcelona vs Almería NTV , Sky Calcio 2 , Sport TV2 , La ***ta , Sport 2 (Ukr) , Al Jazeera Sport +2 , DigitAlb SuperSport 2 , TV Canaria (Islands) , Sport 1 (Cz/Sk)
    25.10.2008 23:00 Porto vs Leixoes Gol TV , Sport TV1 , DigitAlb SuperSport 4 , SporMax Digitürk 78
    25.10.2008 23:20 Atletico Paranaense vs Cruzeiro PFC International
     
  13. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    26.10.2008 11:45 Amkar Perm vs Lokomotiv Moscow NTV+ Nash Football
    26.10.2008 14:00 Tom vs Zenit St. Petersburg NTV+ Nash Football , Telekanal Sport
    26.10.2008 15:00 FC Nordsjaelland vs Horsens TV2 Sport (Den)
    26.10.2008 15:00 Mainz 05 vs Duisburg Premiere Sport Portal
    26.10.2008 15:00 Oberhausen vs Kaiserslautern Premiere Sport Portal
    26.10.2008 15:00 Osnabrück vs 1860 München Premiere Sport Portal
    26.10.2008 15:00 TuS Koblenz vs Nürnberg Premiere Sport Portal , SportKlub+ (Serbia)
    26.10.2008 15:30 Ajax Amsterdam vs Nec Nijmegen Gol TV , Eredivisie Live 1
    26.10.2008 15:30 Chelsea vs Liverpool Sky Calcio 8 , Sky Sports 1 (uk) , Slovenia TV2 , Premiere Sport Portal , Sport 1 (Ukr) , RTS 2 Serbia , Pink Montenegro , C+ Sport 1 (Poland) , Show Sports 1&2 , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 1 , C+ Sport 1 (D/F/N/S) , SporMax Digitürk 78 , Nova Sport (Galaxie)
    26.10.2008 15:30 Real Marcianise vs Foggia Conto TV1
    26.10.2008 15:30 Utrecht vs Nac Breda Eredivisie Live 3
    26.10.2008 15:30 Vitesse vs Twente Eredivisie Live 2
    26.10.2008 16:00 Atalanta vs Milan Sky Calcio 3 , Sport 1 (Hun) , Polsat Sport Extra , DigitAlb SuperSport 4
    26.10.2008 16:00 Cagliari vs Chievo Sky Calcio 6 , Sportmania
    26.10.2008 16:00 Inter vs Genoa Sky Calcio 2 , Sport TV2 , C+ Sport 2 (D/F/N/S) , Sky Sport Italia 16:9 , DigitAlb SuperSport 3 , NTV Spor
    26.10.2008 16:00 Lazio vs Napoli Sport 2 (Hun) , Sky Calcio 1 , Sport 2 (Ukr) , C+ Futbol , Sport 1 (Cz/Sk)
    26.10.2008 16:00 Reggina vs Lecce Sky Calcio 5
    26.10.2008 16:00 Sampdoria vs Bologna Sky Calcio 7 , Sky Sport 1 (Italia)
    26.10.2008 16:00 Trabzonspor vs Gaziantepspor LİG TV
    26.10.2008 16:00 Udinese vs Roma Sky Calcio 4 , DigitAlb SuperSport 5 , Telekanal Sport
    26.10.2008 16:15 Sliven vs Levski Sofia BNT 1
    26.10.2008 16:30 Austria Karnten vs Lask Linz ORF 1 , Premiere Austria
    26.10.2008 16:30 Brondby vs Midtjylland KNR TV , TV3+ Denmark
    26.10.2008 16:30 FC Moscow vs Saturn NTV+ Nash Football
    26.10.2008 16:45 Panathinaikos vs Iraklis Polsat Sport Extra
    26.10.2008 17:00 Manchester City vs Stoke City C+ Sport EXTRA , Show Extreme Sport
    26.10.2008 17:00 Randers FC vs Aalborg TV2 Sport (Den)
    26.10.2008 17:00 Tottenham vs Bolton SuperSport 5 [ZA]
    26.10.2008 17:00 Wigan vs Aston Villa Show Series 1 Extra
    26.10.2008 17:15 Galway United vs Derry City RTE Two
    26.10.2008 17:30 Feyenoord vs Heerenveen Eredivisie Live 1
    26.10.2008 18:00 Deportivo La Coruna vs Sporting Gijon Taquilla 6
    26.10.2008 18:00 Dortmund vs Hertha Berlin Premiere Sport Portal , SportKlub (Serbia)
    26.10.2008 18:00 Getafe vs Valladolid Taquilla 4
    26.10.2008 18:00 Hoffenheim vs Hamburger Sv Premiere Sport Portal , Sport 1 (Ukr) , Kanal 24 , SportKlub+ (Serbia) , DigitAlb SuperSport 3
    26.10.2008 18:00 Legia Warsaw vs Wisla Krakow TVP 1 , C+ Sport 1 (Poland)
    26.10.2008 18:00 Mallorca vs Espanyol Taquilla 5
    26.10.2008 18:00 Nancy vs Sochaux Kanal A , DigitAlb SuperSport 4 , A La Carte PPV 1 , Sport 1 (Cz/Sk)
    26.10.2008 18:00 Numancia vs Racing Santander Taquilla 8
    26.10.2008 18:00 Recreativo Huelva vs Valencia Taquilla 2 , NTV Spor
    26.10.2008 18:00 Sevilla vs Malaga Gol TV , Taquilla 3 , DigitAlb SuperSport 2
    26.10.2008 18:00 St Etienne vs Grenoble A La Carte PPV 2
    26.10.2008 18:00 Stuttgart vs Bochum Premiere Sport Portal
    26.10.2008 18:00 West Ham vs Arsenal C+ Sport (France) , Sky Calcio 9 , Sky Sports 1 (uk) , Premiere Sport Portal , RTS 2 Serbia , C+ Sport 2 (D/F/N/S) , Sport 2 (Ukr) , Pink Montenegro , Show Sports 1&2 , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 1 , SporMax Digitürk 78 , Nova Sport (Galaxie)
    26.10.2008 18:30 Fc Cobenhagen vs Odense KNR TV , TV3+ Denmark
    26.10.2008 18:30 Ujpest vs Paks Sport 2 (Hun)
    26.10.2008 19:00 Eskişehirspor vs Galatasaray LİG TV
    26.10.2008 19:00 Portsmouth vs Fulham C+ Sport 1 (Poland) , Show Comedy Extra , Nova Sport (Galaxie)
    26.10.2008 20:00 Villarreal vs Atletico Madrid Sky Calcio 9 , Taquilla 1 , Sitel TV , Sport 1 (Ukr) , Sport TV2 , Al Jazeera Sport +2 , DigitAlb SuperSport 2 , NTV Spor , Sport 1 (Cz/Sk)
    26.10.2008 21:00 Benfica vs Naval RTP 1 , RTP Africa , Sport TV1 , RTP International , RTP Madeira , DigitAlb SuperSport 4 , SporMax Digitürk 78
    26.10.2008 21:00 Zlin vs Banik Ostrava CT4 Sport
    26.10.2008 21:30 Palermo vs Fiorentina Sky Sport 1 (Italia) , Sport 2 (Hun) , Sky Calcio 1 , Sport 2 (Ukr) , Al Jazeera Sport +1 , DigitAlb SuperSport 1
    26.10.2008 22:00 Marseille vs Paris S.G. C+ France , Gol TV , Kanal A , SportKlub+ (Serbia) , DigitAlb SuperSport 3
    26.10.2008 22:00 Real Madrid vs Athletic Bilbao Sky Calcio 2 , C+ Spain , Sport 1 (Ukr) , Sport TV2 , Al Jazeera Sport +2 , DigitAlb SuperSport 2 , NTV Spor , Sport 1 (Cz/Sk)
    26.10.2008 23:00 Pacos Ferreira vs Sporting Lisbon Sport 2 (Hun) , Sport TV1 , RTP International , Sport TV2
     
  14. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tarih Saat Maç Tv
    05.11.2008 17:00 Chernomorets Burgas vs Levski Sofia Ring Tv (Bul)
    05.11.2008 21:45 Aalborg vs Villarreal KNR TV , Premiere Sport Portal , Sky Sports Interactive 1
    05.11.2008 21:45 Arsenal vs Fenerbahçe Star TV , Premiere Sport Portal , YES Sport 2 , Sky Sports Interactive 1 , Setanta Ireland (roi) , Sky Sports Xtra (uk) , HD Smart D Smart 112
    05.11.2008 21:45 BATE Borisov vs Zenit St. Petersburg NTV+ Sport , Premiere Sport Portal , Sky Sports Interactive 1
    05.11.2008 21:45 Celtic vs Manchester Utd. Sky Sports 2 (uk) , Premiere Sport Portal , RTE Two , Sky Sports Interactive 1 , Sport 5+ , TV2 Sport (Den) , NTV+ Sport Classic , Nova Sports 2 [Hellas]
    05.11.2008 21:45 Dynamo Kyiv vs Porto NTV+ Sport On-Line , Premiere Sport Portal , Sky Sports Interactive 1
    05.11.2008 21:45 Fiorentina vs Bayern Munich Premiere Sport Portal , CT4 Sport , YES Sport 1 , Sky Sports Interactive 1 , SAT.1 Germany , Sport.Ro
    05.11.2008 21:45 Lyon vs Steaua Bucuresti C+ France , Premiere Sport Portal , Sky Sports Interactive 1 , Pro Tv , Sport 5+ GOLD
    05.11.2008 21:45 Real Madrid vs Juventus C+ Sport (France) , CT 2 , ORF 1 , Sport 5 , Premiere Sport Portal , Sky Sports Interactive 1 , SF 2 , TSR 2 , RAI Due , Futbol Smart , Telekanal Sport

     
  15. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    06.11.2008 19:00 Spartak Moscow vs Udinese Sport 1 (Ukr) , Al Jazeera Sport +2 , Hi Soccer , Telekanal Sport , Conto TV1
    06.11.2008 19:00 Stuttgart vs Partizan Belgrade ARD Das Erste , RTS 2 Serbia , RTRS , Alfa TV Cyprus , Hi Sports
    06.11.2008 19:15 Lech Poznan vs Nancy Sport + , TVP 2
    06.11.2008 20:30 Feyenoord vs CSKA Moscow Polsat Sport Extra , SportKlub (Hungary) , SportKlub (Romania) , NED 3 , SportKlub+ (Serbia)
    06.11.2008 20:45 Wolfsburg vs Heerenveen DSF Sport
    06.11.2008 21:30 Benfica vs Galatasaray Al Jazeera Sport +1 , Alfa TV Cyprus , TRT 1
    06.11.2008 21:45 Ajax Amsterdam vs Zilina NED 3 , STV2 Slovakia
    06.11.2008 21:45 Manchester City vs Twente Polsat Sport , Sport Italia , ITV 4 , YES Sport 1 , Fox Soccer Channel , Sport.Ro , Al Jazeera Sport +2 , SuperSport 3 [Za] , TV Oost
    06.11.2008 21:45 Milan vs Braga Rete 4 , Sport TV1 , YES Sport 2 , SuperSport 7 [ZA]
    06.11.2008 21:45 Racing Santander vs Schalke 04 WDR , C+ Spain , C+ Futbol
    06.11.2008 21:45 Slavia Prague vs Aston Villa Five UK , Setanta Ireland (roi) , Nova Sport (Galaxie)
    06.11.2008 21:45 St Etienne vs Rosenborg C+ Sport (France) , TV2 Zebra
    06.11.2008 21:45 Standard Liège vs Sevilla Polsat Sport , Sport Italia , ITV 4 , Canvas , YES Sport 1 , Fox Soccer Channel , Sport.Ro , SuperSport 3 [Za] , TV Oost
    06.11.2008 22:00 Tottenham vs Dinamo Zagreb HRT 2 , SuperSport 5 [ZA]
    06.11.2008 22:30 Valencia vs Fc Cobenhagen TV4 Sport
     
