TFF'den olağan genel kurul çağrısı

Konu, 'Süper Lig Genel Haberler' kısmında cihat çapa tarafından paylaşıldı.

1. cihat çapa

cihat çapa Guest

TFF Yönetim Kurulu, olağan genel kurul toplantısının 18 Haziran Salı günü Ankara'da yapılmasına karar verdi.
    Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, olağan genel kurul toplantısının 18 Haziran Salı günü Ankara'da yapılmasına karar verdi.
    TFF'den yapılan açıklamada, TFF statüsünün 27. maddesi hükmü gereğince 1 Haziran 2012-31 Mayıs 2013 dönemi ile ilgili olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirileceği belirtilerek, "Toplantının 18 Haziran Salı günü saat 11.00'de, çoğunluğun sağlanamaması halinde ikinci toplantının delege tam sayısının asgari üçte birinin katılımı ile 19 Haziran Çarşamba günü saat 11.00'de, ikinci toplantıda da çoğunluk sağlanamadığı takdirde üçüncü toplantının çoğunluk aranmaksızın 26 Haziran Çarşamba günü aynı saatte Ankara Marriott Otel'de yapılmasına oybirliği ile karar verilmiştir" denildi.
    Genel kurulda, TFF Başkanı ve Yönetim Kurulu'nun 1 Haziran 2012-31 Mayıs 2013 dönemiyle ilgili hesap ve faaliyetlerinden ötürü ibrası görüşülüp, 1 Haziran 2013-31 Mayıs 2014 dönemi bütçesi karara bağlanacak.

Sayfayı Paylaş