akai 9500cı yardım

Konu, 'Taplin - Akai' kısmında tatliiiiii tarafından paylaşıldı.

1. ALII

ALII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    merhaba başaka bir makinayla denedim herşey normal yazılımdan kaynaklanan bir problem şimdi ne yapmalıyım yardım edermisiniz ltf

2. Apollo

Apollo Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dostum yazılımımı başka makineyle denedin herşey normal diyorsun tam anlamadım nasıl oldu anlatırmısın?

3. ALII

ALII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hayır yazılımı başka makinayla denedim demedim sorunu ne olduğunu bilmediğimden başka bir makinayla denediğimde sinyal seviyesi ve kalitesi normal demek istedim kullandığım acıko 322x burdan yüklediğim yazılımdan sonra sinyal ve kalite seviyelerinde kendiliğinden düşme ve çıkma olmaya başladı ben şimdi ne yapmalıyımki demek istedim

4. ALII

ALII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yanluş anlamayın ltf daha öncede bir çok kez yazılım yükledim buradan herhangibi bir problemle karşılaşmadım yazılım veren arkadaşların emeğine saygısızlık gibi anlamayın emeği geçen herkese teşşkürler

5. Apollo

Apollo Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dostum sorunu tam bilsek tabiki yardımcı olmaya çalışırız eger gerçekten yazılımdaysa başka bir yazılım koyacagım şimdi onu dene bakalım.

6. ALII

ALII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sorun ben uzun süredir metadream yazılım kullandım sonra dream soft yükledim buradan 2 saat sonra sinyal seviyesinde ve kalitesinde oynamalar olmaya başladı ben önceleri LNB veya başka bir neden sandım taki başka bir makinayla denediğimde sorunun yazılımdan kaynaklandığını anladım bunun üzerine metadream editlenmemeiş yazılımını yükledim oda olmadı sonra1.30 dream soft orjinal yazılımını yükledim oda olmadı ardandan kurtarma diye dream soft yazılımını yükledim oda olmadı şimdi ben diyorumki yardım edebilrseniz problemi anlatabildiysem şayet yardım etmeniz mümkünmü tşkrler

7. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    bizim tavsiye edebileceğimiz tüm işlemleri gerçekleştirmişsiniz arkadaşım...kurtarma yazılımı ve orjinal yazılımda fayda etmediyse kesinlikle yazılımla alakalı bir sorun kalmamıştır...cihazınızı servise göstermekten başak çare yok demektir..tunerle ilgili bir problemde oluşmuş olabilir...elektrik yükselip alçalmasından dahi besleme ve bu tip sorunları yaratabiliyor:tup:

8. ALII

ALII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ilginiz için teşşekürler kolay gelsin

9. tatliiiiii

tatliiiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    paylaşım için tşk lerakai 9500 yazılımı attım prosat kardeşlerine saygılar

10. ALII

ALII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm murat nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazım devam edim dedim **** yüklediğimde kilitlendi makina problem var yazılımda sanırım kolay gelsin

11. kene333

kene333 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    evet dostum bendede oluyor kılıtlenme şifreli bı kanalın ustune geldıgımde makıne kılıtlenıyor

Sayfayı Paylaş