360 TV, 01 Aralık Pazartesi’den itibaren yenileniyor.

Konu, 'Uydu Dünyasından Güncel Haberler' kısmında uydu3405 tarafından paylaşıldı.

 1. uydu3405
  Offline

  uydu3405

  Süper Üye Üye

  Kayıt:
  3 Kasım 2014
  Mesajlar:
  500
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  İstanbul
  Uydu Alıcısı:
  Next&Next Star
  [​IMG]

  Bir yıldır yeniden yapılanma sürecinde olan 360 geçen bu süre zarfında kadrosunu yeniledi, yeni binasına taşındı ve yeni hedeflerini belirledi.

  FİLM kuşakları, yabancı dizileri, belgeselleri, ülkesinin tarihi ve sosyal gerçekliğiyle barışık, onu daha fazla anlamaya ve anlatmaya çalışan kültür-sanat programları, değişen ve gelişen Anadolu'yu çok daha yakından izleyip ekrana taşıyan yapımları, Türkiye'nin siyasal gerçeklerini dünyadan ve çağın dilinden kopmayan bir anlayışla aktaran haber-tartışma programları Türkiye’nin yeni televizonu 360’ta olacak.

  360 yenilenenformatıyla bilgiyi didaktik olmadan paylaşacak. İzleyicinin bilgiye ulaşma ihtiyacı ile televizyonun seyir keyfi 360’ta buluşacak.

  İşte yenilenen, 360 ekranında yer alacak isimler; Oylum Talu, Metin Şentürk, Özgür Şef, Serhat Ulueren, Selin Canik, Melis Aygen, Sunay Akın, Umur Birand, Vatan Şaşmaz, Cengiz Özdemir, Gökmen Özdenak, Ziya Şengül, Ali Gültiken, Arzu Kılıç, Yeliz Güler, Hakan Ural, Oğuz Altay, Figen Civan, Tolga Becer, Selvinaz Fettahoğlu, Helin Aslan, Lokman Dağ, Kerem Seven, Uyanış Tuğtaş Bayar, Reyhan Baysan, Cemil Ertem, Mehmet Ayan, İlker Duralı, Cüneyt Kaşeler, Ilgaz Çınar, Yıldız Yakar, Yasin Dallı, Kaan Kuştutan, Aytun Çelebi, Kaan Kayar, Erhan Acar, Mehmet Uçum, Markar Esayan, Cem Küçük, Oral Çalışlar
   
 2. uydu3405
  Offline

  uydu3405

  Süper Üye Üye

  Kayıt:
  3 Kasım 2014
  Mesajlar:
  500
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  İstanbul
  Uydu Alıcısı:
  Next&Next Star
  Başarılı gazeteci 1 Aralık Pazartesi'nden itibaren 360'ın sabah haberlerini sunacak.
  Başarılı muhabir Lokman Dağ, artık sabah haberleri ile karşınıza çıkacak. Kısa bir süre önce Fox Haber'den ayrılan tecrübeli haberci. TV360'ta Lokman Dağ ile Günaydın programını sunacak.
  İlk yayın ise 1 Aralık Pazartesi...

  Gazetecilik mesleğine İzmir'de başlayan tecrübeli muhabir, yıllarca Doğan Haber Ajansı,Uğur Dündar ile Star Haber ve son olarak, Doğan Şentürk yönetimindeki Fox Haber'de çalıştı. Yaptığı özel haberlerle gündeme damga vurdu.

  Lokman Dağ'ın çok satanlar listesinde haftalarca üst sıralarda yer alan Tape'den Kodese "Sus Ulan Polis Dinliyor" ile Tape'den Kodese-2 "Polis Dinlerse Dinlesin" isimli iki kitabı var...


  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş