Araba basını aktif bas yapmak mümkün mü ?

Konu, 'Ses Sistemleri' kısmında şimşek59 tarafından paylaşıldı.

1. şimşek59

şimşek59 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Merhaba, elimde araba tesisatından kalan 38 cm kabinli JBL marka araba bası var, eve pıoneer 921 K sourrond anfi aldım ve bu anfinin aktif bas çıkışı var elimdeki bası bu anfide aktif bas olarak kullanma imkanım var mı ? aklıma şöyle bir şey geldi , evimde yine önceden kullandığım resimde arka bölümü görülen steroa anfi var ve buna elimdeki araba basını bağlayarak kullanıyordum yine bu stero anfi ye arba basını bağladım ve anfiye de pıoneer 921 K anfinin aktif bas çıkışına resimdeki kabloyu bağladım tek uçlu tarafını çift uçlu tarafıda stero anfiye bağladım ama bas veya ses alamadım kullandığım kablo mu yanlış çünkü pıoneer anfinin arkasına tek ucu takmaya çalışırken girmedi gittim elektronikçiden az daha ince ucunu aldım fakat bu da çok ince geldi ince ucu kullanmadan tekrar takmayı denedim kabloyu döndürdüm bu şekilde girdi fakat zorlandı gibi yani normal ittirerek kabloyu sokamadım çevirerek soktum sonra her iki anfiyi açtım fakat bas alamadım neden ? yaptığım uygulama mı yanlış yoksa kullandığım kablo mu yanlış ? yaptığım uygulama yanlış ise internette gördüğüm bir aktif basın arka bölümü var satılıyor onu alırsam

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

linkte ki gördüğünüz araba basını bağlayınca bas alabilirmiyim ? lütfen yardım [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş