Adhood Üç kağıtçılığına DİKKAT...

Konu, 'Eskiyen Konular' kısmında cihat çapa tarafından paylaşıldı.

1. cihat çapa

cihat çapa Guest

Arkadaşlar sitemde tam 2.5 yıldır adhood reklamlarını yayınladım ve bugüne kadar beş kuruş almadım.Malum insanlarımız forumlardan sadece istifade etmeyi çok iyi yapar fakat o siteye reklamlara tıklayıp destek olma gibi alışkanlıkları yoktur.Bu sebepten dolayı 2.5 yılda sadece ve sadece net 136 TL birikti.Bende 20 gün önce parayı talet ettim.Beni tam 20 gün "onay bekleniyor" diye oyaladılar.

Bugünde ödememin iptal edildiği yazıyor.
    Beyefendiler durumu bir mesajla bile bildirmediler.Bunun sebebini bekliyorum.Muhtemelen üç kağıtçılıklarına kulp bulmak için sahte tıklama var diyecekler.Ne biçim sahte tıklama ise 2.5 yılda sadece 136 TL birikmiş.
    Herneyse bu konuyu burada paylaşmak istedim züra benim gibi o üç kağıtçıların reklamını sitesinde yayınlayan varsa dikkatli olsunlar onlarda bir sürpriz yaşamasınlar.Eğer onların reklamını yayınlamayı düşünenler varsa amannn onlardan uzak durun.Bunu bir dost tavsiyesi kabul edin.

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ustam geçmiş olsun. Bir ara kullanmıştım ama sayfa sayımları hatalı ve eksik sayıyor diye kaldırmıştım.Birde reklam türleri hoşuma gitmiyordu.Ustam tavsiyem ya google ya direk birerbir reklam yada gittigidiyor.

3. cihat çapa

cihat çapa Guest

Sağolasın Ertan Kardeş.
    Hiç şaşırmadım.Adamlar sahtekarlığın dik alasını yapıyorlar.Karşısındaki insanlarıda kendileri gibi sanıyorlar.
    Şuan Reklam store reklamlarını yayınlıyorum.İlk ödememi ayın15'inde aldım.Adamlar 30 TL limite ulaşıldığında her ayın 15. günü otomatikman hesaba yatırıyorlar.Talep malep yok.
    Gittigidiyor'a daha evvel müracat ettim fakat adhood ve reklam store reklamları olduğundan kabul edilmedi.Şimdi sadece reklam store var Bir daha talepte bulunabilirmiyim acaba..

4. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ustam neden google reklamı yayınlamıyorsun? En iyi sayım yapan o.Biraz kuralları katı şu aralar sadece

5. cihat çapa

cihat çapa Guest

İlk olarak 2009 da google reklamı yayınladım ama kaprislerinden bıktım ve bıraktım.Şimdi zaten kabul etmezler.

Sayfayı Paylaş