Backup4all Pro 4.2 Build 154

Konu, 'Yedekleme & Sıkıştırma Programları' kısmında hafikli tarafından paylaşıldı.

1. hafikli

hafikli Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Backup4all, Windows için güçlü bir veri yedekleme yazılımıdır. Programla zamandan kazanmak için bir zamanlayıcı kurup görevlerin otomatik olarak bir zaman dahilinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede unutma derdiniz de ortadan kalkmış olur. Çünkü program, zamanı geldiğinde görevi otomatik olarak başlatır ve arkaplanda yedekleme işlemini yapar.

Program, standart ZIP dosyası olarak yedeklemeyi oluşturur. Backup4all'u kullanarak yedekleme işleminizi yerel ya da ağ sürücüsüne, FTP'ye, DVD'ye ya da diğer çıkartılabilir medya aygıtlarına (USB sürücüler gibi) yapabilirsiniz. Program; masaüstü ve dizüstü ortamlarında, kişisel ya da işiniz için bir yedekleme çözümü sunmaya çalışır.

Yazılım, yedekleme işlemini sihirbazlar aracılığıyla yaptığı için adım adım kolay bir şekilde işinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca programın Türkçe olması daha kolay bir kurulum, kullanım ve ayarlama yapma imkanı sağlar. Yapmış olduğunuz yedekleme işleminde bir sorun çıktığında yedekleme dosyanızı geri yükleyebilirsiniz. ****** mevcuttur.

Boyut: 15,8 MB

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

2. yavru aslan

yavru aslan Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    paylasım için tesekkurler

3. sungur

sungur Guest

Ellerine sağlık üstad paylaşım için teşekkür ederim

4. chakistes

chakistes Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0