  16. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    12.11.2008 14:00 Botosani vs Dinamo Bükreş Antena 1 (Rom) , Antena International
    12.11.2008 14:45 Kallithea vs Xanthi Alpha TV Greece
    12.11.2008 16:00 Konyaspor vs Denizlispor LİG TV
    12.11.2008 16:00 Udinese vs Reggina SportKlub (Hungary) , RAI Tre , Sport 5+ LIVE , C+ Futbol , TV4 Sport , SuperSport 3 [Za] , MaXimo 1 , Sport 1 (Cz/Sk)
    12.11.2008 17:00 Atromitos vs Aris Thes-Niki Alpha TV Greece
    12.11.2008 18:30 LECHIA Gdansk vs LKS Lodz Orange Sport (Pol)
    12.11.2008 18:30 Polonia Bytom vs Lech Poznan Orange Sport (Pol)
    12.11.2008 19:00 Kavala vs Panathinaikos Alpha TV Greece
    12.11.2008 19:30 Volendam vs Ajax Amsterdam RTL 7
    12.11.2008 20:00 Bursaspor vs Ankaragücü LİG TV
    12.11.2008 20:00 Universitatea Craiova vs Pandurii Antena 1 (Rom) , Antena International
    12.11.2008 20:30 Austria Karnten vs Altach Premiere Austria [SC]
    12.11.2008 20:30 Kapfenberg vs Mattersburg Premiere Austria [SC]
    12.11.2008 20:30 Lask Linz vs Sturm Graz Premiere Austria [SC]
    12.11.2008 20:30 Odra Wodzislaw vs Wisla Krakow C+ Sport 1 (Poland)
    12.11.2008 20:30 Ried vs Salzburg Premiere Austria [SC]
    12.11.2008 20:30 Sampdoria vs Empoli C+ Eventos , SuperSport 7 [ZA] , RAI Sport Piu , SportsXchange
    12.11.2008 20:45 Jagiellonia vs Gornik Zabrze Orange Sport (Pol)
    12.11.2008 21:00 Espanyol vs Celta Vigo La ***ta
    12.11.2008 21:00 Villarreal vs Poli Ejido La ***ta
    12.11.2008 21:45 Az Alkmaar vs PSV Eindhoven RTL 7
    12.11.2008 21:45 Celtic vs Kilmarnock Gol TV , Sky Calcio 2 , Sky Sport 1 (Italia) , Sport 2 (Hun) , Polsat Sport Extra , Al Jazeera Sport 2
    12.11.2008 21:45 Motherwell vs Rangers Setanta Ireland (irl) , Setanta Sports 1 (gb)
    12.11.2008 21:45 Tottenham vs Liverpool 7TV - Russia , C+ Sport (France) , Sky Sports 1 (uk) , Sport 1 (Hun) , Sky Calcio 1 , Kanal A , Sport 5+ LIVE , Al Jazeera Sport +2 , Sky Super Calcio , SuperSport 3 [Za] , DigitAlb SuperSport 1 , SportKlub (Croatia) , nSport HD , Sport 1 (Cz/Sk)
    12.11.2008 22:00 Atletico Madrid vs Orihuela Taquilla 1
    12.11.2008 22:00 Barcelona vs Benidorm Taquilla 2
    12.11.2008 22:00 Le Havre vs Rennes France 3 H/Normandie
    12.11.2008 22:00 Mallorca vs Malaga Taquilla 4
    12.11.2008 22:00 Napoli vs Salernitana SportKlub (Hungary) , TV7 Bulgaria , C+ Futbol , SuperSport 5 [ZA] , RAI Due
    12.11.2008 22:00 Paris S.G. vs Nancy France 3 Sat
    12.11.2008 22:00 Recreativo Huelva vs Athletic Bilbao Taquilla 6
    12.11.2008 22:00 Sporting Gijon vs Numancia Taquilla 5
    12.11.2008 22:00 Valencia vs Portugalete Taquilla 3
     
  17. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    13.11.2008 15:00 Kastoria vs Iraklis Alpha TV Greece
    13.11.2008 20:00 Galatasaray vs Kayserispor LİG TV
    13.11.2008 20:30 Sportul St. vs Cluj Antena 1 (Rom) , Antena International
    13.11.2008 21:30 Juventus vs Genoa Sky Sport 1 (Italia) , Sport 2 (Hun) , Sportmania , Sport TV1 , Sky Calcio 1 , Sport 1 (Ukr) , YES Sport 2 , C+ Sport 2 (D/F/N/S) , Boom Sport One , TV Avala , Sky Super Calcio , Sky Sport Italia 16:9 , SuperSport 5 [ZA] , G Sports 1 , Telekanal Sport , Raitalia 3 Africa , Sport 1 (Cz/Sk)
    13.11.2008 21:45 HHC vs Feyenoord RTL 7
    13.11.2008 22:00 Osasuna vs Getafe C+ Futbol
    13.11.2008 22:30 Sevilla vs Ponferradina La ***ta
     
  18. Router
    Offline

    Router

    Süper Üye Üye

    Kayıt:
    20 Mart 2007
    Mesajlar:
    975
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tarih Saat Maç Tv
    04.02.2009 16:45 Tersana vs Asyut Petroleum ART Sport 2
    04.02.2009 17:00 Rapid Bucuresti vs Vorskla-Naftohaz Poltava GSP TV1
    04.02.2009 17:30 Ankaraspor vs Denizlispor LİG TV , LİG TV HD Digiturk 377
    04.02.2009 17:30 FAR Rabat vs Maghrib ART Sport 1 , Arryadia
    04.02.2009 18:00 Nice vs Vannes ART Sport 4 , France 2 , Sport 1 (Ukr) , Alfa TV Cyprus
    04.02.2009 19:00 Panserraikos vs Panathinaikos Alpha TV Greece
    04.02.2009 20:30 Beşiktaş vs Antalyaspor LİG TV , LİG TV HD Digiturk 377
    04.02.2009 21:00 Az Alkmaar vs Roda Eredivisie Live 1
    04.02.2009 21:00 Feyenoord vs Sparta Rotterdam Polsat Sport Extra , C+ Sport 1 (D/F/N/S) , Ring Tv (Bul) , Eredivisie Live 2 , Al Jazeera Sport +4 , Gol TV (Spain)
    04.02.2009 21:00 Sporting Lisbon vs Porto SIC
    04.02.2009 21:15 Paok vs Olympiakos Piraeus Alfa TV Cyprus , Alpha TV Greece
    04.02.2009 21:30 Genk vs AA Gent Canvas
    04.02.2009 21:45 Juventus vs Napoli 7TV - Russia , ART Sport 3 , Gol TV , Sportmania , SportKlub (Hungary) , SportKlub (Romania) , ART Prime Sports , RAI Uno , TV7 Bulgaria , Sport 5+ LIVE , SuperSport 7 [ZA] , SuperSport 1 (DigitAlb) , SportKlub+ (Ser/Slv)
    04.02.2009 21:45 Paris S.G. vs Bordeaux Sport 2 (Hun) , France 3 Sat , Al Jazeera Sport 2 , SuperSport 3 (DigitAlb)
    04.02.2009 21:45 Rangers vs Milan Polsat Sport , YES Sport 1 , Sport.Ro , Al Jazeera Sport +3
    04.02.2009 22:00 Groningen vs Nec Nijmegen Eredivisie Live 1
    04.02.2009 22:00 Sevilla vs Athletic Bilbao NTV+ Football , Sky Calcio 2 , Sky Sports 2 (uk) , Taquilla 1 , TRT 3 , La ***ta , Al Jazeera Sport +2 , Sky Super Calcio , SuperSport 2 (DigitAlb) , Hi Soccer , Nova Sports 2 [Hellas] , Sport 1 (Cz/Sk) , Sport 7
    04.02.2009 22:10 Everton vs Liverpool Diema 2 , DSF Sport , ITV 1 , Kanal 5 (Den) , Setanta Sports 2 , Sky Sport 1 (Italia) , Sport TV1 , Sky Calcio 1 , SportKlub (Serbia) , NET Hellas , Nova TV (Cze) , YES Sport 2 , Ulster TV , ESPN+ , Sport 1 (Ned) , ESPN Brazil , Al Jazeera Sport +1 , C+ Futbol , SuperSport 3 [Za] , Setanta Ireland (roi) , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , ITV 1 Wales , ESPN Dos (Mexico) , NTV Spor , Viasat Sport (Nor)
    04.02.2009 23:15 Benfica vs Guimaraes SIC
     
  19. KARADENİZ
    Offline

    KARADENİZ

    Kıdemli Üye Üye

    Kayıt:
    8 Ağustos 2008
    Mesajlar:
    383
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şehir:
    TÜRKİYE
    Teşekkürler @Router
     
  20. hotbord_34
    Offline

    hotbord_34

    Üye Üye

    Kayıt:
    24 Eylül 2008
    Mesajlar:
    83
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şehir:
    Ist
    Uydu Alıcısı:
    Kullanmıyorum
    tşk eline saglık
     

Sayfayı Paylaş