Cobra Xp Sp3 2009 Sata ve raid Tema ie7 + mp11 Genue download !

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında m_devrim35 tarafından paylaşıldı.

1. m_devrim35

m_devrim35 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Cobra Xp Sp3 2009 Sata ve raid Tema ie7 + mp11 Genue download !

Yeni SP3lü bir CD hazırladım ve sizlerle paylaşmak istedim. Tamamen orjinal olan SP3'lü windowsun üzerine tema + Media Player 11, Internet Explorer 7 ve Notebooklar + masaüstü için gerekli tüm Raid Sürücüleri ekledim.
    Full sata/raid sürümünde akla gelebilecek hemen her türlü Sata ve raid sürücüleri entegredir. Bu sayede Xp kurulamayacak Sata sistem yok gibidir. [PC, Laptop, Server..]
    #SP3 Sonrası Güncelleme Paketi
    SP3 sonrasında çıkan (Ocak 2009'a kadar) veya SP3'ten önce çıkmasına rağmen opsiyonel olup SP3 içerisinde olmayan faydalı update'ler dahildir, sistemi daha kararlı hale getirir, SP3'ten bile güncel, güvenli ve sağlam bir sisteminiz olacak bu paketle. Mp11 ve İe7 güncellemeleri de dahildir.
    #Internet Explorer 7
    Bu bileşen ile oynanmamış, sadece reg ayarları ile ilk çalıştaki can sıkıcı sorular cevaplanıp, default arama motoru ve açılış sayfası Google olarak ayarlanmıştır.
    + Aynı anda en fazla 2 dosya indirebilme sınırı 10'a çıkarılmıştır.
    #Windows Media Player 11
    Güncel Media Player 11 ile müzik ve video keyfiniz bir kat daha artar.. Gerekli MP11 ayarları da yapılmıştır. Cam görünümlü temalıdır.
    # Geliştirilmiş Sağ Tık Eklentileri
    İçindekiler :
    Dosya uzantılarını Göster/Gösterme
    Dosya Uzantısı değiştirme özelliği
    Gizli Dosyaları Göster/Gösterme
    *XP kullanımını çok daha kolaylaştırmaktadır sağ tıkta yerine göre birçok ek seçenek çıkar

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş